2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben kolonya şişesini kokluyorum durmadan zararı olurmu acaba deli gibiyim ya şişeyi çekince boğulacak gibi oluyorum
Canım hiçbir bilgim yok ama yorum yapıyorum sadece kolonyada alkol var ve o çok ucucu. Muhtemelen burnuna giren şey alkol yani alkol kokluyorsun aromalı da olsa. O da kanına karisabilir belki. Doktora sormadan bu kadar uzun süre koklama.

gunaydin herkese ben yine erkenciyim geceleri hic uyuyamiyodum zaten bugunde sabah sabah yine kalktm
Gunaydın cnm al benden de o kadar bende 5.30 'dan beri ayaktayım uyuyamıyorum bide geceleri çok boğaz kuruluğu oluyor sabaha kadar nerdeyse 1 lt su bitiriyorum sanirim hamilelikten

Evin içi o kadar sıcak değil petekler kısıkta yanıyor 1 ay öncede böyleydi hep kuruluk vardi
Anladım canım benimde kaloriferden çok kıruyordu sanki boğazım şişmişte ağrı yapıyor gibiydi artıkmyatmadan önce ıslak havlu koyuyorum kalorifer üstüne iyi geldi

Anladım canım benimde kaloriferden çok kıruyordu sanki boğazım şişmişte ağrı yapıyor gibiydi artıkmyatmadan önce ıslak havlu koyuyorum kalorifer üstüne iyi geldi
Petekler bende burun tıkanıklığı yapıyor cnm çocuğum iyi olsunda başka bişey istemiyorum.

Yarın kontrolüm var doktora sorucam bakalım be inşallah miniğimizin sesini duyarız bakalım iyi mi

Günaydın kızlar nasılsınız bişey sorucam rüyada bişey yemek aşermek mi? Ama normal yemedim bildiğiniz doyana kdr yedim ne olduğunu söyleymem mevsimi deil.. birde memlekette yedim illa ordanmı olması lazm :/ aşermek nasl bişey bilmiyorm olmadm diodm inşallah deildr

Benim de aynı şekilde bir yere gitmekten keyif almıyorum hep evde kalmak istiyorum az kaldı cnm biraz daha sabredelim evde e hep sakiz bulundur biraz iyi geliyor

Günaydın cnm peki sabah uyandığın zaman o Şeyden canin çekti mi memleketen olmasi şart değil ama bulup yiyebilirsen iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…