2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün tam 7+0 haftalıgız canım

Ben geçici bişey diye düşündüm iki gündür ceylan gibi sekiyorum evin içinde bugün de gidip de onu duyunca şok oldum daha dikkatli olmaya çalışıcam da direk düşük tehlikesi diye duyunca insan bir tuhaf oluyormuş

ilk önce çok geçmiş olsun canım dikkat et hiç bir iş yapmaya kalkma. ben aşılamadan beri kullanıyorum arada unutsam da :) sadece şişkinlik yapıyor progesteron hormonu bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor

Duyulur canım BN altı haftalıkken duymuştum bugunde dınlettı doktır

Ben de 1 aralık cuma günü gideceğim doktoruma.8 hafta 2 günlük hamileyim.Artik kalp atışlarını duyarız heralde.nasıl heyecanliyim anlatamam :)

Ben kullanıyorum canım bebeğin tutunmasını kolaylaştıran çok iyi bir jel olduğunu söyledi doktorum, geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda atlatırsın

Ben kullandım. Crinone jel progesteron hormonu içeriyor. Düşük riskini ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

Bebeğim pirinç tanesi kadar olmuş çoook şükür :) bakın ablaları ama daha 9mm :)

Buda benim bebişim ama kaç mm neyin nesi söylemedi doktor..fotografta vermediler biz cep telden cektk
Masallah size bana buyuk moral oldunuz .Biraz uyumusum nasil etkilendiyse psikolojim ruyamda ogrencim karnima vuruyordu aglayarak uyandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…