2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba canım; Allah yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah. Benimkide tüp bebek henüz doktorla görüşmedim. Merak ettim neden tüp bebeklere normal doğum olmuyormuş?
Asilama ve tup bebeklerde nirmal dogum riskli olabiliyormus cnm o yuzden bana oyle dedi doktorum hatta ben normal dogum istiyordum olmaz dedi

Asilama ve tup bebeklerde nirmal dogum riskli olabiliyormus cnm o yuzden bana oyle dedi doktorum hatta ben normal dogum istiyordum olmaz dedi
Bana da doktor gebelik gerçekleştikten sonra normal yolla hamile kalandan hiç bir fark olmuyor ilerleyen süreçlerde, tabiki normal yapabilirsin demişti bende normal çok istiyorum. Ama normal doğumcu bulmakta çok zor.

Anne adayları ben gittim, kalp atısını dinledik bugün, doktorum toksoplazma bağışıklığın Yok dikkat et çiğ ete hayvan dıskısına dokunma ve yeme dedi
Hayırlı olsun canım sağlıcakla gelsin bebişiniz doktorunuz bunu nasıl bildi ? Test mi yaptırdı

Bana da doktor gebelik gerçekleştikten sonra normal yolla hamile kalandan hiç bir fark olmuyor ilerleyen süreçlerde, tabiki normal yapabilirsin demişti bende normal çok istiyorum. Ama normal doğumcu bulmakta çok zor.
cnm bunun birde yaş ile alakası var mesela ben 31 yaşımdayım yaştan dolayıda sezeryan dedi bana senin yaş kaç ??

cnm bunun birde yaş ile alakası var mesela ben 31 yaşımdayım yaştan dolayıda sezeryan dedi bana senin yaş kaç ??
Merhaba canım, 31 yaşında olanlar sezeryan mı olmalıymış? Ben oğlumu 32 yaşında normal doğumla dünyaya getirdim, şimdi yine bir terslik çıkmazsa öyle istiyorum.

X