2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230

Dun bi tanidigi gordum o doktor tavsiye etmisti bize dedi ama ben cesaret edemiyorum yani elimle rahmime dokunurken bile aciyo, acilma yapiyomus diye biliyorum nasip artik
Yok bir banyoda yardim eder kaynanam başka türlü etmez iyki kızlarim akilli zir canım valla bakalım nasil yapacam

Allah kolaylik versin canim insallah artik dogarda sende daha cok yorulmazsin, son kontrol gunu olan benim galiba ondada dogum olcak diye bisey yok

Hayirlisi hangi günde olacaksa o gün olsun sağlıkla kucagimiza alalım da günü fark etmez.bide hepimiz ayni gün yapıyoruz senin kaç haftalık.oldu bugün

Hayirlisi hangi günde olacaksa o gün olsun sağlıkla kucagimiza alalım da günü fark etmez.bide hepimiz ayni gün yapıyoruz senin kaç haftalık.oldu bugün

Bugun 40+1 deyim kullandigim program vardi gebelik ve annelik bugun dogum günü gosteriyo ama tik yok bu gidisle ayni gun gitcez evet hastaneye dahada zaman kalmadiki

18. Gün düştü bizim cnm. Bizde hiç bişey surmemistik. Doktor normal dedi ama 20.gunde hala düşmemişse sikintiymis.
Gaz içinde biogaia damla iyi geliyor bende kullanıyorum ama dediğin gibi bir kAv gün sonra etki etti birde hep aynı saatlerde vermeye çalış. Ben akşam 9 gibi veriyorum 5 damla. Birde ayaklarını çok sıcak tut. Ben iki kat çorap iki katta ayaklı zıbın 4 kat giydiriyorum ayaklarına.

Alkol kullannadinizmi bizimki 7. Gün düştü 3 kizimda

Doğum yapan arkadaşlar bebeklerinizin uykuyla arası nasıl? Oğlum gündüz en fazla 3-4 saat uyurdu iki gündür ise hiç uyumadı. Dün gece 4 saat uyudu uyanıp bir saat emdi tekrar uyudu 2 saat daha toplam 6 saatlik uykuyla gündüzü geçirdi. Tüm gün yarım yamalak uykularla toplasan en fazla 1 saat uyumuştur. Nette 16-20 saat uyuması gerekir yazıyor ama yok uyumuyor bebeğim Hüngür hüngür ağlıyorum şuan. Bir sıkıntısı derdi var ve ben anlayamıyorum İlk bebeğim ve tek başıma bakıyorum. Tecrübem hiç yok. İnternetteki ideal bebeklerle de uzaktan yakından alakası yok oğlumun. Artık psikolojim bozuldu. Anneliği beceremiyorum, ona yetemiyorum

İlk bebek zor oluyor canım bakmak ikinci bebekte annelik tam.oluyor sütun mu yetmiyor acaba müziğe alistir ben kizlarimi nini dinletiyordm öyle alistiriyordum bide rezene cayi iç bende ise yarıyordu ama her bebek farklı iste

Alkol kullannadinizmi bizimki 7. Gün düştü 3 kizimda
Hepsi farklı zamanlarda düştü bizim cnm en uzun süren buydu oda kuvezde antibiyotik kullandığı için geç düştü sanırım. Hiç bişey surmeyin dediler bende sürmedim cnm diğerlerinde alkol kullanmistim

Canım bizimki 7. Günde düştü ama doktor bize alkol vermişti sabah akşam kulak çöpü ile tenine değmeden surmemizi istedi

Anladim canım her bebek bünyesinde farkli

Canım benim oğlumda gündüz bir kere derin uykuya yatıyor üç saat kadar birde gece 12 de derin uykuya yatıyor oda 4 -5saat . Onun harici hep uyanık bölük borcuk uyku ile günü tamamlıyor. 40i çıksın ins düzene girer.biz doğduğumuz dan beri duzenimix bu şekilde hiç sasmadi. Ama bazı günler oluyirki gündüz hiç uyumuyor gece uykusuyla duruyor tüm gün ben takilmiyorum bu duruma çünkü onlarda kalıptan çıkmadı hepsinin uykusu düzeni farklı olur kendini bunun için üzme.

Arkadaşlar.

Maalesef doğum olmadı. Bugün taburcu oldum.

Nst de duzenliydi sancilarim. Ama hissetmedim iste hiçbirini.

Bugün sancim az çıkınca çıkış istedim Dr da taburcu etti. Evdeyim şuan.

Hiçbir şekilde acikligim yok ,olmadı daha doğrusu.

Bakalim bekliyoruz iste.

Kontrole gittik
Dogumhaneye alındım.
Kac gün gozlemde kaldım

Sonuç.

Sipam cok keyifli. Niyeti yok gelmeye

Bizde seni doğum yaptın sandik hayirlisi olsun daha gunu değil demekki

Bu arada. Kilomuz 2 gün once 3bucuk tu.

Arkadaşlar.

3bucuk kiloda normal doğum cok mu zor oluyor ? Ve alttan dikiş cok mu atılıyor.

Offff. Cok gerildim ya.

Hadi bi 10 gün daha doğum yapamazsam sipam biraz daha büyümüş olacak ,
Sezeryan a alırlar mi kilosu cok olunca ?

İlk doğumdur zor olabilir Canim ama belli.olmaz bazilari 2.5 kiloyu da zor doğuruyor bazilari 4 kiloyu kolay

İlk doğumdur zor olabilir Canim ama belli.olmaz bazilari 2.5 kiloyu da zor doğuruyor bazilari 4 kiloyu kolay

Hastaneden oldu sanirim. Inanki alt üst oldum. Doğum yapacağım sanıyordum. Ama olmadı. Şimdi tek düşündüğüm dugumu yapabilecek miyim.

Acikligim hiiiccc yoookkk. Buna daha çok üzülüyorum iste. Belirsiz kaldim

Bebeğim uzun süre uyumayıp huysuzlandığı, ağladığı zaman doymadığını düşünüyorum. 60 cc’lik mama hazırlıyorum. İçince rahatlıyor, uyuyor çok şükür. Belki sizin de bebeğiniz doymuyordur...

Som gunune 3gun kalmamis miydi zaten nasil biraktilar oyle gercekten dogurdunda eve gelmeni bekliyoduk hastaneye yattigindan beri tek sancilarina mi baktilar , nasil bi yol izliycek doktorun senden cok ben merak ettim resmen çıkartmadan konusmadi mi hic

Çabuk öyle bir doğum yapacaksın ki sende nasil.oldu diye sasiracaksin eskiden gün mu vardi sanki eskiler beklerdi sancı olunca dogururdu şimdiki doktorlar günü geçti ne bilim suni sanci yada kesi eskiden öyle şeyler yoktu kilosu da.bilinmeden yapilirdi ben.ilk kizimda günüm geçti dedi doktor araştırma hastanesine gittim heyecandan yemek te yemedim sabah tam 20 saate yakin ne bir damla su nede yemek verdiler o yüzden erkenden gitmek istemiyorum saat Basi alttan.muayene psikolojik olarak.çökmüş tüm o yüzden.sancilarim bekliyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…