2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Vitamini aslinda enerjiden cok sutun degerini artirmak icin almak istiyorum , ama kilo kusmini hic dusunmemistim

Canım kızım 16 sında 4 aylık olacak zaman hızla geçiyor. Aralık ocak gibi kısmetse ameliyat olacak yarık damaklı doğdu.duaların bize de yer verin olur mu

Canım kızım 16 sında 4 aylık olacak zaman hızla geçiyor. Aralık ocak gibi kısmetse ameliyat olacak yarık damaklı doğdu.duaların bize de yer verin olur mu
Eki Görüntüle 2178169
Geçmiş olsun canım, Allahım tez zamanda şifa versin ins. Yarık damak emmesine engel değil, degil mi?
Kizlar buharli pisirici bakiyorum ama kullanip memnun kaldiginiz bir marka var mi
Tecrübem yok buharlı pişirici konusunda ama naçizane tavsiyem var ekonomik gelecektir mutlaka; pirinç süzgeçleri var metalden, biraz büyükçe. Tencere suyu koyup kaynatıyorum, üstüne süzgeci oturtuyorum. -su süzgecin altında kalacak şekilde, kesinlikle değdirmiyorum- pişecek sebzeleri de süzgece koyuyorum su altta fokur fokur kaynarken sebzeler kısa sürede buharda pişiyorlar. Aklında bulunsun bi dene istersen

Eki Görüntüle 2178169

Cok gecmis olsun canim Allah yardimcisi olsun yavrumuzun

Bu fikir supermis canim ek gidaya basladin mi simdiden ? Bende cam rendeyi ariyorum ama hic oyle gozume carpmadi magazalarda

Cok gecmis olsun canim Allah yardimcisi olsun yavrumuzun

Bu fikir supermis canim ek gidaya basladin mi simdiden ? Bende cam rendeyi ariyorum ama hic oyle gozume carpmadi magazalarda
Yok canım başlamadım bir ayımız var daha. Brokoli salatasi çok severim ama suda haslayinca besin değeri çok azalıyormuş. onun icin araştırırken bulmuştum bu yöntemi. brokoli falan çok kısa sürede haşlanıyor.
Cam rende e bebek te var aklında bulunsun, mama malzemeleri reyonunda. Kaşık, termos falan.

Ferrozinc veya cedifer kullanabilisin canım. Ben de multitabs kullanıyorum

Canım 2. Mi hamilesin normal yolla mi oldu

Bu bana cok mantıklı geldi canim aklınla cok yasa, ben disardayim canim burda ebebek magazalari yok bende internetten temin etmeye çalışıcam o kadr cok esya goruyorum ki ekgida icin acaba hepsi gerekli mi diye düşünüyorum

Kızlar 4 aylık bebekleriniz nasıl napıyorlar dış falan var mi kilolar boylar ne durumda bu ay kaç gr alıyorlar acaba merak ediyorum biz araya bayram tatili girince kontrole götüremedik

Kızlar 4 aylık bebekleriniz nasıl napıyorlar dış falan var mi kilolar boylar ne durumda bu ay kaç gr alıyorlar acaba merak ediyorum biz araya bayram tatili girince kontrole götüremedik
Bizde de durum ayni, haftaya salu goturecegim kontrole. Bol miktarda salya ve agiza yumruk sokma mevcut ama dis yok :) oglum 6 aylikken cikarmisti bakalim kizim ne zaman cikaracak.

canim bende bayramdan once goturdum doktora 6.700 olmusuz boy 65 cm oglumun henuz dis yok ama onluksuz dolasamiyoruz salyadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…