2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar Merhaba dun kontrolum wardi kalp atisi duyarmiyim diodum doktor 2.keseyi gosterdi șok oldum tek gitmistim bide elim ayagim birbirine karisti cift yumurta ikizlerin var Hayirli olsun dedi Ben hala Șoktayim tabi Aranizda ikiz bkleyen warmi benim zaten 14aylik var Bitane Minigim ikinci cocuk fikrine yeni alisiodum 3oldu Bianda :KK200:
Hoşgeldin cnm gözün aydın 1i düşünürken rabbim 2 vermiş demekki nasipn buymuş sakın istmem fln deme allah korusun ikisinide...maşallah..

Devlet hastanesinden tekrar nefret ettim!!! Bugün Zeytinburnu Süleymaniye kadın doğum hastanesine randevu almıştım. Doktor için de gayet güzel yorumlar vardı nette. Kadın afedersiniz köpek azarlar gibi konuşuyor. Sorduğum sorulara cevap vermiyor. Ultrasona baktı sekretere bişeyler söylüyor bana açıklama yapmıyor. Ben sordum kalp atışı var mı görüyor musunuz en azından diye bu aletler öyle gelişmiş değil diyo. Soru sormayın diyo. Elinde çayı dinlemiyo beni hiç. Enfeksiyon çıkmıştı antibiyotik kullanıyordum onu anlatmaya çalıştım kale almıyor bile. Özeldeki doktorumun istediği tahlil sonuçlarını vermiştim gözünün ucuyla baktı. Aldım bende masadan kağıtlarımı yürüdüm çıktım odasından. Ayça Kubat Küçükyurt adı sakın gitmeyin ona. İnsanlıktan nasibini almamış. Hakkımı helal etmiyorum ona. Bu halimle üzdü beni sinirimi bozdu yolda gelirken ağlıyorum resmen sinirimden. Bebeğim ne durumda tek kelime etmedi! Parayı bayılcaz gitçez özele. İnsan gibi muamele görürüz en azından!
Geçmiş olsn cnm ya bnde sinir oldm ne diyeyim ki rabbim öyle drlardan korusun herkezi

Bizimde devlette var böyle bir maceramız..bebeğimizin olmadığı dönemde kromozom analizi pahalı bir test o yüzden devlette yaptırın demişti doktorum. Bizde zeynep kamile gittik. Gitmişken de hormon testlerini de yaptıralım devlette diye bir kadın doğumcudan randevu aldık. Zaten randevu saatinde odaya giremedik. Kapıdaki ekranda benim ismim yazıyor olmasına rağmen sıra bir türlü bana gelmiyordu.. bende çıkan bir hastadan sonra ismim okunmadan girdim odaya, doktor hanım beni neden izinsiz giriyorsun hanım hemen çık dışarı diye kovaladı. Sıra bende diyorum hiç dinlemedi bile, neyse çıktım. Bir kaç kişi daha girdi sonra beni aldı. Aaaa demin farketmedik sıra zaten sendeymiş dedi gayet lakayt bir tavırla. Masasında sanki köy kahvesindeymişcesine yayılmış bir şekilde oturup çayını yudumluyor bu arada. Bana daha şikayetiniz nedir demeden şuraya geç soyun dedi. Oda da ki bilgisayarda yardımcısı var ama erkek personel. Perde falan Yok, çocuk da dikmiş gözlerini beni süzüyor. Bir çok erkek doktora muayene oldum, sorun erkek olması değil ama neden bir sağlık memurunun( hemşire falan değil) önünde soyunayım ki...neyse ben düşük yaptım, testler için geldim soyunmama gerek Yok, muayene istemiyorum dedim. O zaman test falan yok, boşuna oyalama bizi dedi, çıkardı beni odadan... kadın benimle senli benli konuşacak kadar rahat ve terbiyesizdi.

oda ilk ve son devlet Hastanesi maceram oldu.. devlete giden arkadaşlar, umarım işini layıkıyla yapan insanlığını kaybetmemiş doktorlara denk gelirsiniz...
Valla haklısın terbiyesizlik resmen...devlete giderim bazen ama rahtsızlığıma göre.. allah korusun böyle drlardn bizi

selam kizlar umarim herkes iyidir:anneadayı:
iyi dilekleriniz ve temennileriniz icin hepinize ayri ayri tesekkür ederim:KK200:
progestani biraktim gebelige dair hic bir belirti kalmadi bende kanamanin gelmesini bekliyorum
fakat kürtaj olmaya karar verdim genetige gönderip arastirmalarini istiyorum
kimyasalla beraber 6 kaybim var ilk 3 kaybimda genelde

