2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Sancilarin ne durumda ? Fos mu çıktı bizimkiler gibi ?:KK76::halay::emir_bebek::KK200:
Hayir canım devam ediyor 5 dk bir olmasini bekliyorum erkenden gitmek istemiyorum iki kizimda gittimde 7 cm acilmam verdi buda öyle olsun diye bekliyorum

Hayir canım devam ediyor 5 dk bir olmasini bekliyorum erkenden gitmek istemiyorum iki kizimda gittimde 7 cm acilmam verdi buda öyle olsun diye bekliyorum
Peki nasıl bir şey yasiyorsun. Biliyorum şuan başka duygular içindesin ama bizlere ışık tutacak bir kaç birsey ler olmalı.

Mesela nasıl anladın şuan doğum sancısı olduğunu?

İnşallah acikligin da iyi olur ya. Valla kendim için ne diliyorsam bütün hamileler için de aynısını diliyorum :)

Peki nasıl bir şey yasiyorsun. Biliyorum şuan başka duygular içindesin ama bizlere ışık tutacak bir kaç birsey ler olmalı.

Mesela nasıl anladın şuan doğum sancısı olduğunu?

İnşallah acikligin da iyi olur ya. Valla kendim için ne diliyorsam bütün hamileler için de aynısını diliyorum :)
Amin inşallah canım Allah dualarini kabul etsin doğum sancısı kasıklarından başlayan ve sirtina vuran şiddetli bir ağrı kasıklara vuran adet sancisinin 10 20 kati düşün ve gittikçe cogalan ve sık sık gelen bir sanci zaten gelince anlarsın bu diğer kasılmalar olmadigini sanci bir başka oldugunu

Amin inşallah canım Allah dualarini kabul etsin doğum sancısı kasıklarından başlayan ve sirtina vuran şiddetli bir ağrı kasıklara vuran adet sancisinin 10 20 kati düşün ve gittikçe cogalan ve sık sık gelen bir sanci zaten gelince anlarsın bu diğer kasılmalar olmadigini sanci bir başka oldugunu

Bugün alttan iğne batıyor gibi oldu. Bu iğne batarken de baskı hissettim. Sonra hafiften kasık ağrısı geldi.

Ama geçti tabi. Şimdi maşallah cok iyiyiz.

Bu ağrılar artçı sancılar mi peki ? Yani böyle böyle gelip siddetleniyor mu doğum sancısı?

Bugün alttan iğne batıyor gibi oldu. Bu iğne batarken de baskı hissettim. Sonra hafiften kasık ağrısı geldi.

Ama geçti tabi. Şimdi maşallah cok iyiyiz.

Bu ağrılar artçı sancılar mi peki ? Yani böyle böyle gelip siddetleniyor mu doğum sancısı?
Bu ağrılar doğuma az kaldigini gösteriyor rahim inceldigi için iğne batması gibi oluyor benim kaç gündür yalancı sancilarim vardi ama sabaha doğru gidiyordu bu kez önce yarim saate bir gelen ve gittikçe vaktin azaldigi sancinin arttigi bir durum oluyor

Bu ağrılar doğuma az kaldigini gösteriyor rahim inceldigi için iğne batması gibi oluyor benim kaç gündür yalancı sancilarim vardi ama sabaha doğru gidiyordu bu kez önce yarim saate bir gelen ve gittikçe vaktin azaldigi sancinin arttigi bir durum oluyor

Hadi inşallah kuzuna kavusmana az kaldı :)
Yarın bi bakıyormuşuz sen coktaaaan doğum yapmışsın :)

Bu sabah 7 de yatış yapılacak öğlene kadar yavrum dünyaya gözlerini açacak kısmetse rabbim evlatlarımızı bizlere bizleri de onlara bağışlasın inşallah

Hadi Allah ikinizede güç kuvvet versin canim. İnşallah ağrısız geçer doğumun. Simdiden Allah bağışlasın diyorum :) Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah .

İnşallah sende biran once toplarsin kendini :dua::anne::emir_bebek::nazar:

Benim de ctesi cati muayenesi oldu ondan beri 3 kere kahverengi bi akinti geldi onun disinda bi sancim falan yok. Bu nisan mi yoksa cati muayene sonrasi olan sey mi acaba

Ikinizede Allah güç kuvvet versin kizlar , insallah sağlıcakla kavusun bebeklerinize dogumdan sonrada bizi haberdar etmeyi unutmayın

Buda olabilir tabi. Mesela bak ben hep nişan gelecek diye bekliyordum ama her zaman nişan gelmiyormuş. Yani nişan gelip hemen suda gelebiliyormus.
Dediğin gibi sancı birden gelip doğum başlayabilir. O zaman yapılacak tek şey sancinin dakikasını tutmak ve o arada hazırlık yapmak. Sonrası hastane yolu .

Bebisin çantası hazır da. Bi turlu kendi cantami hatırlayamadım bende. Elim gitmiyo kaç gündür

Benim cantam coktan hazirda kenarda bekliyo bile sonrada acele mi ettimacaba diyorum, bazen cikarttip tekrar yikiyim cok oldu diyorum sonra vazgeçiyorum
Cantadan ziyade kucuk valiz cunku :KK48:

Birsey daha sorsam cok olur muyum acaba?? Henuz sanci ya da kasilmalarim baslamadi. Yani sanki gaz sancisi gibi hafif kasik agrisi ve sadece huzursuzluk derecesinde bel agrim var. Kizim icerde hareketli gayet. Arada cok sık olmamak kaydiyla kasilmalarim var. Bunlarin hepsini bir araya getirince dogumun cok da yakin olmadigini dusunebilir miyiz acaba??

kizlar simdi hastaneden geliyorum bugun 40 +0 ız. nst de sancilarim güzel cikti. doktor tekrar acikliga bakti ve yunusama oldugunu suni sanciya cevap verecegimi soyledi. çarsamba tekrar cagirdi. en gec petsembeye kadar beklerim dedi. suni ile deneyecegiz eger kendi sancim gelmezsr. bebekte 3.470 gr olmuş
Ayyyyy bu arada takvimim gitmişsss:KK57:

kizlar simdi hastaneden geliyorum bugun 40 +0 ız. nst de sancilarim güzel cikti. doktor tekrar acikliga bakti ve yunusama oldugunu suni sanciya cevap verecegimi soyledi. çarsamba tekrar cagirdi. en gec petsembeye kadar beklerim dedi. suni ile deneyecegiz eger kendi sancim gelmezsr. bebekte 3.470 gr olmuş
Ayyyyy bu arada takvimim gitmişsss:KK57:

Masallah belki o gube kadar sancilarinda kendiliğinden baslar son 3 gun o zaman , boyle haberler aldikca bende heyecanlaniyorumm :dua::dua: su anda agrin kasilman var mi nasil hissediyosun kendini

X