2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hayır hiç sorun yok bende de ters ben 3 sene önce normal doğum yaptım, ters olması normal doğumu biraz zorlaştırıyor o kadar
İnşallah sorun olmaz cnm.. normal doğumu nsl zorlaştırıyor acba.bu yüzden sezeryan derlermi

Kızlar çok kötüyüm kullandığım yasminden dolayı bebekte kromozom bozukluğu olBilir dedi doktor Perşembe gününe kadar karar vermemizi söyledi kürtaj için

Ben de aynı ilacı kullanırken hamile kaldım. Sürpriz oldu. 3 ayrı doktorla görüştüm. Hiçbirinden böyle bir şey duymadım. Bu şekilde hamile kalan bir sürü insan var. Sadece bir varsayım, ki bu herkes için geçerli. Bence bir başka doktorun fikrini almalısınız. Bu kadar önemli bir kararı tek doktorla halletmeyin. Moralinizi de bozmayın.

Canm ilk gidince öyle çıkıyo sonra düzeliyo böyle şeyler için sıkma canını güzel beslenmene bak dinlen :)

Hayır hiç sorun yok bende de ters ben 3 sene önce normal doğum yaptım, ters olması normal doğumu biraz zorlaştırıyor o kadar
İlerleyen günlerde nasıl oluyor acba..allah bağışlasın kızını cinsiyetini normal zmnda öğrenebildinmi ters die göstermiyormu acaba bize hep poposunu mu dönecek die düşünüyorm

Lavanta_kokusu şuan bir akrabamla görüştüm onunda doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldığını duymuştum aılemden ve nitekim de oyleymıs bır gün içmemiş ve hamıle kaldığını öğrenmiş regl olmayınca ama bebeği çoook sağlıklı dünyaya geldi kendi yurt dışında yasıyor ve ona hıc boyle birşey söylenmemiş içini ferah tur her zaman her şeyde her ihtimal var bu bizim içinde var iyi düşünmek ve iyi olması da kuvvetli ihtimal canım benim

Valla duygularimi gordum msjinda 3.tup bebek denemesinde oldu bebisimiz daha once hiiicc hamilelik olmamistu kalbini bi duysam derin bir nefes cekicem
Aynen cnm bende 16 saat kaldi sabahtan beri saat sayiyorum gecmek bilmedi. Cok korkuyorum gecen yil 3. Tup bebek denememde kalp dinlemeye gittigimde dis gebelik oldugunu ogrendim apar topar hastaneye yatis yaptirdilar kipirdama tupun patlayabilir falan filan nelet neler insan korkuyor haliyle insallah bu defa hersey daha guzel ama sanirim duyunca oh dicem

İnşallah sorun olmaz cnm.. normal doğumu nsl zorlaştırıyor acba.bu yüzden sezeryan derlermi
Hayır cinsiyet zamanına kadar rahim düzgün hale geliyor artık , bana hiç sezeryan onermedi doktorum normal doğum yapa bilirsin dedi , doğumla ve bebekle alakalı zorluk değil yani acı fazla çekersin dedi doğum sancısı biraz şiddetli olur dedi ama yine de çok şükür 2.5 saat sancı çektim ve bitti 1 gün bile değil ama tabi Dr başka sebeplerden dolayı belki sezeryan onere bilir sana ama o da şimdiden belli olmaz daha , güvene bilir bı Dr bulursan eğer kendini ona bırak onun tavsiyelerine güven yeter , ben doktorumdan çok memnundum harfi harfine her dediğine uydum sonuçtan da memnun kaldım Allah ondan razı olsun yıllardır dua ederim kendisine

Teşekkür ederm cnm...anladım inşallah bnmde sorunsuz geçer...hepimiz alırız kucağımıza evlatlarımızı...
Dr ma güveniyorum şimdilik memnunum..

Dis gebelik oldugunda kalpten once keswti gormeye gitmemismiydin kesede sorun yoksa dis gebelik olmamis oluyo demi. Ben keseyi gormeye gitmistm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…