Kalp atışlarıni duydum çok şükür her şey yolunda :KK200:
Canim tebrik ederim
Kızlarr şükürler olsun Rabbime bende bebeğimin kalp atışlarını gördüm doktrm muhtemelen atışlar bugün başlamış dedi çok şüküür Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsn inşallahh :dua::KK200:
Yaaa ben de istiyorum ben de :)) masallah
Kızlar bebeğimide gördüm kalp atışlarınıda her şey güzel dedi doktor çok şükür. Rabbim herkese nasip etsin
Tebrikler
3-4 tane program indirdim. Hepsinde aynı. Önemli olan gelişimin devamlılığı aslında haftasına çok da takılmamak gerekir. Sonradan haftalarını yakalayıp öne bile geçiyorlarmış. Ama sanırım siz yanlış hesapladınız. Sizin satı girince 6+3 yazıyor bende de... hiç strese girmeyin :KK66:
Benim programlardan bi tanesi bu cok seviyorum bebekten msj filan geliyo :))
Kızlar Merhaba dun kontrolum wardi kalp atisi duyarmiyim diodum doktor 2.keseyi gosterdi șok oldum tek gitmistim bide elim ayagim birbirine karisti cift yumurta ikizlerin var Hayirli olsun dedi Ben hala Șoktayim tabi Aranizda ikiz bkleyen warmi benim zaten 14aylik var Bitane Minigim ikinci cocuk fikrine yeni alisiodum 3oldu Bianda :KK200:
Surpriz diye buna denir tebrikler canimm
Devlet hastanesinden tekrar nefret ettim!!! Bugün Zeytinburnu Süleymaniye kadın doğum hastanesine randevu almıştım. Doktor için de gayet güzel yorumlar vardı nette. Kadın afedersiniz köpek azarlar gibi konuşuyor. Sorduğum sorulara cevap vermiyor. Ultrasona baktı sekretere bişeyler söylüyor bana açıklama yapmıyor. Ben sordum kalp atışı var mı görüyor musunuz en azından diye bu aletler öyle gelişmiş değil diyo. Soru sormayın diyo. Elinde çayı dinlemiyo beni hiç. Enfeksiyon çıkmıştı antibiyotik kullanıyordum onu anlatmaya çalıştım kale almıyor bile. Özeldeki doktorumun istediği tahlil sonuçlarını vermiştim gözünün ucuyla baktı. Aldım bende masadan kağıtlarımı yürüdüm çıktım odasından. Ayça Kubat Küçükyurt adı sakın gitmeyin ona. İnsanlıktan nasibini almamış. Hakkımı helal etmiyorum ona. Bu halimle üzdü beni sinirimi bozdu yolda gelirken ağlıyorum resmen sinirimden. Bebeğim ne durumda tek kelime etmedi! Parayı bayılcaz gitçez özele. İnsan gibi muamele görürüz en azından!
Bu tabloyu yaşamaktan korktugum icin özele gidiyorum maalesef cogunluk boyle .Ilk zamanlar dr degistirmekte sorun yok insallah içine sinen bi dr bulursun canim
@GurbetGuzeli cok uzuldum Rabbim sabrini artirsin canim pesini birakma sonuna kadar ara sebebini Rabbim hayirli gebelikler nasip etsin
L Lavanta kokusu canim sen ne yaptin

Süpriz olmus normal hamilelikmiyfi sizin tup bebekmi

Iste bu kese 14mm

Eklentiler

• 20171201_180442.jpg
    20171201_180442.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 58
hadi gözünaydın canım

Gözün aydın canım darısı başımıza :halay:

Gözün aydın cnm ..maşallah.. günü söyle tabloya yazayım..

