2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kese olusmus. Bebek olusumu yeni baslamis dedi ama bana cok karisik geldi bu forograf. O yuzden bilen birisi varsa diye sormustum. Cevabiniz icin tesekkur ederim

Ozaman sıkıntı yoktur inş canım. Bnde dün gittim 6.haftam ama kese göründü sadece. Daha küçük dedi. 2hafta sonra tekrar çağırdı. Sende stres yapma bnce inş herşey yolundadır canım:))

Ozaman sıkıntı yoktur inş canım. Bnde dün gittim 6.haftam ama kese göründü sadece. Daha küçük dedi. 2hafta sonra tekrar çağırdı. Sende stres yapma bnce inş herşey yolundadır canım:))
Ins canim. Artik pazartesini sabirsizlikla bekliyorum. Gunler geçmiyor sanki. Ilk gebeligim oldugu icinde korkuyorum kotu bi sey olmasin diye

geçen ay üstüne görmüş olababilirmisin cnm acaba ?çünkü 3 haftalık için 150.000 çok gibi geldi bana bence bebiş 3 haftalıktan fazla ..ultrason la baktılar mı?
Yarın 10.30 randevu aldım çok sinirliyim kendi doktorumu aradım sabahıdır geriye bile dönmediler başka doktordan aldım bende bakalım inşallah benimledir kuzum :anne:

Ins canim. Artik pazartesini sabirsizlikla bekliyorum. Gunler geçmiyor sanki. Ilk gebeligim oldugu icinde korkuyorum kotu bi sey olmasin diye

İnsan ister istemez korkuyor canım. Bnde kalp atışını duymak için sabırsızlanıyorum:) arkadaşım kalp atışını duymaya gittiğinde kalbinin durduğunu öğrendi. Kürtaj oldu. Çok etkilendim çok ağladım ben. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın inş.

İnsan ister istemez korkuyor canım. Bnde kalp atışını duymak için sabırsızlanıyorum:) arkadaşım kalp atışını duymaya gittiğinde kalbinin durduğunu öğrendi. Kürtaj oldu. Çok etkilendim çok ağladım ben. Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın inş.
Ilk kaybimda 6 haftalikken kalb atisini duydum
10 haftalikken gittigimde kalbi durmus ve 6 haftada kalmisti 2011 yilinda
Hepsi geciyor ya imtihan dunyasi sabirlarin sonu mukafat olacak buna inaniyorum

Herkese günaydınlarrr yeni gelen arkadaslar hoş gelmişlerr..hayırlı olsun inşallah

İnşallah cnm amin haklısın artk korkulrımı kenara bırakıyorm çünkü hamileyim :)) dimii

Hoşgeldin allah sabır versin kayıplrın iiin üzüldüm ama inşllah şimdiki ile sevinirsin artk bnde pcoluydm kendiliğinden oldu bnmde hersey güzl olacak :nazar:

Maşallah cnm değerin çok tüksek 1.5aylık gibi hayırlı olsun dra git öğren bnce sorun olmaz tabilki nedn olsn iyi düşün :)

Hakkında hayırlısı cnm stres yapma dra git kan da çıkar inşallah yerleşme kanamasıdır
Aynen canim öyle tadini cikaralim bugunlerin :):)

Progestan ve folik asit verdi banada
Önceki dusuklerden dolayi önlem amacli bide bebek iyi tutunsun die
Merhaba benim de bir düşugum var progestani doktor lekelenme falan yokken verdi değil mi önlem amaçlı.. birde öğrenebilir miyim günde kaç kere ve kaç mg.. hamileliğin başından beri mı kullanıyorsun canim

Ilk kaybimda 6 haftalikken kalb atisini duydum
10 haftalikken gittigimde kalbi durmus ve 6 haftada kalmisti 2011 yilinda
Hepsi geciyor ya imtihan dunyasi sabirlarin sonu mukafat olacak buna inaniyorum

Aynen canım Rabbim sabır versin.inş sabrımızın sonunda mucizelerimize birer birer kavuşcaz. İkimiz aynı gidiyoruz. Beni de 2hafta sonraya çağırdı. Ama Çarşamba’ya denk geldiği için eşimin izin alması sıkıntı oluyor. O yüzden biraz daha sabredip cımartesi gidicem ben. Nasıl dayancam bilmiyorum :)) sen gidip gelince haber verirsin. Kalbi duyan ilk sen olucan sanırım şuan. Hadi hayırlısı olsun inş :))

Merhaba benim de bir düşugum var progestani doktor lekelenme falan yokken verdi değil mi önlem amaçlı.. birde öğrenebilir miyim günde kaç kere ve kaç mg.. hamileliğin başından beri mı kullanıyorsun canim
canim kontrele dun gittim cok sukur leke yok önlem amacli verdi gece yatarken vajinal aliyorum gunde bir tane 5+3 haftalik
zarari yok alabilirsin

Aynen canım Rabbim sabır versin.inş sabrımızın sonunda mucizelerimize birer birer kavuşcaz. İkimiz aynı gidiyoruz. Beni de 2hafta sonraya çağırdı. Ama Çarşamba’ya denk geldiği için eşimin izin alması sıkıntı oluyor. O yüzden biraz daha sabredip cımartesi gidicem ben. Nasıl dayancam bilmiyorum :)) sen gidip gelince haber verirsin. Kalbi duyan ilk sen olucan sanırım şuan. Hadi hayırlısı olsun inş :))
insAllah canim insAllah

Slm arkadaşlar azıcık mutfağa gireyim dedim maşallah döktürmüşsünüz...
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..
Önceki sayfalarda konu sahibiliste yapardı batlar satlar fln sıralarımız belliydi ama burda yok :KK43:

Slm arkadaşlar azıcık mutfağa gireyim dedim maşallah döktürmüşsünüz...
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..
Önceki sayfalarda konu sahibiliste yapardı batlar satlar fln sıralarımız belliydi ama burda yok :KK43:
acele etmeyelim derim bi kalb atislari falan duyulsun yapilir konu sahibi yapar istemesse gonullu birisi yapar canim

Ins hepimiz en kisa zamanda duyariz. Rabbim ins meleklerimizi bize kucagimiza sag salim almayi nasip eder. Bol bol dua edelim:nazar::KK200:

X