2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Çok güzel anlatmissin saglicakla buyut bebeğini inşallah darisi ben ve tüm bekleyen annelere inşallah 2 saatti kasılmalar. Arttı artik korkar oldum 41+4 oldu bu gün birşey olacak diye korkuyorum

Korkma annesi. Em dogru zamani bekliyor melegin . merak etme o icerde gayet rahat.

Dr lar zaten bi sikinti gorunce bırakmıyorlar . bizim suyumuza fazla demelerine ragmen sikinti yok bundan sonra gidebilirsin demislerdi. Merak etme sende en guzel sekilde yapacaksın dogumunu. Bol bol dua et . manevi guc cok onemli❤

Insallah sen ve beklyene butun anne adaylari saglikli sekilde kavusursunuz meleklerinize .bugun kandil. Sende bol bol dua et. Insallah bi kac gune hayirli haberlerini alacagiz annesi :)))

Hay masalllaaahhhh .cok sukur sende kavustun melegine annesi. VÇok guzel gecmis dogumun. Diyorum ya her dogum kendine ozel oluyor diye. Ikinizede masallah. Allah'ım anali babali buyutmeyi nasip eder insallahhh .
Kaderi guzel vbahtı guzel olur insallahhhhhhh

Bende çok memnun kalmıştım özel hastane gibi ilgilendiler sağolsunlar. Hele yasin bey Allah razı olsun yani o derece .. Bende inanamıyorum canim gerçekten hatta biz 15 günlük olduk bile çok şükür :) ne ara dogurdum ne ara 15 gün geçti çok tuaf ya . Hele dogum anını hiç hatırlayamıyorum çok şükür ama sağlıkla kavuştuk darısı tüm bekleyenlerin başına :)

Amin inşallah canım S Simin88 için çok dua ediyorum

Cnm sutun yetup yetmedigini belirleyen seyler kilo alimi ve cisli kakali bez takibidir. Tabi en onemlisi kilo alimi. Sen ilk ay asiya goturmedinmj. Kac kilo almisti. En az haftada 200gram almalıymış. Doktorum oyle demişti.

Biz bugun aşı olduk 900grqm almisti mesela. Istedgm kadar cok degil ama az da degil :) nezamanki az oldu ozaman mama takviyesi şart

Canm çok mutlu ettin beni korkuyrdm haklsn o an o mutlulktan bnde düşünmem bu durumu ağrılarn önemi yok deme önemli olan meleğini görmek:)

P Patatesim dygkgn14 dezeh

Kızlar çok teşekkürler dualarınız için. Hala bekliyoruz ama tık yok

Bugün de gelmezse yarın doktora gideceğiz artık son günlerde.

Sata göre 41+6 doktora göre 40+6’dayız ama artık daha fazla beklemek istemiyorum (

Benimde bir anda oldu yoksa bugün doktora gorunecektim inşallah sabaha kalmadan doğumun baslar

İnşallah çabuk yeminle adini bile bilmiyom ama doğum yaptigim anda sen aklıma geldin sana çok dua ettim inşallah suni sanciya gerek kalmadan gidersin doğuma benim bir anda başladı toplam 4 saatte bitti herşey darisi başına çok dua ettim kandil de doğum yapmayi nasip oldu herşey dua canım sende dua et
Rabbi yesir Vela tu asır rabbi temmim bil hayr
Cikana kadar bu dua yi okudum allahım zorlastirma kolaylastir demek kolay oldu sende çok dua et bizimde dualarimiz seninle

Kizlar kac gundur yazamamiyorum cunku hastanede 4gun tutuyolar , bi sorun oldu gizlilik hatasi diyip durdu hic gitemedim nasilsiniz bebekler nasil ?
Dogum yapmayan kaldi mi icimizde hepimiz kavustuk mu bebislerimize cok suku oglum su an kucağımda ve cok mutluyummm , kucuk sut pro lemimiz vardi onuda çözüyoruz insallahh

Allah razı olsun canım kardeşim. Birbirimizi tanımıyoruz ama hepimiz birbirimiz için dualar ediyoruz.
Ne güzel bir grup olduk. Allah bana da senin gibi bir anda ve kolaylıkla doğum nasip etsin.

Dualarım kabul olur inşallah herşeyin hayırlısı.

Kızlar bugün 20günlüğüz gazda bu gece zirve yaptık kıvranmaktan bi hal oldu yavrum birazcık olsun çıkarırdı gaz onu da çıkaramadı. Gaz damlası masajlar rezeneler kimyonlar vs yok geçmiyor. Ne yiyorsunuz kızlar aç duracağım yakında o gaz yapar bu gaz yapar... niye oluyor bu kadar gaz mahvoldu kuzum

Canim kilosu dusuk olucak diye cok korkuyodum 35inci haftada 2 kilo olmuştu zaten kilosunu soylemiyolar normalde karnim kucuk diye muayene etmuslerdi oglum 3kilo olarak dogdu mssallah , cok degil belki ama dusundugumden iyi

P Patatesim gozun a
Ydin seninde bak dogurmucaz derken arka arkaya geldiler S Simin88 nasilsin gittin mi hastaneye gercekten yazamadim ama hepinizi tek tek merak ettim Allahim bebeklerimizi bize bagislasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…