2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de aynı ilacı kullanırken hamile kaldım. Sürpriz oldu. 3 ayrı doktorla görüştüm. Hiçbirinden böyle bir şey duymadım. Bu şekilde hamile kalan bir sürü insan var. Sadece bir varsayım, ki bu herkes için geçerli. Bence bir başka doktorun fikrini almalısınız. Bu kadar önemli bir kararı tek doktorla halletmeyin. Moralinizi de bozmayın.
Peki sen ilacı bitirmiş miydin canım kaç ay kullandın ?

Kızlar bişey sorucam progestan baş dönmesi yapıyor mu size bana 4 saat sonra baş dönmesi yapıyor sanırım 2 gündür onu fark ettim kafa yapıyor sanki :KK48:
jeli kullanıyorum sadece şişkinlik yapıyor hap nasıl etkiler yapar bilmiyorum

Kızlar ben çok sağlıklı beslenemiyorum bulantı nedeniyle... Sulu yemek yiyemiyorum eskiden bayıldığım kofteyi görmek istemiyorum. Mecburen daha kuru şeyler ve bulnti giderici olarak azıcık kola. Dün kuru sucuksuz iki dilim pizza yedim. Küçük bir bardak da kola ictim. Ondan önceki gün de yagsiz kuru tavuk döner ve biraz kola... Nolcak böyle hiç bilmiyorum. Yarın dr randevum var özellikle az kolanın bişey yapmayacağını duymak istiyorum.
Şuan bebişlerimiz henüz kandan besleniyor o yüzden folik asiti eksik etmeyin yeter bence ama kola falan asitli içecekler normal birine bile zarar
Bugun dusurdum bebegimi:KK43:
Allahım sabır versin canım tez zamanda sağlıklı bir gebeliğin olur inşallah :KK43:

Evet. Hatta ilacı kullandığım için bu kadar erken gebeliğimi fark edebildim. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyordum. Kesinlikle bu kararı tek bir doktora bırakmayın. Dediğim gibi 3 doktordan hiçbiri bunu bana söylemedi. Tabii ki bünyeler değişebilir, hamilelikler farklıdır. Ama siz yine de başka fikirlere bakın.

Dis gebelik oldugunda kalpten once keswti gormeye gitmemismiydin kesede sorun yoksa dis gebelik olmamis oluyo demi. Ben keseyi gormeye gitmistm
Gitmistim cnm da iki embriyo transfer edilmisti bi tanesi rahimde kese olusturmustu bir kese goruncr biri tutmus deyip gonderdiler megersem digeride tupe gitmis. Kalp icingittigimdede rahimdeki kese kaybolmustu oyle farkettiler tuptekini eger devam etse rahimdeki tupe bakan olmazdi belkide ic kanama bile olabilirdi.
Bu tedavide hic keseyede cagirmadilar ama dis gebelikte lekelenmelerim olmustu cok sukur bunda bisey olmadi

Cnm bizim komşu kızınada baş ve karın gelişmiyor kürtaj demişlerdi sonra arkadaşları başka dr a da gidin deyince gittiler 15 gün brklememz lzm demiş baktıklarında gelişmiş şimdi kız sağlıklı ve 2bucuk yasında...
Lütfen başka dr a git bi taneyede gitme devlete git 2 3 tanesine özele git

Gitmistim cnm da iki embriyo transfer edilmisti bi tanesi rahimde kese olusturmustu bir kese goruncr biri tutmus deyip gonderdiler megersem digeride tupe gitmis. Kalp icingittigimdede rahimdeki kese kaybolmustu oyle farkettiler tuptekini eger devam etse rahimdeki tupe bakan olmazdi belkide ic kanama bile olabilirdi.
Bu tedavide hic keseyede cagirmadilar ama dis gebelikte lekelenmelerim olmustu cok sukur bunda bisey olmadi
Kotu olmus yaa kaybolan keseye noldu acaba. Hayırlısyla kalbini duyalm artik. Meraktan catlicam yoksa

Cnm bizim komşu kızınada baş ve karın gelişmiyor kürtaj demişlerdi sonra arkadaşları başka dr a da gidin deyince gittiler 15 gün brklememz lzm demiş baktıklarında gelişmiş şimdi kız sağlıklı ve 2bucuk yasında...
Lütfen başka dr a git bi taneyede gitme devlete git 2 3 tanesine özele git
Tamam canım gideceğim inşallah

Merhaba. Başkent te Serdar Bey var ona gittim bugün. Ilımlı bir doktor beğendim . Yeni doğan ünitesini bilmiyorum açıkçası. Şuanda kanama ile ilgili sorunum var doktorum epey ilgililendi. Perşembe tekrar çağırdı düşük riski var maalesef.
Peki muayene ucretleri ve dogum ucretleri ney baskentin canm bilgin varmi

cnm çok üzüldüm inş en kısa sürede sağlıklı bir evlat Rabbim nasip eder sana.

kanama fln mı vardı

Allahım sabır versin gülüm Rabbim sağlıklı güzel hamılelik nasıp etsin inşallah

Nasıl yani gerçektenmi dr a gittinmi kesinmi...

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Yakın zamanda tekrar olur inşallah.

Geçmiş olsun. Allah sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah.

Canım Allahım sana en kısa sürede hayırlı evlat nasip etsin çok üzüldüm :KK43:

Allah razi olsun hepinizden eksik olmayın dün aksam kanamam oldu bu sabah gittim doktora ultrasondan bakıldı keseyi göremedi doktor.. kan tahlili istedi ilk kan tahlilinden sayısı daha az ise bebeğin düşüyor büyük ihtimalle dedi ağlaya ağlaya kan verdim eşim aradi anlattim durumu sagolsun izin aldı geldi yanima oyle kotu oldum ki inanın hastanede herkes bana baktı teyzeler geldi teselli etti daha gencin bidaha olur uzikme hayirlisi böyleymiş vs kaynim izin aldı geldi tek bırakmadılar beni sagolsunlar rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin hayirlisi böyleymiş uzulmenin faydası yok ama alismistim bebegime :'( çok zor geldi

X