2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya adetin 9. Günü keseyi görmüştüm ben 4 mm yakın birşeydi anormal mi sizce,çok mu küçük ki?

Allah razi olsun hepinizden eksik olmayın dün aksam kanamam oldu bu sabah gittim doktora ultrasondan bakıldı keseyi göremedi doktor.. kan tahlili istedi ilk kan tahlilinden sayısı daha az ise bebeğin düşüyor büyük ihtimalle dedi ağlaya ağlaya kan verdim eşim aradi anlattim durumu sagolsun izin aldı geldi yanima oyle kotu oldum ki inanın hastanede herkes bana baktı teyzeler geldi teselli etti daha gencin bidaha olur uzikme hayirlisi böyleymiş vs kaynim izin aldı geldi tek bırakmadılar beni sagolsunlar rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin hayirlisi böyleymiş uzulmenin faydası yok ama alismistim bebegime :'( çok zor geldi
Rabbim katindan saglikli bir evlat yollasin bir adet bekleyip calismalara basla canim saglikli hayirli bir kizin olur insAllah

kizlar sancilandim acile geldik kafin dogumcu bakacak ne olur dua edin bebegime bise olmasin kuzumun kalp atisinida duyalim insallah ne olur dua edin acisini yasatmasin allahim
gecmis olsun el Musavvir Ya mübdi yuzu suyu hurmetine yavrunu saba bagislasin Rabbim

Inşallah canim hayirlisi.. esimde cok üzüldü beni teselli etmek için kendisini unuttu zavallim.. uzulme iyiles bidaha yaparız diyo guldurdu beni manyak:KK70:
Ama haklı adam kendini toparlmazsan nasl yapcaksınız :)) iyi ol arkadaşım evladını düşün iyi olman için çok güzel bi nedenin var

kizlar sancilandim acile geldik kafin dogumcu bakacak ne olur dua edin bebegime bise olmasin kuzumun kalp atisinida duyalim insallah ne olur dua edin acisini yasatmasin allahim
Geçmiş olsn cnm hayırdır ne sancısı dualarımız seninle habersiz bırakma bizi

Kızlar ya adetin 9. Günü keseyi görmüştüm ben 4 mm yakın birşeydi anormal mi sizce,çok mu küçük ki?
4mm büyükmüş seninki bn ilk gittiğimde 2mm di :) şimdi 1cm olmuş çok şükür merk etme minik olmaları çok normal

Allah şifa versin inşallah hayırlı haberlerini alırız Allah cümlemizin evladını bağışlasın

Bizde bugün kalp atışlarını duymak için gittik 6+3 günümüz ama hem biraz kilom olduğu için hemde bebek küçük olduğu için görsel olarak görebildik kalp atışlarını çok şükür bugünümüze :anneadayı::nazar::KK200: Allah isteyen herkese nasip etsin.

canlarim hepinizden allah razi olsun allah hicbirimize acisini yasatmasin kuzumuzun tek tek hepinize cvb yazamadm hastanedeym serum takildi bebegm iyi cok sukur 6+3gunlk kalp atisinida duyduk hamd olsun allahima idrarda enfeksiyn var dediler cok sukur allahima hepinizden allah razi olsun
Oh maşallah suphanallah ne güzel haberlerle geldın bitanem Allahım sağlıkla devamını getirsin inşallah hepımıze kucağınıza almayı nasip etsin :KK66:

Bizde bugün kalp atışlarını duymak için gittik 6+3 günümüz ama hem biraz kilom olduğu için hemde bebek küçük olduğu için görsel olarak görebildik kalp atışlarını çok şükür bugünümüze :anneadayı::nazar::KK200: Allah isteyen herkese nasip etsin.
Geçmiş olsun iyi olmanıza sevindim dinlen cnm

Canim gecen pazar sabah attim bayginlik gecirmisim 3 saat uyumusum ustune iyi ki esim vardi. Aman dikkat et gerekirse aksam kullan dozaji fazlaysa fitil olarak kullan
Sabah beni mahvediyor cnm ya almıyorum gece uyumaya giderken alıyorum bir tek
Bugun dusurdum bebegimi:KK43:
Allah sabır versin cnm hiç üzülme hayırlısı buymus
Tekrar olur inşallah
@ Lavanta_kokusu ne kadar doktor varsa yaşadığın yerde hepsine git cnm çok mantıklı gelmedi bana da çok var o şekilde hamile kalan

Sabah beni mahvediyor cnm ya almıyorum gece uyumaya giderken alıyorum bir tek

Allah sabır versin cnm hiç üzülme hayırlısı buymus
Tekrar olur inşallah
@ Lavanta_kokusu ne kadar doktor varsa yaşadığın yerde hepsine git cnm çok mantıklı gelmedi bana da çok var o şekilde hamile kalan
Evet evet kesinlikle bend e sadece yatacagimda alıyorum normalde günde 3 yazmisti

X