2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Tedirgin oldum bak şimdi hiç kan sulandırıcıyı aklıma getirmemştim ben. Saol uyardığın için canım
Rica edrm cnm tedirgin etmek istemezdim ama uyarıncada göz ardı ediliyor bnm ablmında 4gün başı ağrıdı kadın dğum bişey yok dedi sabah beyininde kan pıhtsı oluştu konuşamdı ve eli tutmadı.. baş ağrısı deyip geçme git nörolojiye

Kizlar yavas yavas cinsiyetler beli olmaya basladi ogrenen arkadaslar kese konumuna baktirmislarsa tutup tutmadiginida bildirseler rica etsem
Ayy bn cinsiyetten çok kime benzeyecek dir merk etmeye başladım :)) hiç aklıma gelmezdi cinsiyeti merk etmeyip benzerliği merkedeceğim :)) yeğenimin daha ultrasondan eniştem bile babama benzetmişti

senin ilk cocuktur ondan belki cinsiyetini merak etmiyorsun canim
Ewt cnm ilk cok şükür 4 yıl sonra geliyor mucizem... annemlerde kız kayınvalidemlerde erkek torun var bizimki ne olur bilmyirom herkeze kız gibi geliyor bna kız evlat yakışırmış ama bnde herkez öyle dior die erkek olur diorm :)

Evet, bile isteye yaptığımız bebeğimizi her tartışmada öldürmek istedi. Olmaz olsun öyle baba
Allah ıslah etsin böya
Evet, bile isteye yaptığımız bebeğimizi her tartışmada öldürmek istedi. Olmaz olsun öyle baba
evet canım haklısın bi cana kıymak ne demek üstelik kendi bebeğine allah ıslah etsin böyle insanları aile içini bilemiyoruz tabi rabbim yardımcın olsun bebeğine ve sana sağlık güç kuvvet versin

Kizlar yavas yavas cinsiyetler beli olmaya basladi ogrenen arkadaslar kese konumuna baktirmislarsa tutup tutmadiginida bildirseler rica etsem
Aynen heyecan sardı benide benim daha var ama 10 haftadan bahsetti bi arkadaşımız çok güzel anlar bunlar yakında cicilerini de alıcaz allahın izniyle bide kızlar bizim bebekler temmuz bebesi olacak biz onları nasıl giydiricez sadece kısa kollu çıtçıtlı badi mi daha çok var ama herşeyi düşünmeye başladım.

Rabbim nasip ederse askılı cıtcıtlı bi zıbın üzerine ince bi battaniye tamam yaz bebeği olcaklar inşallah

Yarın veriyorum kanı. Sonuçlar En geç 10 gün içinde gelir dediler. Şimdide bunu bekleme stresi olcak. Ya ikizlerde benim bildiğim ikili test yapılmıyor ama doktorun tabi en iyisini bilir.

Benimde ikiz, doktorum 12. Haftada perinatologa yönlendirdi tarama testleri için. Şimdiye kadar ne idrar verdim ne kan. Hiç test yapılmadı bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…