2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben henüz doktora gitmedim erken olduğu için ama folik asit aldım eczaneden 1 haftadır kullanıyorum doktora danışmadan kullanıyorum ama bir problem olmaz değil mi?
Ben de gitmedim doktora ikinci hamileliğim diye biraz rahat davranıyorum galiba. Folik asit de içmiyorum.

Merhaba kızlar bende dün akşam hamile olduğumu öğrendim henüz şoku atlatamadım değerim 150bin ve3 haftalık olduğunu söyledi acildeki doktor,09.30 kendi doktorumu arayacağım midem bulantısı beni kaç gündür uyutmuyor birde kızlar ben tedavi görüyordum yasmin kullandım birde geçen gece acile gidince mide bulantısı yüzünden serum ve ilaç kullandım zararı olmaz değil mi
Hosgeldin canim ya 150 bin cok degilmi
Gebeligin ilk döneminde ya hep ya hic kurali vardir
InsAllah birsey. Olmaz Rabbim korur
Aramiza hosgeldin
Satin kac erken bulanti baslamis

Herkes inşallah bebeğine sağlıkla kavuşur:anne: bende 2014 yılında 16 haftalık bebeğimi kaybettim. Bu senede 7 haftalikt. İkisini de kanama yüzünden kaybettim. Kimseye yasatmasin. 5. Tüp bebek denememizde pozitifi gordum çok şükür. Clexane igne kullanmaya başladım dün. Bende de adet ağrılarına benzer ağrılar oluyor. Pcoslu olduğum için normalde adetlerim ağrılı olmazdı. İnsan her şeyde endişeye dusuyor. Senelerdir bu yolda ugrasinca daha artıyor ama inşallah bu sefer sonu güzel olacak:dua::dua:. :nazar:
Hosgeldin Rabbim hicbirimize yasatmasin
Saglicakla kucagimiza alalim insAllah
Rabbime guven o herseyin iyisini bilir

kızlar ben henüz doktora gitmedim erken olduğu için ama folik asit aldım eczaneden 1 haftadır kullanıyorum doktora danışmadan kullanıyorum ama bir problem olmaz değil mi?
Olmaz canim progestan bile alabilirsin simsiki tutunsun diye beben bana kalirsa 6. haftada git önceden dusuk falan yasamadiysan

Olmaz canim progestan bile alabilirsin simsiki tutunsun diye beben bana kalirsa 6. haftada git önceden dusuk falan yasamadiysan
ocak ta kimyasal gebelik yaşadım nisan da da 6 haftalık düşük yaptım cnm ikisinde de çok pimpirikli davrandım hep gittim kan verdim felan herşeyden korktum hep kötü düşündüm,bu sefer fazla takmayacağim diye söz verdim kendime çünki biz ne yaparsak yapalım eğer o yaşanacaksa yaşanıyor ..2.düşüğümde 1 hafta yattım düşük iğneleri vuruldum ama banamısın demedi yinede düştü :KK43: o yüzden şuan kan testi bile yaptırmaya cesaretim yok

ocak ta kimyasal gebelik yaşadım nisan da da 6 haftalık düşük yaptım cnm ikisinde de çok pimpirikli davrandım hep gittim kan verdim felan herşeyden korktum hep kötü düşündüm,bu sefer fazla takmayacağim diye söz verdim kendime çünki biz ne yaparsak yapalım eğer o yaşanacaksa yaşanıyor ..2.düşüğümde 1 hafta yattım düşük iğneleri vuruldum ama banamısın demedi yinede düştü :KK43: o yüzden şuan kan testi bile yaptırmaya cesaretim yok
Haklisin 4 dusugum var bnmde düsecekse nasibi yoksa ne yapsan bos en iyisini yapiyorsun
Bundan önceki drum her haftakontrole cagiriyordu
Her hafta endise yasiyordum bu seferki iki hafya geldedi hikayemide biliyo olacaksa olacaklarin önune gecemeyiz Yüce Rabbim bizim icin hayirli olani biliyor

Haklisin 4 dusugum var bnmde düsecekse nasibi yoksa ne yapsan bos en iyisini yapiyorsun
Bundan önceki drum her haftakontrole cagiriyordu
Her hafta endise yasiyordum bu seferki iki hafya geldedi hikayemide biliyo olacaksa olacaklarin önune gecemeyiz Yüce Rabbim bizim icin hayirli olani biliyor
Hepımızın yaşadıkları uç aşağı beş yukarı aynı.. Allahım hepımıze güzel haberler almayı nasıp etsın inşallah

Herkese günaydınlarrr yeni gelen arkadaslar hoş gelmişlerr..hayırlı olsun inşallah

İnşallah cnm amin haklısın artk korkulrımı kenara bırakıyorm çünkü hamileyim :)) dimii

Hoşgeldin allah sabır versin kayıplrın iiin üzüldüm ama inşllah şimdiki ile sevinirsin artk bnde pcoluydm kendiliğinden oldu bnmde hersey güzl olacak :nazar:

Maşallah cnm değerin çok tüksek 1.5aylık gibi hayırlı olsun dra git öğren bnce sorun olmaz tabilki nedn olsn iyi düşün :)

Hakkında hayırlısı cnm stres yapma dra git kan da çıkar inşallah yerleşme kanamasıdır
İnşallah canım ya başka neyden olabilirki bu kahverengi akıntı böle bişey yaşayan var mı

İnşallah canım ya başka neyden olabilirki bu kahverengi akıntı böle bişey yaşayan var mı

Bn geçen koyu adet oldum az deildi sonrada dvm etti kan kimyasal düşük yaşamışım ama senin azmış yerleşmedir inşallah iyi düşün kan ver sat ne zmndı

Screenshot_2017-11-09-11-02-04.png
kizlar ben gecen hafta cuma gunu 5+3 iken gitmistim. Ilk gebeligim oldugu icin yorumlayabilir misiniz? Devlet hastanesine gittim doktor pek bi sey soylemedi. 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Ama yarina randevu alamadigim icin haftaya pazartesi gidecegim. O zmn sat'a gore 6+6 olmus olacagim

Adet olacagim gün olurdu pembemsi yerlesme kanamasiydi
Fakat simdi hamile oldugumu bilmiyordum
Adet gunumde iliskiden sonra resmsn kan geldi arkasi gelmedi adeti getirsin diye ada cayi ictim. Ol bol
Nar suyu ictim bitkisel caylar ictim detoks falan yok gelmedi bunun üzerine pazartesi test yaptim pozitif cikti
Allah dilemezse birsey olmaz

Günaydın taze anne adayları.. sizde belirtiler başladı mı ben hiç birşey hissetmiyorum unutyrm bebiş olduğunu sizde durumlar nedir??

Bnde de bişey yok canım sanki biraz iştahsızlık oldu sabah. Ama bulantı vs yok şükür. Doktor az az sık sık ye dedi. Normal hayatına devam et yemene dikkat et gece çok yeme dedi. Yürüyüş yapabilirsin dedi.

X