2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar resmen aş erdim yaa:)) bu haftada olur mu ki:) hem de manda kaymağına aş erdim canım o kadar çekti ki birden. Eşim iş çıkışı bulmaya çalışacak garibim :) var mı böyle olan aranızda??
:))vala oluyor canim sen yine iyisin ben 5 haftaliktm gece 3 te uyandim adini demeyim caniniz ceker belki ama nasil canm istiyo resmen agzimda tadini hissettm esimide uyutmadim sabaha kadar ama sabah bulduk sukur yedim

Sata gore 6+0 bugün progestan bende bas donmesi yapiyor ve gecen hafta bayildim su an fitil olarak kullanıyorum yan etkisi daha az oluyor kramplara biraz faydasi oluyor Rabbim hepsini korusun

Aserme bendede oluyor ya kendimimi cok dinliyorum gercekten canimmi cekiyor anlamiyorum ama simartilmak istedigimde canim bisiler ceker zaten

Corasprin çok ağır bir ilaç daha masum bir ilaç yok mu ki hamileler için kan sulandırıcı (

Canim senin sat kacti ayniydik sanirim senle bhcg degerlerimiz ayniydi yanilmiyorsam 6+2 de bizde goremedik kalp atimini oyuzden soruyorum

Canim senin sat kacti ayniydik sanirim senle bhcg degerlerimiz ayniydi yanilmiyorsam 6+2 de bizde goremedik kalp atimini oyuzden soruyorum
Benim sata göre 7+2 olması lazım 9 ekim , ama bugün itibariyle ultrasona göre 6+4 . İlk lekelenmem olduğunda 5+6 da acile gittiğimde duyduk kalp atımını şükürler olsun . Cuma günü tekrar gideceğim bakalım . Sabah akşam progestan kullanıyorum şimdilik lekelenmem olduğu için . Maşallah minik mucizem iyi görünüyor şimdilik

Benim sat 9 ekim cnm sen eminmisin 9 ekim olduğuna benle aynı gün kimse yook=( listeye ekleyeyim seni.bi bak hesapla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…