2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar muz yiyin aman ananas yemeyin benim gibi 2 gun once canim cekti diye aldik 5 6 dilim yedim kanamaya sebep ariyorum ya bi arastirdim ananas ilk 3 ay yenilmemeliymis
Cnm bende bebegin tutunmasina iyi geliyor diye okumustum transferden beri yedim simdi sen yazinca iyice arastirdim nette de bazi yerlerde cok yiyince dusuge sebep olur diye yaziyor korktum yemryi biraktim

Hımm anladım canım ozaman bende farklı olur ozaman bakalım neler olcak. Buarad ben ilk defa gidicem doktorada aç mı gideyim tok mu
Farketmiyor heralde cnm ama normal hamileler yorum yapsa daha iyi cunku bizden kan falan almafi acaba tedavi oncesi yapilmisti bir suru test ondanmi bilmiom

D
Dr a göre herşey olabilir dış gebelik yalancı gebelik yalancı kese ne istersen onun hiç umudu yok hayattan

D

Dr a göre herşey olabilir dış gebelik yalancı gebelik yalancı kese ne istersen onun hiç umudu yok hayattan
Onların tek bildiği en kötüye alıştırmak merk etme görevleri de öyle kötü bişey olursa bn uyarmıştm dedik olsn.. ablam yoğun bakımdayken de bize kendinizi her duruma alıştırın demişlerdi... yıkıldık ama umudumuzu kaybetmedik dua ettk çok şükür şimdi iyi

9.haftadayım. Hamilelikte akıntı artar derlerdi öyle de oldu. Fakat benim akıntım sarı renkte. Sizde de mi böyle, yoksa ben progestan kullanıyorum o mu yapıyor.

Ben kullaniyorum cnm gunde 1 defa

9.haftadayım. Hamilelikte akıntı artar derlerdi öyle de oldu. Fakat benim akıntım sarı renkte. Sizde de mi böyle, yoksa ben progestan kullanıyorum o mu yapıyor.
Alttan bnde progestan kullanıyorum koyu kıvamda sarı renkte ilaç yapıyor sanrm

Kesenin ve bebeğine göre cinsiyet tahminleri teoriler var çin tavimi gibi kesin deil ama deneme 1 2 :)
Ay inanmasamda severim böyle şeyleri karbonat lavabo açıcı vs bende yapim benim bebek sağ tarafta ne oluyor acaba ultrasonu ekledim :)

Eklentiler

• 3FC6A96A-4089-4DA2-B79E-5D151988798E.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 67
Sonunda yükleyebildim sabahtan beri bu da benim kesem
masallah minnaga

BeyazOrkidem nub tahmini kaçıncı hafta ultrasonuyla yapilabiliyo 9 buçuk erken mi
12+ olmasi gerekiyor canim digru oozisyon ve net bir cekimle
BeyazOrkidem o konuyu bnde merak ediyorum. Kendim baktıklarmla erkek cıkıyo
canim nub teorisi 100/99 kesin sonuc verir cinsel organina bakarak acili ise erkek duz ise kiz olarak tahminde bulunulur yaklasik 2007 den beri arstiriOrum ve artik profi oldum cok sükür

Kesenin ve bebeğine göre cinsiyet tahminleri teoriler var çin tavimi gibi kesin deil ama deneme 1 2 :)
nub teorisi haric diger tahminlerin hic biri gercekci degil tahmini yapanin bilgisi dahilindr dogru sonuc verir nub teorisi

Kesin deildir tabiki ama çevremde sordum mesela yuvalak kese olamların kızı fasulye kese olnların erkek olmus cok az yalnış çıkan varmış hayırlısı diyelim ocak sonunda öğrenicez kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…