2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar içinzde baş ağrısı yaşayan var mı? 2 haftadr nerdeyse bulantım bile olmazken 3 gündr hem bulantı hem baş ağrısı çekiyorum.. uyuyorum uyanıyorum halen var ne yapsam bilemedim
benimde bu hafta akşama doğru şiddetli baş ağrım başlıyor olabiliyormuş internetten okuduğum kadarıyla

Günaydınn kızlarrr eee bende tahmin istiyorum öyleyse bugun taaamm 10 haftalık olduk ama resim 7+5 teki vajinadan cekilmis bir ultrason resmi tahminleri bekliyorum

Eklentiler

• IMG-20171128-WA0004.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 53
arkadaşlar bu crp dediğiniz değer nedir

Böyle haberleri duydukça çok mutlu oluyorum İnan kendimi yedim bitirdim kaç gündür çok suçladım kendimi
Bebegine guven canim benim oglumda da down sendromu riski wardi doktor amniyosentez onerdi aldrmayi teklif etti Ben Nolursa olsun dedim sapasaglam dogdu çok çok șükür Sen inan ve dua et Saglikla kucagina alirsin İnşallah

Günaydın herkese kızlar dün bulantı kusmadan fenalastim eczaneye gittik bulanti hapi almak icin dr un önerdiği yokmuş almadık eczacı hap yerine bulantı bilekligi var onu al dedi çok ise yarayacak dedi neyse aldık 2 bileğime de taktik ve yaklaşık sabah taktik bu sabah bulantim çok olmadı ama en önemlisi kusmadım kusacak gibi geldi ama kusmadım belki fikir olur diye söylemek istedim akupunktur gibi bişey galiba

aaa cok ilginc biseymis bende bulanti olmuyor bitti sukur onceden bileydim keske seninde gozun aydin arkadasim :)

kızlar ya bana bi akıl verin

örgü işlerini çok severim... şimdi de penye ipten puset örmeye taktım kafayı

aslında kafamda iki soru var . Birincisi acaba o puseti kullanabilir miyim ? ikincisi de hangi renk yapsam henüz cinsiyet belli değil hem kız hem erkege gidecek renk arıyorum hadi bi el atıverin kurtarın beni

Pek kullanışlı olmuyor canım sanırım onlar görünüş olarak güzelde içine bebişin girince taşıması zor olur bence

İçimizde Denizli'de olan Yok galiba bende üniversite hastanesine ve özel muayene gidiyorum ( riskli gebelik uzmanı )
hikayeni okudum erken menepoz teshısı konmus sana yaşın kaç ki böle durumla karşilastın
banada erken menepoz teşhisi kondu ve dogal yolla hamıle kalamayacagımı tüpbebek le kalabılecegımı söledı dr
Ikı yıl korunmadım ve hamıle kaldım bılıyorsun kaybettım
Bu dönemi atlatayım türkıyeye geldıgım zaman bakıcam tedavı yoluna rahımde yolunda gıtmeyen bır seyler var buradakı drdan rahım fılmı cekmesını ıstıycem bakalım
Allah sanada kolaylık versın üzülme Rabbıme sıgın canım o bızım için herseyın ıyısını bılır
Eşinede Rabbım hidayet versin
Allahım yar ve yardımcın olsun

Bn hayat hast. Gdyodm cnm ama özel poliknlğe geçtm

Açıkcasi ben hayat hastanesinden memnun kalmadim ipek di dr ilk cocuguma ona gittim ama tepecik ege dogum evinde dogum yaptim mecburen 33 haftalik dunyaya geldi teli acmiyolardi dogum yapcagim zaman ortada kaldim hastasinin arkasinda durmadi biraz rahatsizligim vardi enfeksiyon atesleniyodum senin dogumunu yapamam dedi 32. Haftada kalakaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…