2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı kandiller kızlar.2 gündür sütlü kahve leke geliyo az az çay kaşığı kadar ama günde 3-4 kez falan yaşayan varmı acil doktora gitmem gerekir mi bulunduğum yer merkeze çok uzak sizce nedir beni biraz rahtalatın nolur
eğer kan uyuşmazlığın falan varsa mutlaka gitmen gerekiyor. yoksa da kontrole git bence ilaç falan verir herhalde ultrasonla bebek iyi mi diye de bakar. için rahatlar.

Selam kızlar drdan geldim embrıo gelişmemiş 5+3 de kalmiş normalde bu hafta 8+3 olacaktı dr progestanı alma dedi kendiliginden vucud atsın dedi kanama başlasın dedi
Ikı hafta bekleyelim dedi yada hemen kürtaj edelim dedi bende ıkı hafta bekleme kararı aldım
Allah sızlere hayırlı gebelık ve dogum nasıp etsın ınsAllah....
Nasipte ne varsa o oluyor ötesi yok her zaman hakkımda hayırlı olanı istedim demekki hayırlısı böyleymiş arada ugrarım topıge kendınıze bebeklerınıze ıyı bakın hoşcakalın

Allah yardimcin olsun gecmis olsun soylenebilecek soz yok ama Rabbim kucagini bos yuregini yarali birakmasin bu mubarek gunde dualarimiz seninle ins birde banada 2 hfta once doktor bebegin gelismemis bos gebelik demisti o zaman bende 6haftalktim. Bende ayni gun baska doktora gttm gec dollenme normal boyle olmasi dedi ultrasona gore 4+3 gun ckmstm. Baska doktora gdn ihmal etmeyin .

Son düzenleme:
Hayırlı kandiller kızlar.2 gündür sütlü kahve leke geliyo az az çay kaşığı kadar ama günde 3-4 kez falan yaşayan varmı acil doktora gitmem gerekir mi bulunduğum yer merkeze çok uzak sizce nedir beni biraz rahtalatın nolur
Hayırlı kandiller canım bulunduğun yerde sağlık ocağı mutlaka vardır en kötü ihtimal oraya git merkeze gitme imkanın yoksa ultrason olmasada bi kan tahlili yaparlar ve ilaç verirler ayrıca iş yapma yat dinlen

Kızlar allaha şükürler olsun kalp atışını duyamasamda gördük :KK200: Dr alet yakalayamadi dedi bugün takvime göre 7 haftalik ama ultrasonda 7+3 çıktı inş böyle devam eder daha önce bebegimin kalbi durmustu biriside düşük olmuştu çok korkuyorum bişey olur diye :110:
Kendini bol bol oku Nas Felak Ayetel Kursi Ya Mubdi Ya Musavvir c.c esmalarini oku canim Allah esirgesin

Teyzeler teyzeler

Eklentiler

• 3CCD71F9-801D-46DF-BC42-1E8A56BCC70E.jpeg
    3CCD71F9-801D-46DF-BC42-1E8A56BCC70E.jpeg
    24,2 KB · Görüntüleme: 62
Kahve rengi leke eski kan canim. Yeni degil. Dr pembe yada kirmizi olursa hemen gel demisti oglumda. Yinede doktora gidemiyorsan hastaneyi arayip baglanmaya calis. Progestan fln verir belki. Bol su ic ve dinlen insallah bir sorun cikmaz

Canim ben esim dna hasar tedavisi görürken hamile kaldim anomali cikma igtimali var o yuzden her sey beni tedirgin ediyor nitekim dr da gormemiz lazimdi alttan dedigi icin kendimi hırpaladım sonra arkadaşların destegi ile toparlandim .O an mantikli dusunemedim insan ister istemez olumsuz konuşmalarla sarsiliyor ve irdeleyemiyor
Anlıyorum canım,Allah sağlıkla kucağınıza nasip etsin, Doktor negatif konuşmuş ama zaten çok erken hiç üzme kendini, ben en son geçen hafta kan testi yaptırdım 370 gördüm daha doktora gitmek için erken diye gitmedim, yarın değerim eğer sağlıklı artış gösterdiyse 3200-3500 civarında olur, umarım karından kese görünür. Her şeyin hayırlısı hepimiz için...

Hanımlar merhaba .. Bikaç gündür acillerden geri gelemiyorum .. Bebeğim 6+4 günlük ultrasona göre .. Maalesef kalbini bile acilde duymak nasip oldu buna da şükür tabii .. Eşimle ufak bi atışmamız sonucu 3-4 damla koyu kahve lekelenmem oldu . Acile gittim progestan başladım sabah ve akşam şeklinde . Hala kullanmaya devam ediyorum . Hala zorluk çekmiyorum bulantım vs hiçbirşeyim yok çok şükür ki .. Sadece ilaç bende baş dönmesi ve uyku yapıyor .. Aklınıza geldikce duanıza ekleyin inşallah ❤️

Selam kızlar drdan geldim embrıo gelişmemiş 5+3 de kalmiş normalde bu hafta 8+3 olacaktı dr progestanı alma dedi kendiliginden vucud atsın dedi kanama başlasın dedi
Ikı hafta bekleyelim dedi yada hemen kürtaj edelim dedi bende ıkı hafta bekleme kararı aldım
Allah sızlere hayırlı gebelık ve dogum nasıp etsın ınsAllah....
Nasipte ne varsa o oluyor ötesi yok her zaman hakkımda hayırlı olanı istedim demekki hayırlısı böyleymiş arada ugrarım topıge kendınıze bebeklerınıze ıyı bakın hoşcakalın

Canım çok üzüldüm ya..biz ne desek boş elbette Rabbim hayırlısını versin hakkında. Veren de alan da Allah..çok sabır versin sana da.yine de bi Umut belki bebişin senle kalır canım. dua edelim birbirimize Rabbim bu mübarek gecede kabul etsin inş dualarımızı..

Hanımlar merhaba .. Bikaç gündür acillerden geri gelemiyorum .. Bebeğim 6+4 günlük ultrasona göre .. Maalesef kalbini bile acilde duymak nasip oldu buna da şükür tabii .. Eşimle ufak bi atışmamız sonucu 3-4 damla koyu kahve lekelenmem oldu . Acile gittim progestan başladım sabah ve akşam şeklinde . Hala kullanmaya devam ediyorum . Hala zorluk çekmiyorum bulantım vs hiçbirşeyim yok çok şükür ki .. Sadece ilaç bende baş dönmesi ve uyku yapıyor .. Aklınıza geldikce duanıza ekleyin inşallah ❤️
Geçmiş olsun cnm allah bebeğini sana bağışlasın dikkat et dinlen...
Eşinle tartışmamaya çalış... ben (bni sinirlensirme hamileyim ben) diorm

Geçmiş olsun cnm allah bebeğini sana bağışlasın dikkat et dinlen...
Eşinle tartışmamaya çalış... ben (bni sinirlensirme hamileyim ben) diorm
Çok anlık bişeydi kaprislerimden bezdi artık :eek: Şimdi üzerime titriyor sağolsun . Rabbim hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin hepimize inşallah ❤️

X