2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün yine doktora gittim, en son gittiğim doktor embriyonun boyutlarını anlayamamıştı, canımı sıkmıştı. Bugün gittim ve bebeğim 10 mm yani 1 cm olmuş, tam haftasında gidiyo maşallah 7+1. Darısı bekleyen herkesin başına :)

Aynı haftadayız canım kalp atışını duydun mu? benim yaşadığım şehirde hastane sorunu var özelden randevu aldım 1 ay sonraya veriyor ve daha 20 günü kaldı devlet eşi içeri almıyor ve iki kelimeden başka bişey demiyor doktorları pazartesi mecbur devlete gidicem inşallah kalp atışını duyarım ve bana da güzel haberler verirler senin gibi Allahım korusun bebişlerimizi adına çok sevindim:anneadayı::KK200:

Hanımlar mesajlarınızı tek tek okudum çok teşekkür ederim .. Şu an daha iyiyim . Hafta içi eşim görevden dönecek ve takipli doktoruma gidebileceğim .. O arada belki sadece sağlık ocağında betahcg değerlendiririm diye düşünüyorum . Onun dışında doktora gitmeyeceğim .. Minik mucizem sağlıkla benimle kalacak inşallah :KK200: Güzel kalplerinizden öperim :KK51:
Hadi hayirlisi cnm

Aynı haftadayız canım kalp atışını duydun mu? benim yaşadığım şehirde hastane sorunu var özelden randevu aldım 1 ay sonraya veriyor ve daha 20 günü kaldı devlet eşi içeri almıyor ve iki kelimeden başka bişey demiyor doktorları pazartesi mecbur devlete gidicem inşallah kalp atışını duyarım ve bana da güzel haberler verirler senin gibi Allahım korusun bebişlerimizi adına çok sevindim:anneadayı::KK200:
Canım devlette kalp atışını filan dinletmiyorlar malesef kalp atimi baslamis derler.sağlıklı olduğu haberini duyarsin ınş rabbimin izniyle

Bugün sonuçlarım için hastaneye gittim . Belki alttan bakıp keseyi görürüm heyecanı da var içimde tabii .. Birde ne olsa iyi .. Son adetine göre değerin düşük sağlıklı bir gebelik olacağını sanmıyorum birşey olmazsa 15 gün sonra yine gel dedi . :KK17: Bende alttan ultrason ile görme şansımız yok mu kese oluşmuştur belki kontrol ettirmek isterim dedim . Ne kesesi falan gibi bişeyler mırıldandı 15 gün sonra gel bakalım dedi . Bende tam kapıdan çıkıyordum el ayak zangır zangır titriyor döndüm benim ilk gebeliğim olacak size günde 80 hasta geliyor olabilir kimseye bu şekilde konuşmayın insanları yıkıma itiyorsunuz herşeyin bir söyleniş şekli olur kontrol etmediğiniz için de söylediklerinizi de geçerli görmüyorum dedim . Yanındaki hemşire yada ebe kimdiyse artık çıkar şunu derdim başımdan aşkın falan dedi kadın kalktı canım sakin ol diye geldi yanıma . Kişisel sorunlarınızı hastalara asla yansıtamazsınız devlet hastanesi diye keyfii nazlarınıza kimse tahammül etmek zorunda değil başhekime çıkıyorum şuan dedim bi sakin ol illa baktırmak istiyosan geç bakalım falan dedi bende kapıyı çekip çıktım .. Yıprandığım kendimi yediğim kanıma kar kaldı :cry: Eşim sınırda onun gerginliği doktorun artistliği hormonlarda iyice boğdu beni .. Dün 5+3 tüm 1913 tü betahcg.

Durum tam olarak böyle .. Hayır daha ilk tecrübem 4 aylık evliyim ..
Canım ya nasıl okudum yazdıklarını ben sinirlendim durdugum yerde içimden bir sürü şey geçirdim . Kaderinde varsa o bebek senin olacak hiç canını sıkma , güzel şeyler düşün Rabbim yardımcın olsun

Canım ya nasıl okudum yazdıklarını ben sinirlendim durdugum yerde içimden bir sürü şey geçirdim . Kaderinde varsa o bebek senin olacak hiç canını sıkma , güzel şeyler düşün Rabbim yardımcın olsun
Allah razı olsun canım benim .. Rabbim hepimizin gönlündekini hayırlı etsin ömrümüze ..

Kızlar bugün yine doktora gittim, en son gittiğim doktor embriyonun boyutlarını anlayamamıştı, canımı sıkmıştı. Bugün gittim ve bebeğim 10 mm yani 1 cm olmuş, tam haftasında gidiyo maşallah 7+1. Darısı bekleyen herkesin başına :)
Gözün aydın cnm büyümüş maşallah..bi an kendi bebeğimi düğündüm 2gün önce 2mm demişti 5+3günlükken sen 7+1de 1cm isen bnmki de iyi değilmi??? Başka dra gitmek gerekiyor bazen sevindim senin adına mutlu haberler alalım hep inşallah

Selam kızlar ben geldim.
Temmuz 2013 annesiyim ve Allah kısmet ederse temmuz 2018 anneside olacağım. Çok heyecanlıyım, dün idrar testi yaptım çift çizgi çıktı, doktora da haftaya gideceğim inşallah.:anneadayı:
Hoşgeldin aramıza tecrubeli bir temmuz annesi görmekten mutlu olurum..
Hayırlı olsun inşallah sat ne zamandı

Duydum cnm 1 hafta önce kalp atışını, umarım sen de duyarsın bi an önce müthiş bi duygu

Gözün aydın cnm büyümüş maşallah..bi an kendi bebeğimi düğündüm 2gün önce 2mm demişti 5+3günlükken sen 7+1de 1cm isen bnmki de iyi değilmi??? Başka dra gitmek gerekiyor bazen sevindim senin adına mutlu haberler alalım hep inşallah

İyidir canım zaten bi anda büyüyolarmış :) ben 3 ayrı hastaneye gittim, abarttım biraz:)

iyi geceler arkadaslar bende allahim insallah kismet ederse temmuz annesi olucam daha once burda 2016 mart annelerinde takipteydim insallah allahimin izniyle bu bebegimdede temmuz annesi olucam allahim insallah hepimize sagliklica kucagimiza alabilmemizi nasip etsin insallh :KK54:ismim senem dun ogrendim bebegimi allahim acisini yasatmasin insallah

Maşallah :nazar: amin canım sağlıcakla gelsin

X