2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben Zeytinburnu Süleymaniye kadın doğum hastanesinden randevu aldım cuma gününe. Oraya giden var mı aranızda?bilgisi olan? Arkadaşım bi de devlete git orda da doktorun olsun hem ne zararı olacak dedi. Ayrıca ilerde özelde doktorun istediği testleri devlette yaptırırsın boşuna para verme dedi. Bi doktora rastgele aldım randevu bakalım

Slm kizlar dr dan ciktim biraz moralim bozuldu bugun sata gore 6+4 um ama vajinal ultrasonda 4+3 cikti sadece kese var soracagim seyler vardi aklimdan uctu gitti tutuldum resmen bisey soramadim gec dollenme mi diye sordum iki hafta sonra gel bebege bakalim o zaman soylerim gercek haftasini dedi...durumlar boyle... Rabbimden hayirlisini diliyorum:dua::dua::dua::KK51::KK51:
BENİMDE AYNI ŞEKİDE OLDU 8 HAFTALIK OLMASI LAZIM DEDI AMA 6 HAFTALIKTI

Kızlar ben çok sağlıklı beslenemiyorum bulantı nedeniyle... Sulu yemek yiyemiyorum eskiden bayıldığım kofteyi görmek istemiyorum. Mecburen daha kuru şeyler ve bulnti giderici olarak azıcık kola. Dün kuru sucuksuz iki dilim pizza yedim. Küçük bir bardak da kola ictim. Ondan önceki gün de yagsiz kuru tavuk döner ve biraz kola... Nolcak böyle hiç bilmiyorum. Yarın dr randevum var özellikle az kolanın bişey yapmayacağını duymak istiyorum.
Hamur neyse de asitli içecek hele kola zararlıymış cnm bnde geçen kıkulara dayanamuyodum elma dilim şeklinde domates kestim üzerine hafif tuz iyi geldi rahatlattı midemi

Kızlar ben Zeytinburnu Süleymaniye kadın doğum hastanesinden randevu aldım cuma gününe. Oraya giden var mı aranızda?bilgisi olan? Arkadaşım bi de devlete git orda da doktorun olsun hem ne zararı olacak dedi. Ayrıca ilerde özelde doktorun istediği testleri devlette yaptırırsın boşuna para verme dedi. Bi doktora rastgele aldım randevu bakalım
Hayırlı olsun cnm bnde öyle mi yapsam ama eşimin iş saatleri pek denk gelmez özel hast. Zar zor ayarlıyoruz..

Kızlar ben çok sağlıklı beslenemiyorum bulantı nedeniyle... Sulu yemek yiyemiyorum eskiden bayıldığım kofteyi görmek istemiyorum. Mecburen daha kuru şeyler ve bulnti giderici olarak azıcık kola. Dün kuru sucuksuz iki dilim pizza yedim. Küçük bir bardak da kola ictim. Ondan önceki gün de yagsiz kuru tavuk döner ve biraz kola... Nolcak böyle hiç bilmiyorum. Yarın dr randevum var özellikle az kolanın bişey yapmayacağını duymak istiyorum.
Ben de su içmekten sıkıntı bastı haftada 1 ufak kola içtim ne yalan söliyim. Normalde de cola seven biri değilim ama sigarayı bıraktım, abur cubur, alkol yok, kahve çay az, meyve suyu gazoz falan da hayatta içmem. Kendime hafta da 1 cola izni verdim ama daha doktoruma sormadım :p Sen sorduktan sonra yazar mısın buraya.

Hayırlı olsun cnm bnde öyle mi yapsam ama eşimin iş saatleri pek denk gelmez özel hast. Zar zor ayarlıyoruz..

Eşimin de saatleri uymuyor canım. Ben kendim gidip bi deniycem. Sonuçta ikili üçlü test vs olacak ileride onları özelde çok pahalıya yaparlar. Ne gerek var ki. Ona verilecek parayla bebeğimize başka bişey alırız test aynı test nasılsa:)) yakınlarında devlet Hastanesi Yada eğitim araştırma varsa al bi randevu istersen. Hem ikinci bi doktorun muayene etmesinin zararı olmaz. Diğerinin göremediği bişey der belki kim bilir.

