2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Nazar mı olduk ne yaptık valla soran olunca emiyor dedim hep emziremeyenler iç mi çekti anlamadım ki yemem icmem aynı yani suyu 3lt kesin iciyorum neden gitti bianda anlam veremedim
Bana doktorum galactago adında bir damla yazdı humana nın emziren anne çayına damlatarak içiyorum ben işe yaradığını düşünüyorum bir incele istersen

Kızlar ya belki erken ama ben birşey soracağım Doğum yapalı 20gn oldu Doğumdan önceki kiloma geldim ama göbeğim çok şiş normal Doğum yaptım ben sanki hiç gitmeyecek küçülmeyecek gibi hissediyorum 6aylık hamile gibiyim sizlerde durum nasıl

Kızlar ya belki erken ama ben birşey soracağım Doğum yapalı 20gn oldu Doğumdan önceki kiloma geldim ama göbeğim çok şiş normal Doğum yaptım ben sanki hiç gitmeyecek küçülmeyecek gibi hissediyorum 6aylık hamile gibiyim sizlerde durum nasıl
Canım benim de doğum yapalı 15 gün oluyor. Ben de normal doğum yaptım. 8 kilo vermişim bi 5 kilo daha var doğum öncesi kiloma dönmeme. Ama bende de yumuşak lımbır lımbır bir göbek var. Göbek deliğim çukur. Doktorum kegel egzersizi yap düzelir zamanla merak etme dedi. Bugün korse de kullanmaya başlıcam

Canım benim de doğum yapalı 15 gün oluyor. Ben de normal doğum yaptım. 8 kilo vermişim bi 5 kilo daha var doğum öncesi kiloma dönmeme. Ama bende de yumuşak lımbır lımbır bir göbek var. Göbek deliğim çukur. Doktorum kegel egzersizi yap düzelir zamanla merak etme dedi. Bugün korse de kullanmaya başlıcam

Ben doktora korse kullanayım mı dedim faydası olmaz dedi ama ben kullanıyorum genede yok bir değişim böyle kalacak diye çok korkuyorum

Ben doktora korse kullanayım mı dedim faydası olmaz dedi ama ben kullanıyorum genede yok bir değişim böyle kalacak diye çok korkuyorum

kızlar benim zayıf bir arkadaşım 25 kg alıp, normal doğum yaptı. Doğumdan hemen sonra resmen hiç doğum yapmamış gibi şişlik vardı karnında. 6 ay sonra eski zapzayıf kilosuna kavuştu. Özel bir şey de yapmamış.. yani korkmayın, o göbek zaman içinde nasıl büyüdüyse, aynı şekilde küçülüyor. Eski haline dönüyor :nazar:

Hahahha nerde bitanem keşke...

Sen ne yapacaksın şimdi? Pazartesi haftan doluyor doktor bir şey dedi mi?

Biz Salı hastaneye gideceğiz, ya balonla rahmi açacaklar yada suyu patlatacaklar.
Valla bisi demedi sancin olunca gel dedi bende bekliyorum oyle

X