2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Maydanoz ve adaçayı suyunun içilmesi demişti doktorum
Maydanoz yemeklerde salatada kullanıyoruz mecbur
Cnm bana diyetisyenim yasakladı maydonoz dereotu be yeşil çayları.. rahim temizleyicidirler ztn hem suyu hem kendisi.. tüketmemekte fayda var yemezsek ölmeyiz sonuçta :)

Bu dr larin ihtimallerle konusmasi cok moral bozucu keseyi görmediysen ileri tarihe at kalbi duymadiysan sonra gel duycaz de bu kadar ruhsuz olmak nedir

Kizlar biliyorsunuz ben yurt disindayim
Merakimdan soruyorum bizim burada drun ofisi var sürekli biz özel dra gideriz butun tahlillaride kendi laboravatuvara yollar dogumda sadece hastaneye gidilir
Neden hastaneye gitmek gerekiyor turkiyede özel yada devlet drun ofisine gidilmiyormu ?

Bu dr larin ihtimallerle konusmasi cok moral bozucu keseyi görmediysen ileri tarihe at kalbi duymadiysan sonra gel duycaz de bu kadar ruhsuz olmak nedir
Ben de anlamıyorum keseyi canınaysa gördü yine de tatmin olmadı küçük diye bir sürü olumsuzluk saydı zaten büyük olsa karından gözükür. Int videolar izledim şimdi dr diyorki 8.haftaya kadar keseyi görmek için beklenir göremezseniz endişelenmeyin diyor.ben daha 5 hafta olmamışım değer 4 bin ancak beni dibe vurdurttu

Onceden her dr un ofisi vardi devlette dogru duzgun ilgilenilmezdi dr derdi ofisime gel yardim etcem .Bunun onune geçildi cok sukur ayni imkanlar artik hastanelerde de var .Yine de bazi dr larin ozel yeri bulunuyor .Mesela burda cok unlu bi prof var tipta ordaki hastalarini kendi yerine yönlendiriyor o sekilde ilerliyor sistem .Bizim burda devlet tiklim tikis gidip beklerken enfeksiyon mu kapcam tansiyonum mu dusecek bunlari düşünmemek icin ozele gidiyorum ben de canim

Yok yok düşünme ben gecen cuma gordum 5+1de ama o kadar küçüktü ki dr işaretledi oyle anladik biz kese oldugunu bak aradan sadece 4 gun gecti simdi simsiyah dr un gostermesine gerek kalmadan gorduk icini ferah tut bak ben de sabahtan beri perisan oldum ama normalmis gormemek kalp atisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…