2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben kullandim cnm guzel bi jel ama biraz kasinti yapiyor bende yapmisti bebegin dusmesini engelliyor.

BeyazOrkidem canım progestanı fitil olarak kullanınca kasık ağrın oluyor mu? Bende kasık ağrısı yaptı
Kasik agrisi var zaten canim rahim genisledigi icin olur o agri
Ben de 1 aralık cuma günü gideceğim doktoruma.8 hafta 2 günlük hamileyim.Artik kalp atışlarını duyarız heralde.nasıl heyecanliyim anlatamam :)
InsAllah cnm
kiz masAllah o kadar giden varki arada kayniyo gozunaydin neden pazarteside cagirdiki bugun yapsaydi ölcümleri ya
Gözun aydin bu arada darisi bekleyenlerin basina insAllah

Walla ilk drfa gittim garip bi uygulama çözemedim nedenini pzt öğrenicem sözde proftan aldım randevuyu ben gittim asistanına muayene oldum da denmez ya neyse 1 dk ultrasona aldı kalp atışını dinledi tamam kalk dedi pzt ultrasona randevu al dedi aldım bakalım çok uzun yaZdım kusura bakmayın

ayprensesii kuzu yaşı geçelim ama keseyi 5+3 haftalıktı gördüğümde 6+3 kalp atışı

Yaaaa ne guzel cok sevindim videoya al al izle stres filan kalmaz darisi bize masallah findiga

Maşallah Rabbim hepimize nasip etsin inşaallah bu arada 9+4 3 bucuk aylık oluyor dimi hamilelikte hafta hafta gidiyormus ya yada 9 hafta 4 gun mu alisamadim daha kizlar o döngüye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…