2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de yarın gideceğim doktora. Heyecan başladı hafiften. Hamileliğin başından beri hiç bir şey hissetmiyorum. Hala da aynı. Başlarda endişeleniyordum ama vazgeçtim vücudumu dinlemekten.

Merhaba kızlar nasılsınız öyle zor günlerin geçiyorum ki şükür atlattım sayılır bu arada bebeğimi aldırmaktan vazgeçtim

Dün bende ikili tarama testi için kan verdim sizler verdiniz mi burayada yazamadım Hale'n daha zor günler geçiyorum eşim sağolsun neyse buda bizim kaderimiz olsun

Sağol canım benim :KK200::KK200: 2 doktor olumlu konuştu ikiside riskli gebelik uzmanı artık hayırlısı diyorum çünkü bundan sonra hamile kalmam imkansızmış :dua::dua:herkese kendime bol bol dua ediyorum artık ağlamak istemiyorum
Canm hoşgeldin armıza katılmana iyi olmana bebğinden vazgeçmediğine inan cok sevindim... neden birhada hamile kalman imkansız dediler bilmiyorm ama sen büyük bir risk alıp eşine bile karşı gelip evladına sahip çıkıyorsun ya ona kıymaktan vazgeçtin ya rabbim inan seni ve bebğini korur bellimi olur ikincisi bile olur hiç anlmazsn :) içini ferah tut.. eşinin sanrım sorunu yok o yüzdn rahatlıkla aldırmak istiyor ama seni de anlamalı... dualsrımız seninle ❤

Kızlar içinzde baş ağrısı yaşayan var mı? 2 haftadr nerdeyse bulantım bile olmazken 3 gündr hem bulantı hem baş ağrısı çekiyorum.. uyuyorum uyanıyorum halen var ne yapsam bilemedim:KK43:
Baş arısını ihmal etme cnm.. önce kadın doğum druna git bişey çıkmaz yada geçmezse nörolojiye git.. sürekli devm eden baş ağrısı hafife alınmaz.. kan sulandırıcı fln kullanıyormusn

Kizar tansiyonum cok dusuyo benim bu aralar birde nabzim normalden fazla atiyor yuksek cikiyor bole olan var mi aranizda ?
Bnm de öyle cnm sürekli tansiyonum düşüyo ve başım ağrıyo fazla olmamak şartıyla günde iki bardak tuzlu ayran içebilirsin bnde anca öyle düzeliyo..

Ben de yarın gideceğim doktora. Heyecan başladı hafiften. Hamileliğin başından beri hiç bir şey hissetmiyorum. Hala da aynı. Başlarda endişeleniyordum ama vazgeçtim vücudumu dinlemekten.
Doktor günümüzde aynı desene :KK19: Bende yarın gece gidiyorum doktora ama emin değilim 10+5 oluyorum acaba ikili testi yapar mı bilmiyorum. Senin kan testini gönderdiler mi?

Çok saçma biliyorum ama bugün dünden beri sadece çok az başım döndü yinede korkuma engel olamıyorum çok acayip ya kendi kendime yapıyorum korkup duruyorum benim daha güçlü olup onu korumam lazım bişey mi oldu diye aklım çıkıyor bir de yürürken sanki düşecekmiş gibi sendeliyorum çoğu zaman Kızlar sizde de oluyor mu başım dönüveriyor

Sağol canım benim buralarda yazamadım çok karışık duygular içindeydim Halen öyleyim buradan başka anlatacak yazacak yerim Yok evet ense ölçüldü şükür normal dedi doktor Cuma'ya sonuç alıcam bundan sonra iki doktora gitmeyi düşünüyorum içimin rahat olması için

Bende çok mutsuzum cnm, eşimle boşanma aşamasına girdik. Ama umrumda değil, bebeğim benimle olsun yeter.. bende bu hafta sonu ikili yaptırıcam yalnız Gidicem ilk defa doktora..

Bende çok mutsuzum cnm, eşimle boşanma aşamasına girdik. Ama umrumda değil, bebeğim benimle olsun yeter.. bende bu hafta sonu ikili yaptırıcam yalnız Gidicem ilk defa doktora..
Hayırdır cnm ya ne boşanması? Senin demi bebeğinde sorun var bn yok die biliyodum

Dün doktor cinsiyetinin erkek olduğunu söyledi ama değişebilirde dedi kızlar sizlere cinsiyet söylendin mi ? Sağlıcakla gelsin kuzucuklar

Canım bebeğinin seninle olmasına çok sevindim,benimde içime tertemiz hisler doğuyor inşallah sağlıklı bir şekilde kucaklarsın evladını,zaten doktorlar olumsuz bir durum olduğunda direk söylüyorlar onlar bizim gibi duygusal davranmıyorlar,eşinle ilgili olan duruma gelince erkekler sitresle başa çıkamıyorlar,onlar anneler gibi dayanıklı olmuyorlar ama inşallah bebeğin sağ sağlim doğduğunda oda bu yanlışından dönecektir,erkekler bazen bizim için endişelenirken bizim canımızı yakıyorlar ama bunu çok sonra anlıyorlar,sen içini ferah tut ...:KK200::emir_bebek:

Böyle bir zamanda bunları yaşamak senin adına eminim çok zordur,inşallah hakkınızda en hayırlısı olur :KK200:

Bugün 2 li tarama testi yaptı doktor.öğleden sonra sonuçları almaya gittim. 3 hafta sonra gel dediler.Sonucu o zaman öğrenecekmişim. Doktor Folik asiti bitene kadar kullanabilirsin sana yeni bir ilaç yazdım dedi.Daha eczaneye gitmedim. İlacın ne olduğunu öğrenemedim. Adet bitiş tarihim değişti bundan sonra 3 ekim değilde 23 eylülden hesaplanacakmış.

Bugün 2 li tarama testi yaptı doktor.öğleden sonra sonuçları almaya gittim. 3 hafta sonra gel dediler.Sonucu o zaman öğrenecekmişim. Doktor Folik asiti bitene kadar kullanabilirsin sana yeni bir ilaç yazdım dedi.Daha eczaneye gitmedim. İlacın ne olduğunu öğrenemedim. Adet bitiş tarihim değişti bundan sonra 3 ekim değilde 23 eylülden hesaplanacakmış.

neden o kadar süre verdi anlamadım hep böylemi oluyormuş sonuçlar geçmi geliyormuş?

Hayırdır cnm ya ne boşanması? Senin demi bebeğinde sorun var bn yok die biliyodum

Yok bebeğimde bi sıkıntı yok şükürler olsun. Kocam olacak gerizekalı da sıkıntı var. Dünyanın en egoist adamı. Hamilelikte bile benden hizmet bekleyecek kadar insafsız, bu dönemde bile bana bağırıp küsecek, kavga edecek kadar kötü. O yüzden evi terkettim. O da terketti, evi boşaltıyorum. Kurtuluyorum lanetten.

X