2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hanımlar biraz kilom var birazda tüp bebek işlemleri sırasında karında su toplanmış bebeği ultrasonda net göremiyorum, haftaya pazartesi tekrar randevum var acaba idrara sıkışık gitsem daha net görebilirmiyim minnoşumu ?:anne:

Kizlar biliyorsunuz ben yurt disindayim
Merakimdan soruyorum bizim burada drun ofisi var sürekli biz özel dra gideriz butun tahlillaride kendi laboravatuvara yollar dogumda sadece hastaneye gidilir
Neden hastaneye gitmek gerekiyor turkiyede özel yada devlet drun ofisine gidilmiyormu ?

Ben doktorun özel muayenehanesine gidiyorum. Hastaneye gitmek zorunlu değil. Daha çok bütçeyle alakalı. Özel doktora gitmek oldukça pahalı herkes tercih edemeyebilir.

Yok yok düşünme ben gecen cuma gordum 5+1de ama o kadar küçüktü ki dr işaretledi oyle anladik biz kese oldugunu bak aradan sadece 4 gun gecti simdi simsiyah dr un gostermesine gerek kalmadan gorduk icini ferah tut bak ben de sabahtan beri perisan oldum ama normalmis gormemek kalp atisini
aynen 6.6da gorduk

Hanımlar biraz kilom var birazda tüp bebek işlemleri sırasında karında su toplanmış bebeği ultrasonda net göremiyorum, haftaya pazartesi tekrar randevum var acaba idrara sıkışık gitsem daha net görebilirmiyim minnoşumu ?:anne:
Bana biraz sıkışık gelmem söylendi ilk gittiğimde çok sıkışık değilsin o yüzden net görüntüleyemiyorum dedi. Geçen seferde bu sefer baya su içip gittim birde doktor geç kalınca artık o kadar sıkıştım ki canım yanmaya başladı. Bu seferde çok fazla dedi. Bende dayanamadım size de beğendiremiyorum dedim. Haftaya gene gitçem resmen tuvalet stresine girdim haha.

Canım benim doktorum hep idrara sıkışık gel diyor. Zayifim ama yine de görmekte zorlaniyoruz. Biraz anatomik bı olay sanırım. Hem sıkışık git ki onu boşaltmak çok kolay sonuçta. Ama sıkışık gitmezsen de hadi bakalım sıkış gel derse en az bir saatini alır.

Bana biraz sıkışık gelmem söylendi ilk gittiğimde çok sıkışık değilsin o yüzden net görüntüleyemiyorum dedi. Geçen seferde bu sefer baya su içip gittim birde doktor geç kalınca artık o kadar sıkıştım ki canım yanmaya başladı. Bu seferde çok fazla dedi. Bende dayanamadım size de beğendiremiyorum dedim. Haftaya gene gitçem resmen tuvalet stresine girdim haha.

güldürdün beni canım ya saol :KK52: bende orta karar sıkışık gideyim o zaman belki net görülür,çünkü doktor biraz kilomuz var olmasa daha net görünürdü dedikçe mahcup oluyorum :110::emir_bebek:

Canım benim doktorum hep idrara sıkışık gel diyor. Zayifim ama yine de görmekte zorlaniyoruz. Biraz anatomik bı olay sanırım. Hem sıkışık git ki onu boşaltmak çok kolay sonuçta. Ama sıkışık gitmezsen de hadi bakalım sıkış gel derse en az bir saatini alır.

Sağol canım birde öyle deneyelim bakalım belki biraz daha netleşir,dün böyle olmuyor alttan bakalım dedi öyle hiç göremedi desek yeridir :KK15: galiba dediğin gibi bünye meselesi.

Bebeğim pirinç tanesi kadar olmuş çoook şükür :) bakın ablaları :-) ama daha 9mm :)

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-28-15-57-12.png
    Screenshot_2017-11-28-15-57-12.png
    217,9 KB · Görüntüleme: 86
X