2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar gunaydin satim 18 ekim dun lan verdim 300 lerde cikti ben cok zor hamile kaldim korkularim var bebegimi kaybetmek gibi vs cok heyecanliydim dr dan bilgi almak istedim b 12 eksikligim var dedim onu bile gecistirdi haftaya gel dedi gecti tabii ki gitmiycem baska dra gitcem .Hic bilgi vermedi kac haftalik normal mi bu beta vs decavit diye vitamin yazdi arastirdim genelde 2 aydan sonra verilmis korktum kullanmıyorum Bir de progestan yazmis onu da dusuk icin onlem diye eczaci soyledi .sizce kullanayim mi napayim yardim edin

Günaydın kızlar yatak bni bırakmıyor kalcam diorum boşver biraz daha uyu diyor birde rüyamda tatlılar çikolatalar yiyorum bu saate kdr uyutarak aştım kendimi
İyidir canım zaten bi anda büyüyolarmış :) ben 3 ayrı hastaneye gittim, abarttım biraz:)
İçin rahat olsun cnm önmli olan o kaç hastane gezdiğin önmli değil :)

Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun inşallah

Merhaba kızlar Bende Eylul 2016 annesiydim simdi Kismetse temmuz 2018annesi olcam testte pozitifi gordum Henuz Kan vermedim Herkes icin hayirlisi
Hayırlı olsun inşallah hoşgeldin

Hoşgeldin hayırlı olsun inşallah bn de çok zor hamile kaldım o yüzden drum düşük tehlikem yok ama düşük olmasın die banada verdi progestan ilacı kullanıyorum başka arkadaşlarda kullanıyor o ilacı

Hosbulduk canim Rabbim bebeklerimizi saglimla kucagimiza versin Yani bi sorun olmaz demi kullanayim ya inanin dr bes dk da salladi cok moralim bozuk bi dr buldum cok arastirdim hep iyi seyler duydum ama randevum sali gunu o zamana kadar ne yapayim bilemedim

Merhaba kızlar bende az önce doktordan geldim karından bakti kese boyu 1.50 cm ama bebeği henüz goremedik görmemek normal daha çok küçük dedi,çok aşırı bulantı var hicbirsey yiyemiyorum bulantı ilacı yazdı birde dusuk iğnesi verdi,2 dusugum olduğu için önlem amaçlı..Rabbim hepimizin evlatlarını korusun insallah

Bn kullanıyorum ama senin için ne desem şimdi kanaman fln oldunu yada daha önce düşük 3 gün var daha bilemedm ne desem

Hayırlısı olsun nerden baktı karındanmı bnmde karından görünmedi

Folik asit kullanmıyomusn kullan bnce o önemli
Normalde kullaniyordum ama hamile kalamayinca birakmistim esim tedavi oluyordu artik akisina birakmistim .Iki tup bebek uzmani asla dogal olmaz dedi hatta bi tanesi o kadar acimasiz konustu ki esimin morali cok bozuldu ve o gorusmeden 2 ay sonra hamile oldugumu ogrendim Rabbime sukurler olsun

Canım sakin ol önce hayırlı olsun sağlıkla sıhhatle kucağına al inşallah. Ben de çok uğraştım 2 yıl sonra aşılama ile tuttu çok şükür. Anlıyorum seni çok değerli ama panik olursan ne hamileliginden keyif alabilirsin ne de bebeğini rahat ettirirsin. Değerin 300 lerde olduğu için seni muayene etmesinin hiçbir anlamı yok. Kan değerlerine bakması için de çok erken. O yüzden sana ilgilenmedi gibi gelebilir çünkü onun gözünde henüz gebe değilsin. Ama sorularına cevap verse iyi olurdu tabii. Şimdi senin yapman gereken yaklaşık bir hafta sonra başka bir doktora görünmek. Progestani iç benim bir riskim yok ama aşılama olduğu için zor olduğu için günde 200 mg içiyorum. Bir de folik asit içmen lazım. İlk üç ay öneriyorlar günde 400 mcg olacak şekilde.

Selamlar kizlar

Doktordan ciktik simdi ultrasonda bebegi tam olarak gorduk. Ama kalp atisini duyamadik. 3 4 gun gec dollenme olmus olabilir. Ben minnos bi kalp atisi goruyorum ama c.tesi gelirsen daha net duyariz dedi.

Cumartesiye kaldj artik. Bizim susam yine gostermedi kalbitoşunu :)))

bu folik asit ne icindi kizlar 2 yil once kullanmistm ama unuttum simdi yine burdaki doktr verdide ben kendi dojtruma pazartesi gidecem insallah o ne verir bilmiyorum

Bir de baska doktor bana hem gyno ferro vermisti hem de folik asit. Ama bu doktor ikisini bir kullanma. Sadece gyno ferroyu kullan. Zaten onda da folik asit var, fazlasi zarar dedi. Folbiolu biraktirdi. Arada kaldim. Diğer gittigim doktor vermisti ikisini de oysa.

Günaydın kızlar..Yeni Gelenler hoşgelmisler sağlıklı hamilelik diliyorum.Ben perşembe günune randevu aldım inşallah 7+3 olucam o gün bu sefer bebeğimi görmek nasip olsun bana tabi ki kalp atışını da..Çok şükür kanamam yok ama hiçbir ağrı sızı bulantı yok böyle merakla beklemek o kadar zor ki belirtim olmayınca..inşallah suan meleğim benimledir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…