2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bahsettiğiniz hastane başkent Üniversitesi hastanesi mi geçmişi okuyamadım bende Ankarada yaşıyorum doğum için hastane arıyorum doğum fiyatı 2017 içinse çok uygun ama şartları bilemiyorum tabi =)
Izmir Başkent Üniversitesi Hastanesi. Geçmiş senelerde orada dogum yapan birkaç arkadaşım oldu memnun kaldılar. Benim başıma ne gelirse hemen oraya gidiyorum. Ankara'da telefon ile arayıp sorun bence ücretleri. Sadece yeni dogan ünitesi var mı bilemiyorum onuda sormak lazim. Birde tarama testleri falan onlardan ek ne kadar ücret alınıyor bilmiyorum ama bizim burda diğer özel hastaneler çok daha pahalı. Hayırlısı olsun sizin Bebeğiniz de . Sağlıkla kalın

vajinal olursa idarar sikisik olman gerekmez karindan bakilirsa idrara sisikicik olacan

Kızlar merhaba ne güzel fotoğraflar paylaşılmış bu güzel sohbetin icinde moral bozmak istemem ama bişey sorucam dün biraz kanama geldi bugünde k.rengi geliyor doktora gittim düşük riski dedi yatacaksın sürekli dedi rahim arkasında kanama varmış bir jel verdi crınone adı daha önce kullanan veya bu jelin ismini duyan var mı

idrara sıkışık gidin kızlar cok net gozukuyor her sey o zaman ben hamile kalmadan oncede hep doktorlar sıkış bakıyordu hatta yeterince sıkışmazsan cikartiyor su ic tekrar gel diyordu o zaman net gozukuyor. Bu arada arzu hanım kac haftalik sizin 9 mm olmus bende haftaya gidicem gecen hafta beyaz bi nokta gibiydi net goremedik bizde yeni diye haftaya kalp atisinida duyariz inşaallah doktorum oyle dedi bakalim

Öncelikle hic stres yapmamaya calıs benimde gelmisti 2 hafta once progestana basladim sonrasi k.rengiye donuyor kac haftaliklik yerlesme kanaması diyorlar genelde bebek tutunmaya cakistigi ve adet gelmedigi icin doktorum vucut kanı birden atmaz k.rengi sekilde atiyor ara ara dedi dinlen evde uzanma sakın süpürge agır iş yapma içini ferah tut hep canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…