2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Vee takvimim gider İlk yaptığım gün geldi aklıma nasıl da heyacanliydim ama bi yanımda korku içindeydi Allah korusun bişey olursa geri nasıl kaldiririm bu takvimi diye ... Bir çoğunuz kavuştu yavrusuna çok şükür 04 Nisan nasıl gelir diye beklerken geldi geçiyor bile ama benim inatçı kız yerinden memnun . Ama sağlıklı olsun da annesi biraz daha bekler onu

Ins xnm.bende kac kez konustum.varyaa insaAllah ise yarar bizde acisiz ederiz varya nekadar guzel olur ya insaAllah
senin mezaman dogum
İnşallah canım Rabbim ikimizede kolay doğum versin.
Ben 37+3üm şu an ama gelişimi ileri bebeğin. Geçen hafta kontrolde doktor, bebek artık doğum kanalında her an olabilir, hazırlıklı ol dedi. 22 Nisan tarihi ama doktorum asla beklemez o zamanı dedi senin daha yakın galiba değil mi?

sorma cnm uyuyamiyorum duşumu aldim fönümü cektim yarini bekliyorum kizimi yanimda uyuttum öpe öpe koklaya koklaya hayirlisi artik sabah 7de evden cikacagiz
Bendede uyku yok
Allahım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin
Bizde 8 de çıkıcaz
Hadi haberleşelim fırsat olunca

İyi geceler kızlar ben malum koşuşturmalarıödan dolayı pek aktif olamıyorum ama bende bugün günümü almış bulunmaktayım 18 nisan Allahın izniyle. Artık iyice zorlanmaya başladım konuşurken nefesim daralıyo uyuyamıyorum kalkamıyorum yürüyemiyorum vs. Birde bu ara fena bi öksürük var yaşayıp çözüm bulanınız varmı acep ? Bu öksürükle sezaryen sonrası çok zorlar beni çoook

9.4 cnm ins ins cnm.hayirliis yaa olur ya herkesin oluor bizimde olur
Anestezi doktorun dedimi agrisiz rahat olcana

Cnm seninde mi normal beklion peki benimde 9.4 ama bakalim hayirlsii annem geldi dior bir an once yap gudecdm dio hahah

Canım geçen çarşamba doğum yaptım yüksek tansiyondan dolayı gözlerime vurdu sanırım gebelik zehirlenmesi yaşamışım. Doğum sonrası biraz sıkıntılar yaşadım dün çıkabildim hastaneden bebişler şükür iyi kızımız biraz ufak onda emzirme sıkıntısı yaşıyorum minicik ağzı sagıp veriyorum.mama takviyeside var tabi

Simdi iyisin deme cnm cok sukur kac kiloydu kizin pki Rabbim byuutmeyi nasip etsin ins darisi bekleyenlere bize ins

9.4 cnm ins ins cnm.hayirliis yaa olur ya herkesin oluor bizimde olur
Anestezi doktorun dedimi agrisiz rahat olcana
Evet, tabi ki. Baskıları hissedeceksin ama ağrı olmayacak dedi. Alerjilerimi hastalıklarımı falan sordu, dosya oluşturdu adıma, doğuma giderken götüreceğim.
Beline 3 ufak iğne ile lokal anestezi yapıyorlarmış, sinek ısırığı gibi olur acıları dedi. Uyuştuktan sonra asıl iğneyi yapıp omur arasına tüp yerleştiriyorlarmış. O tüpü omuzuna bantlayıp ilacı oradan veriyormuş. Doğum uzarda tekrar ilaç alman gerekirse tekrar oradan veriyorlarmış. Sürekli iğne olmuyorsun yani. Şimdiki anestezilerde değişik, sadece ayaklarının altı biraz uyuşuk olacak ama çok rahat gezip dolaşabileceksin doğumhanede dedi doktor

Kilosu kaç bebeğinin normal yspabilirmisin

Ooo iyimiss yaa neguzel yurumek falannn evet banada dediler burda hiz var yani söle disci gibi uyusturmada agri yok ana elledigini hizedion ya öle dedi bakalin yaaa olur ya bizdede ins cogu aliorr

CNim geçmiş olsun insallah gözün aydın Allah analı babalı büyütsün:) olsun dışarda büyütmek icerdekinden daha kolaymış buyur gider annesi o :) sende ne gibi sıkıntılar oldu?

CNim geçmiş olsun insallah gözün aydın Allah analı babalı büyütsün:) olsun dışarda büyütmek icerdekinden daha kolaymış buyur gider annesi o :) sende ne gibi sıkıntılar oldu?
Doğumda çok güzel geçti ama tansiyonum 19.10 lara kadar çıktı. Nabız 160 lara. Tansiyonumdan dolayı 2 gün su içemedim.ilaç takviyesinden dolayıda emzirme yasaktı. Tam öğrenmeye çalışırken yasakladılar zaten süt yok stres yaptım ağlayarak geçirdim sütüm olmayacak diye.4. Gün hastanede duşa girdim sabahtan hafif gelmeye başladı.şükür bugün biraz daha iyi tabi yetmiyor 2 çocuğa mama takviyesi yapıyorum.

Aii ben yerim onlari ya sezaryan oldu galiba deme olsun buyur annessiii kokla benim yerimede

Suan kizlarr bel agrisi dizlerimm sizliioi

Sezaryana girenler varmi bugun bebise kavusmak az kaldiii

Hepiniz iyisinizz ya başka ne lazım sağlıcakla büyüt yavrularını 2 bebek çok zor ama allah sabır ve kolaylık versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…