2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Slm bayanlar bende diger grubu takio ediyodum fakat caliatigim icin pek sık bakamiyodum su an sizi yeni gordum, masallah baya kalabaliksiniz hepinizin dogumada az kalmis insallah saglicaa dogar miniklerr

Hayırlısı olsun hepimiz için canım.saglikli bir sekilde kucagimiza almak nasip olsun.suan 12+3 teyiz.4. Ayımizdan sonra kiyafet alisverisimize baslayacagiz nasipse:)
Amin inşallah hayırlısı hangisiyse o olsun

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var 4 Nisa’n da tüp bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi cumartesi sonuç alacam ama bıgün bir test yaptım sizce gebemiyiyim yardım lütfen

Eklentiler

• 286C5BA4-D52D-40FF-A4E3-675EF3CB8471.jpeg
    286C5BA4-D52D-40FF-A4E3-675EF3CB8471.jpeg
    26,6 KB · Görüntüleme: 55
  • C86CD772-C4CE-4319-968E-481DC5F23EB8.jpeg
    C86CD772-C4CE-4319-968E-481DC5F23EB8.jpeg
    36,4 KB · Görüntüleme: 50
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var 4 Nisa’n da tüp bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi cumartesi sonuç alacam ama bıgün bir test yaptım sizce gebemiyiyim yardım lütfen
Bence evet hamilesin. Ama tup nebekte ilaclar fln baska cikarmis olabilir mi bilmem ama. Bu goruntuye gore ikinci cisgi varr

Benim de ilk böyle silik çıkmıştı hemen kan testi yaptırdık çok şükür bebiş varmış. İnşallah sizin de öyledir

Benimde hep gerideydi şimdi de normal dogum icin büyük görünüyor. 2500u gecsin yeter dyor doktor. Senin kac ki suan
Benim kilo 3100 görünüyor ama bu haftalarda ölçüm hatalı olabilir dedi. Kilo değil de diğer ölçümler ortalamayı düşürüyor sanırım. Umarım sağlığı iyidir

herkese merhaba :)

uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyordum ancak sonunda aranıza katılmaya karar verdim. her gün kim doğurmuş kim ne durumda bakmaktan gına geldi :))))

bizim de kısmetse 18 nisan gözüküyor ama artık bir an önce doğsun istiyorum. böylece beklemek çok zor.

inşallah doğumdan sonra da grupta kalıp bebişlerimizle ilgili birbirimize destek oluruz.

Kizlar cuma gununden beri sancim var. Cuma gunu serumla durdurduk. Bugun kontrolde en az 60 larda olan sancilarim vardi duzenli. Hemsire dogum sancilari bunlar artik dedi. Ebe acikligi yumusamayi kontrol etti ki bundan korkan varsa korkmasin acili bir sey degil. Sancim var ama aciklik vs yok. Karnin sert dedi doktorum ama acilma olmadigindan sezaryen icin acele etmedi. Makat durusta bebegim. Her an doguracakmisim hissi garip hissettiriyor. Ortalama ne kadar sure sanciyla gezdiniz? Cuma gunu sezaryen gunum. O zamana kadar bekler mi?

Kizlar cuma gununden beri sancim var. Cuma gunu serumla durdurduk. Bugun kontrolde en az 60 larda olan sancilarim vardi duzenli. Hemsire dogum sancilari bunlar artik dedi. Ebe acikligi yumusamayi kontrol etti ki bundan korkan varsa korkmasin acili bir sey degil. Sancim var ama aciklik vs yok. Karnin sert dedi doktorum ama acilma olmadigindan sezaryen icin acele etmedi. Makat durusta bebegim. Her an doguracakmisim hissi garip hissettiriyor. Ortalama ne kadar sure sanciyla gezdiniz? Cuma gunu sezaryen gunum. O zamana kadar bekler mi?

Canım benim de makat gelişli ve cuma sezeryan var. Ama hiç sancım yok sadece bir kaç gündür su süzülür gibi oluyor ondan korkuyorum. Doktorun bunları yaşamana rağmen niye bir an önce sezeryana almamış onu anlamadım. Ben 38+0 da olacağım. Ertelemek istediğimde bana kızdı makat gelişli olduğu için normal doğum başlamadan almamız lazım dedi

Ewet canım yeni daha

Selam kızlar herkese hayırlı akşamlar rabbim hepimize kolay doğumlar ve sağlıklı bebişler nasip etsin bende bu gece yatışa gidiyorum hepinizden dua bekliyorum rabbim hepimizin yavrularını hayırlısıyla kucağımıza almyı nasip etsin inş :dua::anneadayı:

Allah yardımcın olsun canım. Her şey güzel olacak Allahın izniyle :)

Kızlar beni etiketlediğiniz mesajları oluyabildim hakkınızı helal edin hepinizi merakta bırakmışım salı günü 03.04.2018 de saat 10 18 de Zeynep Miray ım dünyaya geldi çok şükür sağlıklı bir şekilde o gün gelen gidenden telefona bile bakamadım çarşamba günü alınan kanda enfeksiyon çıktı alabiliriz dediler ağla ağla harap oldımm kültür alındı cumartesi çıkacak sonuçlar dediler perşembe günü tam çıkçaz doktor geldi sarı gibi duruyor sarılık değerine bakılsın dedi. Sınırda çıkınca yarın çocuk doktoruna getirin dediler perşembe günü taburcu olduk ama ağrılarım fenaydı odadan arabaya nasıl gittiğimi Allah biliyor. Cuma günü çocuk doktoruna gittik bebeğin baş çevresi küçük mikrosefali şüphesi var genetiğe yönlendirelm dedi sonra ayağı içe dönük ortopedi de görsün dedi sarılık için kan istedi ben yıkıldım hastanede oradan oraya gidiyorum ama ağlaya ağlaya:KK43: cumartesi başka bir doktora gittim 1 aylık olmadan baş çevresi belli olmuyor ona o zaman bakarız dedi ayağı da anne karnında duruşundan kaynaklanıyor düzelir dedi öyle rahatlayabildim çok şükür şimdi evimizde iyiyiz Rabbim hayırlı doğumlar bebiş kontrolleri yaşatsın hepimize
Canımm bebeklerimiz aynı gün hatta cok yakın saatte doğmuşlar:) Şuan kucağımızdalar cok şükür. Allah sağlık sıhhat iyi şans hayırlı uzun güzel ömür nasip etsin inşallah herbirine.

X