2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Amin canım, saolasın..

Kızlar şimdi kahve rengi akintim oldu bugün temizlik yapmıştım bulasik yemek falan o yüzden olabilir mi ebdiselenmeli miyim

Kızlar şimdi kahve rengi akintim oldu bugün temizlik yapmıştım bulasik yemek falan o yüzden olabilir mi ebdiselenmeli miyim
Ola bilir canım bütün doktorlar her türlü akıntıda uzanıp dinlenmeyi tavsiye ediyor belli ki vücuduna ağır gelmiş yaptıkların, biraz dikkat et kendine , dinlenmekle geçmezse ve ya azalmazsa bir doktora görünürsün hemen endişelenme %90 hamilelerde oluyor akıntı

İkizlerin cinsiyetiyle ilgiliyorum yapabilecek varmı
Canım bebislerin 7 haftalık tan büyük duruyor 8.haftadan sonra rahim içerisinde hareket edebiliyorlar şekil olarak yorum yaparsam biri uzun duruyor erkek olabilir diğeri daha yuvarlak kız olabilir.sağlıkla gelsin ınş.

Canım ya Allah yardımcın olsun bence en doğru kararı vermişsin, kusura bakmasınlar ama bi anne için evlat tabiki kocadan önce gelir bunu idrak edemeyenler var malesef

Inşallah gelir allah onun yüreğine o merhameti sevgiyi verir inşallah hiç bir çocuk bunu yaşamayı haketmiyor olacaksa da olur elim9zden bişey gelmez ama elimizden geleni yapmak lazım son noktayı koymadan önce bebiş için annesi dualarım seninle inşallah güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…