2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ama senin işin hareket gerektiren bir iş benim doktorum yürüyüş bile vermiyor şu dönemde, ne kadar anlayışsız insanlara denk gelmişsin yani yasal olarak hamile bir kadına ayrıcalıklar tanınıyor ama özel sektörde hiçbir kural işlemiyor maalesef. Dün tansiyonum düştü mide bulantısından ekrana bakamıyordum ama patron projeyi anlatmamı istedi, mazeret uydurduğumu sanar diye bir şey diyemedim anlattım ama sen bana sor ne anlattım ben bilmiyorum. Sonrada sen iyi misin dedi değilim dedim ama başka bir şey demedi mesela. Git dinlen yada tamam başka bir arkadaş anlatsın demez yani ofise geldiysen buna katlanacaksın. Gelmezsen de paranı keserim mantığı.

Kizlar kahverengi kanamam oldu devam ederse dr a gidecegim dua edin lutfen tam da 2.adet dongume denk geldi ayni seyi yasayan var mi acaba adet gunu geldigi icin mi oldu anlamadim
Kanaman çok mu oldu bilmiyorum ama 3 hafta önce bende üst üste 5 gün kahverengi kan gelmişti miktarlar azdı ama doktor hiç önemsemedi, inşallah seninde öyledir canım geçmiş olsun.

Kızlar içinzde baş ağrısı yaşayan var mı? 2 haftadr nerdeyse bulantım bile olmazken 3 gündr hem bulantı hem baş ağrısı çekiyorum.. uyuyorum uyanıyorum halen var ne yapsam bilemedim

günaydın arkadaslar dün kan tahlili sonucumu aldım crp degeri 25 cıktı daha öncede yüksek cıktığı oldu dahiliye dr una gittim ama bi sonuç alamadım, simdi hem hamilelik hem bu degerin yüksek cıkması canımı sıktı acıkcası aranızda bu degeri yüksek cıkan ve belli bi tedavi gören arkadaşlarım var mı meraktayım varsa eger bilgilendirirmisiniz beni

Meyve ağırlıklı besleneyim aslında ayva yiyorum ama bitince tekrar başlıyo tuzlu peynir ekmek çok iyi geliyo sanırım tuz bulantıyı bastırıyor bulantım var ama geyette yiyorum kilo bile aldım midem boşken daha çok bulanıyo özellikle 2 gündür geceleri çıkarıyorum bakalım bu gece nolacak haftaya kontrolüm var yarım saat arabayla gidicem yolculuk beni mahvediyor eşim Yanımda sigara içmiyo ama o üzerine sinen kokusundan boğuluyorum yarım saat işkence gibi geçiyo

Kanaman çok mu oldu bilmiyorum ama 3 hafta önce bende üst üste 5 gün kahverengi kan gelmişti miktarlar azdı ama doktor hiç önemsemedi, inşallah seninde öyledir canım geçmiş olsun.
Bir kac hafta once de olmustu igne yapip durdurmuslardi insallah artmaz korkuyorum

Kizlar kahverengi kanamam oldu devam ederse dr a gidecegim dua edin lutfen tam da 2.adet dongume denk geldi ayni seyi yasayan var mi acaba adet gunu geldigi icin mi oldu anlamadim
Canım ben başlarda çok yaşadım sütlü kahve leke 2 döngümde hafif adet ağrılarım oldu ve sivilcelerim çıktı yüzümde

Kızlar içinzde baş ağrısı yaşayan var mı? 2 haftadr nerdeyse bulantım bile olmazken 3 gündr hem bulantı hem baş ağrısı çekiyorum.. uyuyorum uyanıyorum halen var ne yapsam bilemedim
Çin yagiyla ensene sakaklarina ve el bileklerine masaj yapmayı dene rahatlatir

Canını sıkıp seni endişelendirmek istemem fakat çok yakın bir arkadaşımın da 14. Hafta gebeyken crpsi 34e yükselmiş . Doktoru yatış verdi . Antibiotik tedavisi uygulandı . Yaklaşık 1 hafta kadar da yattı .. Aksatmamanı tavsiye ederim . Bebek için de çok sağlıklı değil .. Çok geçmiş olsun .

Canım ben başlarda çok yaşadım sütlü kahve leke 2 döngümde hafif adet ağrılarım oldu ve sivilcelerim çıktı yüzümde
Ilk oldugunda baya yogundu coktu hemen dr a gittik yikama yapti hemen igne yaptilar ama su an daha az geldi vajinal muayene de olmak istemiyorum bekliyorum cogalmaz insallah dr a gerek kalmaz dua edin

Oh maşallah Önden gidiyor minik mucize . Sağlıklı sonuçlarla gel inşallah .

Canım çoğu kişide aynı senin dönemlerde oldu kahverengi kanamalar kötü düşünme eminim önemsiz bir şeydir ama devam ederse tabikide hemen doktora git , Allah yardımcın olsun , Allah bütün bebekleri sağ salim analarına babalarına kavuştursun inşallah

Dün doktor cinsiyetinin erkek olduğunu söyledi ama değişebilirde dedi kızlar sizlere cinsiyet söylendin mi ? Sağlıcakla gelsin kuzucuklar
Maiallah ne kadar erken söylemiş doktor hayırlısı olsun resim at ta bizde bakalım bende merak ediyorum ramzi teorisine bakmışmıydın canım onda ne çıkmıştı 7 haftalıkken falan anlaşılıuor oda

Korkma canım . Allah yardımcın olsun . Benim iğneye rağmen devam etti kahverengi akıntım . Doktorum endişe etmemem gerektiğini regl döngülerine denk geldiği için ağrı ve lekelenmelerin normal olduğu söyledi . Ama yine de artarsa ve devamlılığı olursa doktorun görsün . Çok geçmiş olsun

Ilk oldugunda baya yogundu coktu hemen dr a gittik yikama yapti hemen igne yaptilar ama su an daha az geldi vajinal muayene de olmak istemiyorum bekliyorum cogalmaz insallah dr a gerek kalmaz dua edin
İnşallah canım gerek kalmaz geçecek bunlarda annelerin bebek rahme düşer düşmez sabrı başlıyo sabretmemiz gerek hayat boyu böyle olacak çünkü rabbim hepimize sağlık versin

cok tesekkür ederim bilgi için ;normal zamanda arastırılması için gittim ama başından atmıştı dr , suan da da aynı sey olur dıye gidesim gelmiyor inanın

Ne ki bu crp ben kan tahlillerime baktım göremedim crp

Insallah canim aminn biraz rahatladim
Tam merak ettigim seydi dr un soylemis gercekten icime su serptin Allah razi olsun canim
İnşallah canım gerek kalmaz geçecek bunlarda annelerin bebek rahme düşer düşmez sabrı başlıyo sabretmemiz gerek hayat boyu böyle olacak çünkü rabbim hepimize sağlık versin
Insallah cok zor hamile kalınca kaybetme korkum haddinden fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…