2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Sol kasik agrisi benimde var on gundur yatarsam geciyo ayaktayken is yaparken artiyo bebek kendine yer ediyo canim rahim genisliyo kanama cok asiri siddetli dayanilmaz bi agri olmadikca bunlar normal... Yavrularimiz Rabbime emanet
Benimde işim oturarak sürekli aynı pozisyonda oturduğum için sanırım ağrı artıyor arada oh yer etsin kendine iyice yerleşsin onlar için her şeye katlanılır. Tahmini doğum tarihlerimiz aynı gibi benimde 23 temmuz siz keseyi ve bebeğinizi gördünüz mü

Benimde işim oturarak sürekli aynı pozisyonda oturduğum için sanırım ağrı artıyor arada oh yer etsin kendine iyice yerleşsin onlar için her şeye katlanılır. Tahmini doğum tarihlerimiz aynı gibi benimde 23 temmuz siz keseyi ve bebeğinizi gördünüz mü
Benimde 19temmuz gorunuyo canim pazartesi gidicem canim dr a

Abarti bence. Tamamen psikolojik oldugunu dusunuyorum bunu kendinize ne kadar cok soylerseniz o kadar cok dusunursunuz ve dogrularsiniz. Silkinin bi kendinize gelin yahu ne kadar ayip. Adam gelse sunu okusa eminim cok uzulurdu.

Hamilelik boyunca mercimek corbasinsan cevizden tiksinen duydum da kocadan tiksinmek ne demek. Tamamen simariklik :)
Sanırım yaşınız küçük ve ilk hanileliginiz ve kanımca hanileligimin çok rahat geçiyor ki bu kadar zorluk çeken insanlar hakkında kırıcı konusabiliyorsunuz,çok üzüldüm bir hemcinsiniz hakkında bu kadar onyargili konuşmanıza. .evet katılıyorum ten kokusu bile tiksindiriyor ki bu çok kötü birşey başına gelmeyen asla bilemez..ben şanslı sayılırım katinvalidemle altı üstlü oturuyorum benim katında yemek yapılmadığı halde alt kattaki kokular geliyor bana burnum tıkalı geziyorum fakat bununda faydası olmuyor kokuyor olduğunu bilmek bile yetiyor midenizi kaldırmaya, 1 haftadır dışarı adımımı atamıyorum sence böyle insanlar kendilerine işkence etmeye çokmu meraklı ???

Sanırım yaşınız küçük ve ilk hanileliginiz ve kanımca hanileligimin çok rahat geçiyor ki bu kadar zorluk çeken insanlar hakkında kırıcı konusabiliyorsunuz,çok üzüldüm bir hemcinsiniz hakkında bu kadar onyargili konuşmanıza. .evet katılıyorum ten kokusu bile tiksindiriyor ki bu çok kötü birşey başına gelmeyen asla bilemez..ben şanslı sayılırım katinvalidemle altı üstlü oturuyorum benim katında yemek yapılmadığı halde alt kattaki kokular geliyor bana burnum tıkalı geziyorum fakat bununda faydası olmuyor kokuyor olduğunu bilmek bile yetiyor midenizi kaldırmaya, 1 haftadır dışarı adımımı atamıyorum sence böyle insanlar kendilerine işkence etmeye çokmu meraklı ???

Merhaba. Hayir yasim kucuk degil ama evet ilk gebeligim. Su an bi sorunum yok cok sukur. Sorunum olsa da ne kadar takili kalirsam o kadar sorunum olacagini dusunuyorum.

Kimseye hakaret etmedim, kirici oldugumu da dusunmuyorum. Bana gore yapilan hareket simarikliktir. Bunu dile getiriyorum.

Mevzu yemek kokusu ya da mide bulantisi degil ki mevzu kocadan tiksinmek. :) cok komigime geldi :) kocadan tiksinmek nedir? Bir arkadas demis bilincaltiyla alakali. Hormonlarin disa vurumu olmus diye. Hakikaten de oyle... midesi bulanana uykusu olana ya da kayinvalidesinin yemek kokularindan rahatsiz olana lafim yok ki :) dikkatli okuyun lutfen.

Her gun sabah 06.30 da kalkip ise gidiyorum aksamin 8 inde evde oluyorum. metrobus tiklim tikis ve zencisi dolu suriyelisi dolu sabah sabah sarimsakli yumurta yiyeni dolu ve ben bunu hamileligimin son anina kadar cekmek zorundayim. Ben de o psikolojiye girsem daha fazla kusardim midemi bulandirirdim herhalde... ama eve geldigimde rahat nefes almaya calistig, guzel bir sevismeden sonra icimde susamimizi buyuttugumuz adamdan tiksinmezdim. O ne ya. Korkunc yahu.

X