2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dr dan geliyorum 6+1 cıktı ultrasonda normalde 6+2 olması lazım kalbi atıyor bebisimin allahima cook şükür 5mm büyüklüğü ama dinletmdi 9.haftadan önce dinletmem dedi kesenin altında küçük bir yerde kanama var dedi iğne verdi fitilede devam dedi allahım sen koru tüm bebelerimizi çok mutluyum kızlar

gözün aydın canım , 1-2 gün kadar fark oluyor onu hiç kafana takma . kendine dikkat et

Bana da verdiler ama kullanmıyorum korkuyorum. İki günde bir serum öyle çözüm bulduk. Sürekli yatıyorum daha az kusuyorum yatınca.

Kızlar yaa fikirlerinize ihtiyacım varrr eşimin doğumgünü 24 aralık. Hediye almıyoruz pek biz. Sürprizler yapıyoruz sonra beraber dışarı çıkıyoruz yemek veya tatlı yemek için:) şimdi baba olacağı için ilk defa onla ilgili bişeyler yapsam diyorum aklımda net bişey yok ama. Fikri olan yardımcı olursa çok sevinirim :) size güveniyorum kızlar çıkarın içinizdeki romantikliği hadi :)

Ah bende duramam yapı meselesi azcık gözüm açılsın hemen işleri halletmeye çalışıyorum ağır kaldırmadan :) hamılelıkten önce hiiiiç duramazdım dip köşe paso ev temizliği bana çok iyi geliyor nedense kendımı mutlu hissediyorum birşeyler temiz mis gibi olunca :)

Bende öyle ya kadın gitti ankastreleri bebek yağıyla parlatmaya başladım evi geziyorum ı ıhhh olmamış diye söyleniyorum yok ya kendin yaptığın gibi hiç olmuyor içime sinmiyor valla. komşular bana çocuğun olursa görürsün temizliği düzeni sen çok ararsın diyorlar ben öyle olmak istemiyorum

Bende fikir çalmak isterim 22 aralıkta benim eşimin doğum günü :))

Ama olcaz sanırım bebişler biraz büyüyene kadar :) saglıklarımız yerınde olsun da yaparız bir şekilde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…