2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba ne güzel fotoğraflar paylaşılmış bu güzel sohbetin icinde moral bozmak istemem ama bişey sorucam dün biraz kanama geldi bugünde k.rengi geliyor doktora gittim düşük riski dedi yatacaksın sürekli dedi rahim arkasında kanama varmış bir jel verdi crınone adı daha önce kullanan veya bu jelin ismini duyan var mı
Ben kullandim cnm guzel bi jel ama biraz kasinti yapiyor bende yapmisti bebegin dusmesini engelliyor.

BeyazOrkidem BeyazOrkidem canım progestanı fitil olarak kullanınca kasık ağrın oluyor mu? Bende kasık ağrısı yaptı
Kasik agrisi var zaten canim rahim genisledigi icin olur o agri
Ben de 1 aralık cuma günü gideceğim doktoruma.8 hafta 2 günlük hamileyim.Artik kalp atışlarını duyarız heralde.nasıl heyecanliyim anlatamam :)
InsAllah cnm
Bende gittim bugün doktora siz merak edip sormamışsınız ama ben yazayım

Çok şükür bebeğim gayet iyi 8+5 olmuşuz maşallah bebişime pzt tekrar giricem ultrasona hastanenin değişik bi uygulaması sanırım o zaman belli olur ne kadar büyüdüğü kalp atışlarını da duydum çok şükür Rabbime
kiz masAllah o kadar giden varki arada kayniyo gozunaydin neden pazarteside cagirdiki bugun yapsaydi ölcümleri ya
Gözun aydin bu arada darisi bekleyenlerin basina insAllah

Kasik agrisi var zaten canim rahim genisledigi icin olur o agri

InsAllah cnm
kiz masAllah o kadar giden varki arada kayniyo gozunaydin neden pazarteside cagirdiki bugun yapsaydi ölcümleri ya
Gözun aydin bu arada darisi bekleyenlerin basina insAllah

Walla ilk drfa gittim garip bi uygulama çözemedim nedenini pzt öğrenicem sözde proftan aldım randevuyu ben gittim asistanına muayene oldum da denmez ya neyse 1 dk ultrasona aldı kalp atışını dinledi tamam kalk dedi pzt ultrasona randevu al dedi aldım bakalım çok uzun yaZdım kusura bakmayın

ayprensesii ayprensesii kuzu yaşı geçelim ama keseyi 5+3 haftalıktı gördüğümde 6+3 kalp atışı

Kızlar çıktım doktordan bebeğim büyümüş 9+5 olmuş elini kolunu oynattı resmen nasıl zevkli izlemek... Hepiniz zamanı gelince göreceksiniz yaşayacaksınız bu duyguyu :KK200: artık daha çok inanıyorum bebeğime endiselerim silindi gitti
Yaaaa ne guzel cok sevindim videoya al al izle stres filan kalmaz darisi bize masallah findiga

Kızlar çıktım doktordan bebeğim büyümüş 9+5 olmuş elini kolunu oynattı resmen nasıl zevkli izlemek... Hepiniz zamanı gelince göreceksiniz yaşayacaksınız bu duyguyu :KK200: artık daha çok inanıyorum bebeğime endiselerim silindi gitti
Maşallah Rabbim hepimize nasip etsin inşaallah bu arada 9+4 3 bucuk aylık oluyor dimi hamilelikte hafta hafta gidiyormus ya yada 9 hafta 4 gun mu alisamadim daha kizlar o döngüye :halay:

Sonunda yükleyebildim sabahtan beri bu da benim kesem

Eklentiler

• 20171128_190540.jpg
    20171128_190540.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 65
X