2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Aynı haftadayız canım kalp atışını duydun mu? benim yaşadığım şehirde hastane sorunu var özelden randevu aldım 1 ay sonraya veriyor ve daha 20 günü kaldı devlet eşi içeri almıyor ve iki kelimeden başka bişey demiyor doktorları pazartesi mecbur devlete gidicem inşallah kalp atışını duyarım ve bana da güzel haberler verirler senin gibi Allahım korusun bebişlerimizi adına çok sevindim

Cnm kalp atimi gördünmü

Hadi hayirlisi cnm

Canım devlette kalp atışını filan dinletmiyorlar malesef kalp atimi baslamis derler.sağlıklı olduğu haberini duyarsin ınş rabbimin izniyle

Canım ya nasıl okudum yazdıklarını ben sinirlendim durdugum yerde içimden bir sürü şey geçirdim . Kaderinde varsa o bebek senin olacak hiç canını sıkma , güzel şeyler düşün Rabbim yardımcın olsun

Allah razı olsun canım benim .. Rabbim hepimizin gönlündekini hayırlı etsin ömrümüze ..

Gözün aydın cnm büyümüş maşallah..bi an kendi bebeğimi düğündüm 2gün önce 2mm demişti 5+3günlükken sen 7+1de 1cm isen bnmki de iyi değilmi??? Başka dra gitmek gerekiyor bazen sevindim senin adına mutlu haberler alalım hep inşallah

Selam kızlar ben geldim.
Temmuz 2013 annesiyim ve Allah kısmet ederse temmuz 2018 anneside olacağım. Çok heyecanlıyım, dün idrar testi yaptım çift çizgi çıktı, doktora da haftaya gideceğim inşallah.
Hoşgeldin aramıza tecrubeli bir temmuz annesi görmekten mutlu olurum..
Hayırlı olsun inşallah sat ne zamandı

Duydum cnm 1 hafta önce kalp atışını, umarım sen de duyarsın bi an önce müthiş bi duygu

İyidir canım zaten bi anda büyüyolarmış :) ben 3 ayrı hastaneye gittim, abarttım biraz:)

iyi geceler arkadaslar bende allahim insallah kismet ederse temmuz annesi olucam daha once burda 2016 mart annelerinde takipteydim insallah allahimin izniyle bu bebegimdede temmuz annesi olucam allahim insallah hepimize sagliklica kucagimiza alabilmemizi nasip etsin insallh ismim senem dun ogrendim bebegimi allahim acisini yasatmasin insallah

Maşallah amin canım sağlıcakla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…