2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hee tamam :) cok sey ogrenicem ya :) kalp atisini ben de duyaydim eyiydi

Ben de bugün gittim doktora. Daha öncekilerde gördüm kalp atışı duyamadığınızı. Benim de karından duyulmadı. Vajinal ultrasonda duydu. Bana da geç döllenme olmuştur dedi. Haftaya duyarsınız diye düşünüyorum.

Şuan ıkıncı doktordan çıkıyorum hem bebegı gördü hem kalp atışını kızlar ne ağlıyorum yollarda :)
Ayy bi rahataladm sormaa gözün aydın kısmet böyleymiş bak bi taşla 2kuş vurdun :) bi deyim daha var ama söyle diyeyim allah sevdiği kuluna sıpasını önce kaybettirirmiş sonra buldururmuş :))
Cok sevindim ya kötü haber almadık çok şükür...olumsuz düşğnme lütfen artk....
Ayrıca dr ve hastaneyi paylaş ki herkez bilsin aynı şeyi yaşamasınlar

Hayırlısı cnm inşallah görünür görünmezsede stres yapma başka zmn yada başka dra git kan sulnadırıcı belki bnde kullanırım ileride düşük mü var daha öncedn

yok ben doktorumdan memnunum. zaten riskli gebelik uzmanına gidiyorum. perinatolog bulmak zaten zor. 2 kürtaj bir düşük var. genetik testleri falan yaptırdık. genetik de bi sıkıntı çıkmadı ama kan pıhtılaşması varmış bende. devamlı corasprin içiyorum zaten. gebelik haricindede. ama gebelikte iğne kesin. ama keseyi görmeden iğneye başlamıyor.

Anldm cnm allah bu defa yüzünüz gülsün inşallah bnmde ablmda hanilelilte kan pıhtılaşması oldu bnde de olur die korkuyorm bnde kullanabilirim ilerde

Aslında iki gün arayla baktırmakta fayda var gelişimini görmek için

Anladım. ben öğrendiğimde 5. haftaydı. beta 8790 çıkmıştı. sonra doktora gittim hafta içinde keseyi görmüştü yolk kesesini de gördüm bebeği de çok az gördüm ama sen göremezsin demişti bi daha yapmadım o testi

İnşallahhhh ağzından bal damlıyor :)

Seninki maşallahı var ben öğrendiğimde çok yeniydi 9.9 değerle öğrendim ben :)

ne denirki canm inşallah görünür Rabbim kısmet etmişse sonradan çıkar bebişinç

Anldm cnm allah bu defa yüzünüz gülsün inşallah bnmde ablmda hanilelilte kan pıhtılaşması oldu bnde de olur die korkuyorm bnde kullanabilirim ilerde
onun için bi test var. ablanda da varsa hamilelikten öne baktırsaydın keşke. yani gereksiz yere iğne olmak da sakıncalıdır diye düşünüyorum. hatta şimdi bile yaptırabilirsin testi. ama hemen çıkmıyor sonuçları.

ohhoooo senin maşallahın varmış. bi daha baktırmaya gerek yokmuş zaten.

Günaydın ben bugün 2 de gideceğim inş
Ne yaptın canım

Şuan ıkıncı doktordan çıkıyorum hem bebegı gördü hem kalp atışını kızlar ne ağlıyorum yollarda :)
masAllah Rabbım kımseyı evladıyla sınamasın gozun aydın

O test için gebeliğin ilerlemesi gerekiyor dedi dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…