2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bişey merak ettim bana doktor bebek daha iyi tutunsun diye coraspin verdi.herkese progestan verilmiş sanırım.hic var mı benim gibi coraspin verilen??

Ben hem corasprin hem de progestan kullanıyorum. Düşük yapınca corasprini pıhtılaşma olması ihtimaline karşı veriyorlar.

Kızlar bişey merak ettim bana doktor bebek daha iyi tutunsun diye coraspin verdi.herkese progestan verilmiş sanırım.hic var mı benim gibi coraspin verilen??
Canoim doktorun verdigi ilac zararsiz bi ilac kan sulandirici bebek tytunurken kan pihtilaşmasi olmasin diye verirler ben 4 aylik hamileyim hala gunde bi tane kullaniyorum

Progestan 12. Haftaya kadarmıymış?? Peki sizde karından iğne ihtimali var mı?? Keseyi görünce iğneye başlayacakmışız
Düşük yapmadığım için iğne kullanmayacağım sanırım bizimki sadece öylesine bir önlem. 12 hafta kısmını ben uydurdum bir düşük tehlikesi yoksa niye 9 ay progestan kullanalım ki yani ben öyle düşünüyorum. Bir daha ki görüşmede 12 haftalık olacağım sorucam kullanmaya devam mı diye.

Kızlar morelım inanılmaz bozuk ortada bir sebepte yok ama o kadar üzgünüm ki hiç böyle olmamıştım ne yapsam ne etsem bit insanın canı ancak bu kadar sıkkın olur nefes alamıyorum sanki
Canim inis cikislar olacak dua et tesbih cek hep iyi dusun Rabbim herseyin iyisini bilir

Cok tesekkur ederim tum bebisler saglikla gelsin insallah.Evet fazlaca panigim insallah saliya kadar her sey daha guzel olur sizin yorumlarınıza guvenerek ilk progestani attim hayirli olsun :)
Desteginiz icin cok tesekkur ederim
Bende kullanıyorul ilk gebelikte düşük oldu 11 haftada kürtaj . İnşş bu sefer hapimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız

Zaten 12. haftaya kadar kullaniliyo ondan sonra gerek yok

Bana bir kere demişti ama doktor sizinki kaç mg benimki 100 mg acaba bende mi iki sefer kullansam düşüğüm vardı bi tane önceden

Kizlar 3 doz fazla gelecek galiba 2 doz yatarken alabilir miyim bas donmesinden kurtulmak icin prospektuste 1 sabah 2 yatarken seklinde de kullanılabilir diyor ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…