2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar doktra kahverengi akntmn geldiğini söyleyince corasprin kan sulandrcı ilaçı brakmamı söyledi ondan olablr dedi. Ama bebeğim daha 5+2 günlük. Kan pıhtlaşması varsa yine bebeğimin gelişmemesnden korkyorm bnn gbi olan var mı

Insallah gorursun canim gec dollenme olmus herhalde degerin yavas artmis

Kızlar ultrasonum da bu şekildeydi . Maşallah minik mercimeğim sağlıklı imiş .. Şimdi sadece dinlenip ilaçlarımı kullanıyorum . Yine kahve lekelenmem devam ediyor tam olarak geçmiş değil . Bu görüntü de ayın 25ine ait . Sizinle de paylaşmak istedim

Eklentiler

• image.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 63
Maşallah cnm

Benim de dun kanamam oldu aksama kadar yattim bugun ise gittim oturunca yine kanama olcak gibi olsu siddetli agri girdi kasiklarima eve zor geldim yatiyorum .Insallah hemen atlatiriz

Minnakk saglikla gelir insallh bu arada ayni haftadayiz sat neydi cnm
25 ekim canım bugün başka dr gittim karından gördük keseyi 11mm dün ku vajinadan baktı 4.5 mm falan demişti bugunki gittiğin dr bana öyle güzel şeyler söyledi ki moralimi düzeltti sağolsun

Benim de dun kanamam oldu aksama kadar yattim bugun ise gittim oturunca yine kanama olcak gibi olsu siddetli agri girdi kasiklarima eve zor geldim yatiyorum .Insallah hemen atlatiriz
Benim 4 gündür devam ediyor ama koyu kahve leke .. Progestan helak etti tüm vücudumu ama şifa olsun minik mucizeme inşallah .. Sana da çok çok geçmiş olsun Tabbim şifa versin . Ben evde olduğum için ayaklarımı duvara doğru kaldırıyorum rahatlatıyor . Benim ağrılarım kanamadan önceki kadar hafif gerilme şeklinde öyle rahatsız edecek kadar değil . Senin minik ne kadarlık ?

Hakkinda hayirlisi olsun canim saglikli degildi belkide her serde vardr hayir allah kucaklarimzi bos birakmasin saglikli evlatlar nasip etsin insallah

Geçmiş olsun bende acilde duydum minik kalbini bebişimin için rahat olsun Allahın izniyle herşey güzel olacak

Kızlar resmen aş erdim yaa:)) bu haftada olur mu ki:) hem de manda kaymağına aş erdim canım o kadar çekti ki birden. Eşim iş çıkışı bulmaya çalışacak garibim :) var mı böyle olan aranızda??
Ahahha bence şu renklamlardan yiyecekler kaldırılmalı benimde onların yüzünden canım bişeyler çekiyor eşimde bari sağlıklı bişey çekse canın deyip söyleniyor neyse senin bari gayet sağlıklıymış yarasın bebişe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…