2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar nasılsınız bişey sorucam rüyada bişey yemek aşermek mi? Ama normal yemedim bildiğiniz doyana kdr yedim ne olduğunu söyleymem mevsimi deil.. birde memlekette yedim illa ordanmı olması lazm :/ aşermek nasl bişey bilmiyorm olmadm diodm inşallah deildr
Ay canım afiyet olsun annemde rüyasında görürmüş memleketinden yemek annesi(rahmetli) rüyasında gelir yedirirmiş doyana kadar sabah kalkınca canım hiç istemezdi gerçekten yemiş gibi olurdum der :)

Kızlar ya çok korkuyorum sağ kasigimda ağrı başladı .şimdiye kadar olmamıştı hiç .boyle olan var mı aranızda:KK43:(
Benimde var canm sol ağırlıklı benimde normal diolar ama bilemedim. hamileligimi ogrendigim zamanlardada vardi bu agrilar gecmisti kac gundur tekrar basladi

Ay canım afiyet olsun annemde rüyasında görürmüş memleketinden yemek annesi(rahmetli) rüyasında gelir yedirirmiş doyana kadar sabah kalkınca canım hiç istemezdi gerçekten yemiş gibi olurdum der :)
Teşekkür ederm cnm yemiş mi oldum şimdi ben :) iyi geldi o zmn :))

Mevlana huzurunda size dua ettim Allah saglikla bebislerinizi size kavustursun
Allah kabul etsn cnm..aminn

Kızlar ya çok korkuyorum sağ kasigimda ağrı başladı .şimdiye kadar olmamıştı hiç .boyle olan var mı aranızda:KK43:(

Benimde var canm sol ağırlıklı benimde normal diolar ama bilemedim. hamileligimi ogrendigim zamanlardada vardi bu agrilar gecmisti kac gundur tekrar basladi
Çok şükür 2.adet dönemine geldik ya kızlar o yüzden ağrı oluyodur bnmde oldu hepimizin aynı anda olması normal mi :) sata göre geliyo ağrılar:halay:

Ben kolonya şişesini kokluyorum durmadan zararı olurmu acaba deli gibiyim ya şişeyi çekince boğulacak gibi oluyorum :bicak:
Canım bende aynıydım doktoruma sordum çok fazla içine çekmeden kokla neticede alkol var içinde dedi. Elime sürüp ilk etkisi geçince kokluyorum

Gunaydın cnm al benden de o kadar bende 5.30 'dan beri ayaktayım uyuyamıyorum bide geceleri çok boğaz kuruluğu oluyor sabaha kadar nerdeyse 1 lt su bitiriyorum sanirim hamilelikten
ne guzel srn yine su iciyormussun canm bn direk bulantiya uyuyamiyorum gunduz bise yok gece bulanti oluyo tersmiyim ne :KK70:

Benim sürekli oluyor .. Çok aşırı değilse araştırdığım kadarıyla rahmin ve damarların genişlemesinden kaynaklı olduğunu öğrendim .. Yarın doktoruma gideceğim kontrol için , unutmazsam soracağım :bicak:

X