Çok iyi tarif etmişsiniz direkt kafa yapıyor. Ben günde 3 defa 200 mg içiyorum yarın itibariyle de 3×2 kullanicam. Yanlız her aldığım dozda olmuyor bazen resmen uyuşuyorum.Allahtan yatak istirahati yapıyorum.
Bende aynı şekilde içiyorum canım içelim güzelleşelim bari:KK53: kafaya çok takmaktansa böyle daha iyi o zaman:-)

Eşimin de saatleri uymuyor canım. Ben kendim gidip bi deniycem. Sonuçta ikili üçlü test vs olacak ileride onları özelde çok pahalıya yaparlar. Ne gerek var ki. Ona verilecek parayla bebeğimize başka bişey alırız test aynı test nasılsa:)) yakınlarında devlet Hastanesi Yada eğitim araştırma varsa al bi randevu istersen. Hem ikinci bi doktorun muayene etmesinin zararı olmaz. Diğerinin göremediği bişey der belki kim bilir.
Eşimle konuşmam lazm vu konuyu..gerçi devlette daha çok yalnış cıkar gibi geliyor bana en yakın yer zübeyde hanım ama korkuyorum o hastaneden kasap gibi geliyor bana duyduklarımdan.. uludağ fak.de var ama kayınvalidem rahim amelytı olcaktı o zmn kavga ettim asistanla :110: allah düşürmesin buraya dedim çıktm:olamaz:

Ben de su içmekten sıkıntı bastı haftada 1 ufak kola içtim ne yalan söliyim. Normalde de cola seven biri değilim ama sigarayı bıraktım, abur cubur, alkol yok, kahve çay az, meyve suyu gazoz falan da hayatta içmem. Kendime hafta da 1 cola izni verdim ama daha doktoruma sormadım :p Sen sorduktan sonra yazar mısın buraya.
Yazarım tabii. Eskiden hiç kola icmezdim ama artık mideme iki lokma yemek gitsin diye yemekle küçük bir yudum aliyorum yoksa yiyemiyorum çünkü. Bu arada hiiic güzel bir örnek değil ama annem bana hamileyken 9 ay bulantısı olmuş ve yiyebilmek için o da 9 ay fanta içmiş :olamaz: ama o zamanın fantasiyla şimdiki kolalarin içerikleri aynı değildir herhalde daha da zararlıdır artık gibi geliyor bana.

Merhabalar bende bugun doktora gittim normalde son adet tarihime gore 7 haftalik olmam lazim ultrasonda 6+4 çıktı
Kendisi 6.9mm kalbi atiyor normal dedi doktor ama anlayamadim
Herşey güzel canım o döllenmeye bağlı gün farkı olabılır :) tam adetle bir gitmek zorunda degıl çok şükür kalp atışlarını duymuşsun :KK66:

Herşey güzel canım o döllenmeye bağlı gün farkı olabılır :) tam adetle bir gitmek zorunda degıl çok şükür kalp atışlarını duymuşsun :KK66:
Ne bileyim iyice vesveseli oldum :KK64: çok şükür duydum aslında duymadım gördüm bak atıyor dedi doktor oda garibime gitti darısı duymayı görmeyenleri bekleyenlerim başına :KK200:

Anlatmadimi birsey rahim ters derken nasil[/QUOTE]

Benim rahmim de ters ve hamilelik ilerledikce düzeliyor doğumdan sonra tekrar ters oluyor yani dikey olması gerekirken yatay pozisyonda oluyor rahim hamileliğe hiç bir engeli yok sadece normal doğum biraz zor oluyor o kadar, ben 3 sene önce normal doğum yaptım biraz zor oldu ama çok şükür sağ salim doğdu kızım

Bende aynı şekildeyim, pide, börek, tost yemekten içim kurudu :) kuru şeylerin yanında benimde canım kola çekiyor bazen ama ben içmiyorum şimdilik.

Bebeğe yarasın diye badem, ceviz, süt, et falan almıştım hiç birini yiyemiyorum, benimde bu konuda moralim bozuluyor :KK43:

Bi sorun olurmu dedim konuyu değiştirdi miyom yada kist oldumu daha önce dei sordu..olmadı dedim rahim filmi çektirmiştim temiz demişlerdi dedim. O tüplere kanallata bakmak için dedi.. öyle kaldı konu netten bakıyorum da cok büyük sorun deilmiş..inşallah sorun olmaz
Hayır hiç sorun yok bende de ters ben 3 sene önce normal doğum yaptım, ters olması normal doğumu biraz zorlaştırıyor o kadar

X