2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen canım 9 ay idare edicez artık ya duramadım hiç ben peşinde dönmekten yoruldum
Bende şimdi kendi çapımda yapmaya çalıştım ama yoruldum yattım canım eşim süpürüyor ama hiç beğenmiyorum ki erkek süpürmesiyle bizimki hiç bir olur mu :) en azından görünen yerleri süpürüyor buna da şükür dicez artık

Valla temizlik falan hiç umrumda değil. O kadar çok bekledik ki tüm aile eşime diyor zaten hiç bir iş yapmasın aman diye... normalde ben de kadın almıyordum. Kendim yapıyordum. Ama şimdi hafta da bir gelicek birini arıyoruz en azından derler toplar. Hafta da bir iki de eşim süpürdü mü ohhh mis

Kızlar iyi akşamlar.Şu sağlık ocağı işini hallettim kaydoldum şükür.3 ay olmadı ama sen şimdiden tahlilleri yaptır gel bırak bize dediler sağlık ocağındaki yetkili kişiler.İstedigin yere de gidebilirsin biz burdan arayıp bilgilerini alırız,whatsapptan yollarsın sonuçları kaydederiz dediler.3 ay geçince multivitaminini bedava veriyoruz burdan alma sakın Dedi.21. Hafta tetanoz aşısı varmış.

Kızlar merhaba. doktoruma göre bugün 7+5 ultrasona göre 7+2. Allaha şükür bulantım çok yok ama kasık ağrılarım ve gazım çok fazla. Karnım 4 aylık hamile gibi. Bu kasık ağrısı bu haftalarda normal mi acaba?

Ben henüz 5 haftalığım ama benimde gazım ve kasık agrılarım çok fazla

Evet bir arkadaşımızın doktorunun tavsiyesi ile bol su içerek kasık ağrılarını hafiflettik. Benim baya hafifledi. Allah razı olsun.

Bende fikir çalmak isterim 22 aralıkta benim eşimin doğum günü :))

Valla fikir çıkmadı daha ortaya canım. Ama baba olması ile ilgili Yazılar yada ona göre ufak bi hediye düşünüyorum ben. Şu bebek zıbınlarına yazı yazdırma fikri var şuan aklımda. İnstagramda araştırıyorum daha. İnş bulurum. Sende de fikir olursa söyle canım. Aynı şeyi yapsak bile nerden bilecekler ki :)

Merhaba sağlıkla büyüsün bebiş..benim ilk gebeliğimde de çok fazla gazım vardı bunda da daha arttı sanki bazen diyorum karnım büyüyo bi bakmışım dümdüz oluyo 3. ay gibi geçicek diye umuyorum kasık agrısı bende de oluyor arada rahim genişliyor yeni yerler açılıyor yaşadıklarımız normal diye düşünüyorum

Kızlar dünden beri kayısı suyu içiyorum bir de fasulye yaptım ondan yiyorum ama kabızlık sorunum o kadar kötü ki bugün lavoboda yarım saat ikinip agladim acidan. Doktor randevuma 10 gün daha var. Yarın gideyim mi sizce yoksa duphalac şurup alıp kullanayim mi? Dra gitsem ikili test yapamayabilir sata göre erken cunku

Kızlar benim gibi olan varmi aksmlari bulantim basliyo genel olark aksmlarim kötü geciyo ama hiç kusmuyorumda.ilk hamilelikde sabahları kusardim saskinim
Benim aynı bende öyleyim şuan çıkaracak kıvama geliyorum ama yok insan midem bulanıyo diye ağlarmı ya çok kötü

Günaydın kızlar nasılsınız
Maşallah geçmiş bayagi birikmiş bir kısmını okuyabildm sadece herkes iyidir inşallah
Serum lar çok iyi geldi şükür 3 gündür kusmuyorum 1 serum um kaldı ellerim çok acidi biraz ara verdim
Kötü olduğum ilk anda takacam onu da inşallah gerek kalmaz
Dün akşam ilk defa kana kana su içtim ne ozlemisim

Çok geçmiş olsun inşallah bundan sonrası çok daha iyi olursun canım Allah yardımcımız olsun inşallah

Ya sorma eşim süpürgeyi sol eline alıyor sağ eliyle süpürüyor niye çanta gibi taşıyorsun o peşinden gelir yere bırak diyorum ben böyle yapmak istiyorum diyor neyse susim bari diyorum sonra arkasından yerlerden bişeyler topluyorum ne o beğenmedin mi ben orayı süpürdüm uçup gelmiştir o diyor bozuluyor bende artık beğenmediğim için hiç süpürmezse diye oo pırıl pırıl oldu ellerine sağlık demeye başladım

Aynen iyi fikir beğendiğin sayfa olursa bana da söyler misin bi bakim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…