2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar ben geldim.
Temmuz 2013 annesiyim ve Allah kısmet ederse temmuz 2018 anneside olacağım. Çok heyecanlıyım, dün idrar testi yaptım çift çizgi çıktı, doktora da haftaya gideceğim inşallah.
hosgeldin cnm

Hosgeldin cnm gecmisi birakip önümuze bakalim insAllah
Merhaba kızlar Bende Eylul 2016 annesiydim simdi Kismetse temmuz 2018annesi olcam testte pozitifi gordum Henuz Kan vermedim Herkes icin hayirlisi
Hosgeldin cnm
folik asit al progestani önlem amacli kullan
Bnde önlem amacli kullaniyorum

Evet kücükse gorunmez cnm
Cok sükür jaftasi kücük demekki
bulanti bnde yok aksamlari cok hafif bide kokulara karsi hassasiyet var
sadece kasiklarda müthis agri var canim bide malum kabizlik hic birsey yiemiyorum korkumdan bol bol su iciyorum carsambada ben gidicem insAllah

Cok tesekkur ederim tum bebisler saglikla gelsin insallah.Evet fazlaca panigim insallah saliya kadar her sey daha guzel olur sizin yorumlarınıza guvenerek ilk progestani attim hayirli olsun :)
Desteginiz icin cok tesekkur ederim

Çol sevindim canım senin notmal yoldanmıydı bebegin tup asilama flnmi satımız ayni ya kıyasliorum benim tüp. Senin bhcg lerin nezaman kac cikmisti

Canim az once attim ve su an ciddi bas donmesi basladi normal mi 10 dk oncesine kadar.yacas yavas evimi topluyorum bir anda basim dondu yatiyorum simdi

Kızlar morelım inanılmaz bozuk ortada bir sebepte yok ama o kadar üzgünüm ki hiç böyle olmamıştım ne yapsam ne etsem bit insanın canı ancak bu kadar sıkkın olur nefes alamıyorum sanki

Bu arada profil fotona bayildim benimle paylaşabilir misin :)

Canim az once attim ve su an ciddi bas donmesi basladi normal mi 10 dk oncesine kadar.yacas yavas evimi topluyorum bir anda basim dondu yatiyorum simdi
Evet kimisinde yapıyor bulantı da yapabilir. Eğer çok rahatsız olursan aynı ilacı vajinal fitil şeklinde kullananlar da var dr onerisiyle. O şekilde kullanabilirsin.

Merhaba canım inşallah bebişin bu sefer tutunur seninle

Çok şükür canım benimde öyle oldu Ağustos ayından Bu yana ağlıyordum rabbimime şükürler olsun

Kuru kayısı tüket canım sabahları ben öyle yapıyorum

Evet kimisinde yapıyor bulantı da yapabilir. Eğer çok rahatsız olursan aynı ilacı vajinal fitil şeklinde kullananlar da var dr onerisiyle. O şekilde kullanabilirsin.
Sali yeni dr la tanisayim da insallah söyleyeceğim sikayetimi

Çok şükür canım benimde öyle oldu Ağustos ayından Bu yana ağlıyordum rabbimime şükürler olsun
Ben nisansa kimyasal yasadim sonrasi felaketti esimde morfoloji dna hasari filan cikti Rabbime sukurler olsun ne duyduysam denedim esimden Allah razi olsun hepsini soylenmeden tüketti sigarayi birakti. Ve Allah bu cabanin mukafatini verdi Rabbim olmayanlara da nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…