2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İşte bir şekilde özele gidip uğraşmayan çok ama, mecbur devlete gitmek zorunda olan insanlarda çok... yazık günah insanlara... sanki bedava çalışıyorlar.

Kendimi hastaneden nasıl attım bilmiyorum. Zaten kayıp yaşamışım canım burnumda, denk gelen doktor da insan çıkmadı. Bir de deneyimlediğim bir şey erkek doktorlar daha insancıl ve nazik oluyor. Kadın Doğum doktoru olmasına rağmen kadın olan doktorlar çok acımasız olabiliyorlar. Sen de kadınsın yani az halden anla dimi? Ama yok bu devlet içinde özel için de geçerli.. tabi ki vardır iyi kadın doktorlarda ama 9 kadın Doğum doktoru gördüm 7 si kadında al birini vur ötekine :duduk:
Evet okonuda haklisin erkekler daha ozenli. Allah iyilerle karsilastirsin. Benimki devlette gecen ilk defa gittim erkek dr. Okadar iyiydiki ilk defa devlette oyle birine denk geldim. Cokta sevindim valla. Allahindan bulsun bosver keske birinin deli anina denk gelselerde agizlarinin payini alsalar

Aslında ben hep öyle bilirim cnm 15 günde bir gidilir 4 ay a kadar 4 aydan sonra da ayda 1
İyi yapıyorsun cnm bence de ben dayanamam herhalde 1 ay hareketlerini hissetmeye başladıktan sonra dayanılir da şimdi zor :halay:

Canim her zaman pozitif düşün
Yazık o kadın a da allah yardımcısı olsun
Sen ikiz bebek hayali kurmaya başka bence inşallah sağ salim kucağına alırsın minnosları :KK200::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
Aynen :) kipirtilar olusana kadar 15 gunde giderim bende sonra gitmesekte olur. İnsallah biran once gelse o guzel anlar :)

Aynen :) kipirtilar olusana kadar 15 gunde giderim bende sonra gitmesekte olur. İnsallah biran once gelse o guzel anlar :)
Bir bakmissin ki kucağına almissin cnm gaz sorunu ile uğraşıyorsn zaman öyle bir geçiyor ki yetisemiyorsn
Kızım küçükken büyüse De yuruse konuşsa diye diye aradan 2 buçuk yıl geçti bazen bebekliginj çok özlüyorum fotoğraflarına bakıp zaman nasıl geçti ya hiç anlamadim diyorum :KK51:

Tesekkurler ayprensesii ayprensesii Allah vermis öyle bisi dusunmen Tabiki ama çok buyuk bi surpriz oldu gercekten çok șükür ikisi de Saglikla gelsin İnşallah
Hayırlı olsun, çok sevindim, sağlıkla gelsinler inşallah, benim de oğlum 14 aylık, 2016 eylül annelerindeydim, sizin de isim tanıdık geçen seneden ama bizim whatsapp grubunda yoksunuz?

Gittigim ozel hastanede yaptiricam cnm doktorumda orda hemen sonuclarimi goturucem doktora. Senin nasil cikmisti cnm
Canım benim devlette pozitif çıktı bana orda nasıl umutsuz vaka gibi baktılar anlatamam.cunku pozitif çıkması demek vücudumda antikorlar hazır ve bunlar bebeğin kanına gecerek onu parçalayacak demek Allah korusun.beni sonra sevk ettiler İki yerde daha yaptırdın Allah'tan negatif çıktı .için rahatladı ama o iki gün benim için çok kötüydü ..

Günaydın kizlar bol keseli kalp atisli bir gun olsun insallah. Bugun misafirim geliyor cok mutluyum bir de bogazim agrimada kasiklarimla super olcak

Günaydın herkese mide bulantısı giderek artıyor sankı ya :KK43: doktor progestan ı gece yatarken ağızdan almaya devam et ve bide sabah alttan fitil gibi almaya başla dedı sabahtan yaptım ilaç geri akıyor sankı var mı bu şekilde kullanan

Günaydın herkese mide bulantısı giderek artıyor sankı ya :KK43: doktor progestan ı gece yatarken ağızdan almaya devam et ve bide sabah alttan fitil gibi almaya başla dedı sabahtan yaptım ilaç geri akıyor sankı var mı bu şekilde kullanan
Sabah fitil olarak aldıktan sonra mümkün olduğu kadar yatmaya çalış.en azından 30 dk kadar.. Birde itebildiğin kadar it. Ben eldiven kullanıyorum daha rahat oldu öyle. Ama sonra illaki geri geliyor. Oda ilacın fazlasıdır büyük ihtimalle. Merak etme :)

X