2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin kizlar biz bugun 8+0 olduk dr kontrolumuz haftaya cuma minnakim daha gozle gorulur olur herhalde heyecanliyim
.Guzel bir gun olsun hepimiz icin insallah
Aynı gidiyoruz bizde bugün 8 olduk bennim randevum 2 hafta sonra zaman geçmek bilmiyor çok merak ediyorum miniğimi

Kızlar,sonuçtan anlayan varsa yorumlayabilir mi? Bazıları yüksek gibi geldi anlamadım.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    49,2 KB · Görüntüleme: 58
  • image.jpeg
    image.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 60
Ama senin işin hareket gerektiren bir iş benim doktorum yürüyüş bile vermiyor şu dönemde, ne kadar anlayışsız insanlara denk gelmişsin yani yasal olarak hamile bir kadına ayrıcalıklar tanınıyor ama özel sektörde hiçbir kural işlemiyor maalesef. Dün tansiyonum düştü mide bulantısından ekrana bakamıyordum ama patron projeyi anlatmamı istedi, mazeret uydurduğumu sanar diye bir şey diyemedim anlattım ama sen bana sor ne anlattım ben bilmiyorum. Sonrada sen iyi misin dedi değilim dedim ama başka bir şey demedi mesela. Git dinlen yada tamam başka bir arkadaş anlatsın demez yani ofise geldiysen buna katlanacaksın. Gelmezsen de paranı keserim mantığı.
Neler araştırmadımki anlatamam sana yoruldum gerçekten Allahım sanada kolaylık versin canım yukardakileride vicdan...

cok tesekkür ederim bilgi için ;normal zamanda arastırılması için gittim ama başından atmıştı dr , suan da da aynı sey olur dıye gidesim gelmiyor inanın
Bu doktorlar ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim . Biri çok önemserken biri başından atıyor . Biri herşeyin detayını kontrol etmek isterken bir diğeri baştan savma iş yapıyor .. Allah iyilerle karşılaştırsın .. Gerçekten doktor ihmalinden de birçok madur olan insan oluyor . Kimi anlıyor , kimi anlamadan arada kaynıyor .. Allah şifa versin ❤️

Afilim92 Afilim92 Allah hepimizden razı olsun inşallah ❤️ Ben de o ağrılardan çok endişe etmiştim . Hadi dedim zaten leke oluyor da ağrı neyin nesi diye .. Sağolsun doktorum genel olarak çoğu kişinin yaşadığını söyledi . Tabii benim endişelerim bitti mi hayır :dondurma: Şimdi de bütün o ağrılarım geçti diye endişeleniyorum ..

Kandaki enfeksiyonu gösteriyor .
Benim tahlillerde göremedim diye merak ettim , bende rubella yüksek yazıyor hatta okla yüksek işareti koymuş önüne ama doktorum hiç bir şey demedi öyle baktı tahlillere bir şey yok dedi eve geldikten sonra detaylı bakınca gördüm acaba doktorun gözünden kaçmış ola bilir mi

Benim tahlillerde göremedim diye merak ettim , bende rubella yüksek yazıyor hatta okla yüksek işareti koymuş önüne ama doktorum hiç bir şey demedi öyle baktı tahlillere bir şey yok dedi eve geldikten sonra detaylı bakınca gördüm acaba doktorun gözünden kaçmış ola bilir mi
Her seferinde bakılmıyo eğer bi rahatsızlık varsa bakılıyo genelde . Benimde tahlillerimin içinde yok . Rubella daha önce bulaşıcı hastalıkları geçirip geçirmediğimizi gösteriyor . Su çiçeği , kızamıkcık , kızıl vs gibi . Bikaç tane çeşidi var Rubella nın . Bağışıklığın yoksa ondandır yüksek gibi göstermesi , yine de doktoruna sor tabii canım . Bunlar benim bildiğimce yorumladıklarım ❤️

Her seferinde bakılmıyo eğer bi rahatsızlık varsa bakılıyo genelde . Benimde tahlillerimin içinde yok . Rubella daha önce bulaşıcı hastalıkları geçirip geçirmediğimizi gösteriyor . Su çiçeği , kızamıkcık , kızıl vs gibi . Bikaç tane çeşidi var Rubella nın . Bağışıklığın yoksa ondandır yüksek gibi göstermesi , yine de doktoruna sor tabii canım . Bunlar benim bildiğimce yorumladıklarım ❤️
Anladım canım , içim rahatladı şimdi çok teşekkür ederim :KK15:

canım o yükseklik senin o virüse olan bağışıklığını gösteriyor benimde yüksekti aslında normali o yani.

Evet aldıracaktım iki uzman hayır dedi bende zaten istemiyordum Allah biliyor ya ben hergün ağladım yemeden içmeden kesildim amin canım rabbim hepimizin yavrusunu sağlıkla sihatle kucağımıza versin çok güzel bir dua çok mutlu ettin beni bu ruh halinde
zor canm biliyorm ama allaha havale et rabbim ol dedikten sonra hersey olur

Kasık agrısı benimde çok azaldı canım bacaklarıma giren kramplar falan geçti sayılır 5 haftalığız biz kafana takma tekrar da gelebilir benim gelmişti tekrar kasık agrısı arada oluyor zaten korkma hiç kanama yoksa
Kanama yok çok şükür çok içim rahatladı canım çok teşekkür ederim :)

canım bende hiçbişey yok ne batma ne bulantı ne baş dönmesi... Sadece göğüs ağrısı bende korkuyorum hiçbişey hissetmeyince yarın kontrolum var inşallah görücem bebişimi şu sıkıntılı günlerde tek tesellim yarını iple çekiyorum...
Evet insan endişeleniyo, bende geldim hastaneye hemen kan verdim değerim yükselmiştir inşallah.

Arel13 Arel13 Canım endişe etmeee ❤️ Ağrır geçer . Bazen biraz şiddetlenir . İçini ferah tut . Ayrıca sen ağustos annesi olacaksın değil mi ? :KK200:
İnşallah öyledir canım, evet ağustos annesi oluyorum bende :)

O ağrılar öyle devamlı her gün olmaz ki tatlım o zaman çekilmez olur hamilelik , ağrılar ara ara gidip gelecek 8-9. haftaya kadar ama bazı kişilerde pek belirti olmaz ufak tefek ağrılar olup bir kaç gün içinde geçermiş olumlu düşün daha çok erken şimdiden her şeyi kendine dert etme akışına bırak canım Allah'ın izniyle her şey iyi olacak inşallah
İnşallah canım Allah razı çok tecrübesizim tedirgin oluyorum ister istemez. İçimi rahatlattın çok teşekkür ederim

Kizar tansiyonum cok dusuyo benim bu aralar birde nabzim normalden fazla atiyor yuksek cikiyor bole olan var mi aranizda ?

X