2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarr doktor yanılmıyorsa erken cinsiyet öğrendim.hic beklemedigim anda daha 10+2 ydim.oylesine kontrole gittim bebek nasıl diye. Doktor baksana çıkıntıya nasıl belli erkek dedi.bu kadar erken zamanda çok nadir gözükür dedi .ben de sasiridm.bakalim haftaya ense kalınlığı için cagirdi o zaman kesin der heralde.

Ben ilk bebeğime hamileyken 4 sene önce özel laboratuvarda yaptırmıştım sonuç 2haftaya çıkmıştı, eğer gittiğin devlet hastanesi ise normaldir tarama testleri öyle hemen sonuçlanmıyor diğer kan tahlilleri gibi, 3 hafta sonra gittiğinde sonucu söyleyecek baya zor geçecektir zaman sabırlı olmaya çalış :KK200:
hayırlısı bakalım 3 hafta sonra öğreneceğiz.

Canım ilk bebeğinde eşinin bu duyguyu ne yapması gerektiğini anlayabilmesi için zaman ver çünkü analık doğuştan babalık sonradan canım.gemen kestirip atma bitirmek çok kolay ama yapmak idare etmek bi yerlere getirmek çok zor.sen anne olacaksın bebeğin için her şey tüm zorluklara onun için katlanıyorsun biraz zamana bırak düzelir herşey inşallah allah yardımcın olsun canım

Sadece ilgisizliği merhametsizliği olsa belki şans vericem ama ağzından boşanmak ve çocuk aldırmak düşmeyen adamla ben bi yola varamam, kabul ettim. Bu cumartesi ikili testim var, bakalım azıcık sevgisi varsa gelecektir en azından

Evet hayırlısı canım tam tedaviye başlarken hamile kaldım umarım Doğum kontrol hapının etkisi olmaz hayırlısı eşim aldırmaktan yana dün geceden bu yana kavga ediyoruz kolumdan tuttu canımı yaktı çok kötüyüm
Sen içinden geleni yapmalisın canım. Eşin neden aldirmanı istiyor ? (Çok ozel degilse ve seni uzmeyecekse tabiki)

Izmirde yasayan varmı ozel bi hastaneye gidiyorum ilk aylarda istenen kan tahlilileriyle idra testi varmis onu yaptilar 155.lira tuttu bide icinde kan uyusmazligina dahil dogumdan sonra igne vurulup vurulmadigimi ogrenmek icin de bi kan aldilar

Izmirde yasayan varmı ozel bi hastaneye gidiyorum ilk aylarda istenen kan tahlilileriyle idra testi varmis onu yaptilar 155.lira tuttu bide icinde kan uyusmazligina dahil dogumdan sonra igne vurulup vurulmadigimi ogrenmek icin de bi kan aldilar
Ben İzmirdeym canm :halay:

Merhaba kızlar nasılsınız öyle zor günlerin geçiyorum ki şükür atlattım sayılır bu arada bebeğimi aldırmaktan vazgeçtim

Canım verdiğin karara çok sevindim. etraftan onlarca hamilelik hikayesi duymuşumdur down sendromlu dediler , engelli olur dediler, ilaç kullanmışsın zeka geriliği olur dediler vs vs ama en yakın iş arkadaşımdan teyzeme ve komşuma kadar bunları duyan tüm annelerin çocukları sapasağlam çok şükür özellikle ilaç kullanmışsın zeka geriliği olur dedikleri teyzemin kızı sınıf birincisi güzelleri güzeli bir prenses oldu.
Sen her haliyle kabulüm dedikten sonra tevekkül edip gerisini Allah a bırak. Herşey güzel olacak inanıyorum :KK200:

Yok bebeğimde bi sıkıntı yok şükürler olsun. Kocam olacak gerizekalı da sıkıntı var. Dünyanın en egoist adamı. Hamilelikte bile benden hizmet bekleyecek kadar insafsız, bu dönemde bile bana bağırıp küsecek, kavga edecek kadar kötü. O yüzden evi terkettim. O da terketti, evi boşaltıyorum. Kurtuluyorum lanetten.
Seni cok iyi anlıyorum cnm bekar anne olmak kolay olmayacaktır ama ailen yanındaysa hiç düşünme.. bazı insanlar anne-baba olmayı hak etmiyor gerçekten. Bnm görümcemde ayrıldı 2 çocukla hiç düşünmeden şuan evli olduğu halinden çok çok mutlu... allahım sana güç versin dimdik ayakta durabilmen için ❤

Seni cok iyi anlıyorum cnm bekar anne olmak kolay olmayacaktır ama ailen yanındaysa hiç düşünme.. bazı insanlar anne-baba olmayı hak etmiyor gerçekten. Bnm görümcemde ayrıldı 2 çocukla hiç düşünmeden şuan evli olduğu halinden çok çok mutlu... allahım sana güç versin dimdik ayakta durabilmen için ❤

Ailem de yanımda çok şükür, bebeğim de benden ayrılmaz umarım. Tek duam o. Teşekkür ederim cnm..

Doktor günümüzde aynı desene :KK19: Bende yarın gece gidiyorum doktora ama emin değilim 10+5 oluyorum acaba ikili testi yapar mı bilmiyorum. Senin kan testini gönderdiler mi?
Yarın veriyorum kanı. Sonuçlar En geç 10 gün içinde gelir dediler. Şimdide bunu bekleme stresi olcak. Ya ikizlerde benim bildiğim ikili test yapılmıyor ama doktorun tabi en iyisini bilir.

Canm hoşgeldin armıza katılmana iyi olmana bebğinden vazgeçmediğine inan cok sevindim... neden birhada hamile kalman imkansız dediler bilmiyorm ama sen büyük bir risk alıp eşine bile karşı gelip evladına sahip çıkıyorsun ya ona kıymaktan vazgeçtin ya rabbim inan seni ve bebğini korur bellimi olur ikincisi bile olur hiç anlmazsn :) içini ferah tut.. eşinin sanrım sorunu yok o yüzdn rahatlıkla aldırmak istiyor ama seni de anlamalı... dualsrımız seninle ❤

Baş arısını ihmal etme cnm.. önce kadın doğum druna git bişey çıkmaz yada geçmezse nörolojiye git.. sürekli devm eden baş ağrısı hafife alınmaz.. kan sulandırıcı fln kullanıyormusn
Evet cnm clexane ve coraspin kullanıyorum çok şükür biraz hafifledi iş tempom çok yoğun sanırım ona bağlı artıyor. Ama yarın yine geçmezse gideyim diyorum bende

Kizlarr doktor yanılmıyorsa erken cinsiyet öğrendim.hic beklemedigim anda daha 10+2 ydim.oylesine kontrole gittim bebek nasıl diye. Doktor baksana çıkıntıya nasıl belli erkek dedi.bu kadar erken zamanda çok nadir gözükür dedi .ben de sasiridm.bakalim haftaya ense kalınlığı için cagirdi o zaman kesin der heralde.
canim kese konumuna baktirmismiydin 6 yada 7 haftalikken

Kizlar yavas yavas cinsiyetler beli olmaya basladi ogrenen arkadaslar kese konumuna baktirmislarsa tutup tutmadiginida bildirseler rica etsem

X