İşim full yatmak ztn yatıyodum ama bugun hep yatıyorm :)

Gözün aydın cnm allah daim etsn. Kanama riskli deildir inşllah

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim darısı duyamanlarin başına inşallah
Bulantim için ilaç verdi bana biraz rahatlatır dedi
Bir de 15 günde bir gidecez 4. Ay a kadar dedi
12.haftada da ikili test yapacaz dedi öyle işte :anneadayı:

Bizimde devlette var böyle bir maceramız..bebeğimizin olmadığı dönemde kromozom analizi pahalı bir test o yüzden devlette yaptırın demişti doktorum. Bizde zeynep kamile gittik. Gitmişken de hormon testlerini de yaptıralım devlette diye bir kadın doğumcudan randevu aldık. Zaten randevu saatinde odaya giremedik. Kapıdaki ekranda benim ismim yazıyor olmasına rağmen sıra bir türlü bana gelmiyordu.. bende çıkan bir hastadan sonra ismim okunmadan girdim odaya, doktor hanım beni neden izinsiz giriyorsun hanım hemen çık dışarı diye kovaladı. Sıra bende diyorum hiç dinlemedi bile, neyse çıktım. Bir kaç kişi daha girdi sonra beni aldı. Aaaa demin farketmedik sıra zaten sendeymiş dedi gayet lakayt bir tavırla. Masasında sanki köy kahvesindeymişcesine yayılmış bir şekilde oturup çayını yudumluyor bu arada. Bana daha şikayetiniz nedir demeden şuraya geç soyun dedi. Oda da ki bilgisayarda yardımcısı var ama erkek personel. Perde falan Yok, çocuk da dikmiş gözlerini beni süzüyor. Bir çok erkek doktora muayene oldum, sorun erkek olması değil ama neden bir sağlık memurunun( hemşire falan değil) önünde soyunayım ki...neyse ben düşük yaptım, testler için geldim soyunmama gerek Yok, muayene istemiyorum dedim. O zaman test falan yok, boşuna oyalama bizi dedi, çıkardı beni odadan... kadın benimle senli benli konuşacak kadar rahat ve terbiyesizdi.

oda ilk ve son devlet Hastanesi maceram oldu.. devlete giden arkadaşlar, umarım işini layıkıyla yapan insanlığını kaybetmemiş doktorlara denk gelirsiniz...

Ayyy seninki de betermiş resmen canım ben sinir oldum okurken!! Sanki işini yaptığı için para almıyor bunlar ya??yapamıyorsan bırak mesleği madem. Terbiyesizlik resmen yaptıkları. Kendilerini padişah sanıyorlar. Yanındaki sekreterlerde bile havalar 1500 ya?? Aman aman veririm parayı giderim kendi doktoruma. Gözünü seveyim özelin ya.

Hoşgeldin cnm gözün aydın 1i düşünürken rabbim 2 vermiş demekki nasipn buymuş sakın istmem fln deme allah korusun ikisinide...maşallah..

Geçmiş olsn cnm ya bnde sinir oldm ne diyeyim ki rabbim öyle drlardan korusun herkezi

Valla haklısın terbiyesizlik resmen...devlete giderim bazen ama rahtsızlığıma göre.. allah korusun böyle drlardn bizi

Aynen canım. İnsan olanlarla karşılaştırsın Rabbim. Sağlık olunca gözün bişey görmüyor zaten. Şu hassas zannınızda yapılan terbiyesizlik insanı daha çok üzüyor ve etkiliyor.

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim darısı duyamanlarin başına inşallah
Bulantim için ilaç verdi bana biraz rahatlatır dedi
Bir de 15 günde bir gidecez 4. Ay a kadar dedi
12.haftada da ikili test yapacaz dedi öyle işte :anneadayı:
Neguzel 15 gunde bir goreceksin bebisi gozun aydin buarada. Ben hangi doktora gitsem 1 ay sonra gel diyor hep. nevar soyle 15 gunde cagirsa dimi :) ama ben ayda bir ozele birkezde devlete giderim duramam. Zaten diger kaybimdan dolayi riskli gebelik gurubundayim. Hareketlenince ayda bir giderim nasip olursa

Tebrikler cnm çok güzel bir haber :anneadayı:
Tesekkur ederim ❤ yalnz Ben Bu durumdan habersiz bklerkn bi hasta gldi acil agrili sancili fln hemen ultrasonda bakti doktor ikiz bebegi varmis 7haftalik birinin kalbi durmus ona uzuldum baya blmiorum hep olagan bisi mi cift kese baslayip teke dusuomu ikiz moduna girsemmi girsemmi bilemiorum :eek:

Okurken ben sinirlendim burda nebicim doktormus o :KK43: keske okkali bir cevap verseymissin hatta sikayet etseymissin terbiyesiz resmen. Ssk bosuna odeniyor sanki

X