2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar, ben de yorumlarınızı alabilir miyim çok çok çok merak ediyorumm
9+1 karından fotoğrafım

Eklentiler

• 20171204_152838.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 90
İnşallah canim. Benim daha kontrolüme çok var 8 ocakta gidecem belki o zaman banada söyler

Hele ben en büyük acemiliği yaptım kızıma gelen tulumlari , kıyafetleri içinde 6ay yazıyor diye bebeğimin 6 ayının dolmasını bekledim 6 aylık olunca hangisini giydirdiysem olmadı üstüne icim ciz etmişti çok guzellerdi

Yaz bebesi daha kolay canim cit citli ve alt yeterli oluyo ustutecek mi hasta olacak mi derdi olmaz en azindan
Benim kızım Kasım'da doğmuştu yazın annelik nasıl oluyor diye korkuyorum özellikle de 40i çıkana kadar ondan sonrası kolaylarim diye düşünüyorum inşallah , çıt çıt li uzun kollu mu kısa kollu mu giydirdin yani 40li halindeyken ?

Kontrolüm o gün canim en son geçen hafta gittim 1 ay sonra gel dedi ikili test yaptrirmiyim bilmiyorum galiba 13 haftalik olacak gittiğimde
Anladm cnm bn 10+3 olucam erkenmi acba tam tarih söylemedi arası dedi eşim başka dio bn başka diorum ortasında gidicez inşallah yanlış zmnda gitmeyiz 11+0 olunca başlamaya bakılıyormuş sanrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…