2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Mehtap biz de öyleyiz yalniz olmadığıma cok sevindim gece uce kadar kayınvalidem bakıyor gece üçte ben nöbeti devralıyorum yediye kadar ayakta ya da memedeyiz uyku yok. Gündüz de tüm gün uyuyoruz. Karnı hep gurul gurul ama ben kullandığım antibiyotiğe bağlamıştım demek ki değilmiş. Bir de emerken hiril hiril ses geliyor sanırım tam yutkunamiyor. Emzirmek icin uyandırmak evet cok zor. Gaz sancımız da zaten bebisim on günlükken geldi eve o günden beri var yediklerime cok cok dikkat ediyorum ama var

canim bana dr um kırkımız çıkana kadar korse yasak dedi. Rahmin eski boyutu ve yerine gelebilmesini engelliyormuş korse ben takmadım kırkımız çıksın sipariş edicem su Çelik balenli lateks korselerden. Zaten cok bi göbeğim de kalmadı hamile kalmadan önce de bu kadar göbeğim vardı zaten. Kiloyu takma hiç şakır şakır gidiyo terle, ben ilk bir haftada gunde birer kilo oğlum eve geldikten sonra da gunde yarımşar kilo verdim. 4 kilo kaldı hamile kaldığım kiloya inmeme.

Hayırlı akşamlar kızlar. Doğumlar başlamış, doğum yapanların gözü aydın. Ben de 32. Haftada izne ayrıldım ev taşıdım, 33. Haftada kanamam oldu, dusuk iğnesi felan atlattıktan şükür sorunsuz, yarın randevum var muhtemelen artık sezeryan tarihi verir doktorum. İnşallah randevu tarihine kadar bekler Kızım...

Doğum yapan arkadaşları tebrik ederim sağlıcakla büyütün evlatlarınızı bu arada Geleceksin biliyorum sen ne yaptın görmüyorum bir süredir Peribella sanada gözünaydın yazmadın ama herşey yolundadır umarım B belmasebil sancım yok belirtim yok diye diye doğurdun sonunda yavrun seni daha fazla bekletmedi kavuştunuz çok şükür aklıma gelmeyenler de var onlarında bebekleri hayırlı olsun

Cnm onceki dogumda taburcu olurken doktorum takabilirsin demisti.
Bu dogumda daha sormadim. Persembe bi bafta dolunca kontrolum var ins sorcam. Egee acitmayacaksa bende takmayi cok istiyorum. Cunku bu defa sanki karnim cok kaldi gibi korkuyorm. Dogumdan sonra 5.gunumuz 7kilo gitti 10ckilo var daha. Ama bu gobek kilo degil gibi sarkmış
Ayni durumdayiz cnm. Iste gaz sancisi nasil çekiyorsa yavrular.... insallah duzene girerler. Tum bebeklerde gaz olur Ama cok erken basladi bizimkiler. Hicbisey yiyemez oldum valla bnde. Sende bol bol hoşaf ic. Acayip sut yapiyor. Hemde bagirsaklara iyi geliyor.

Cnm sende epedural alcan yani ve rahat olior deme burda hollandada rahat diorlar bende öle istiom insaAllah tabikide

Bende varım cuma kontrolüm var bakalım ne diyecek doktor

Sancim felan yok ama belki de az kaldığı içindir ama diğer kizlarda hatırlamıyorum öyle birşey
genelde o gelen sümüksü seyy kanlı falansa doğum erken başlayabilir diyorlar ama kahverengi sarımsı falansa 1 2 hafta daha bekleyebilir deniliyor

Cnm sende epedural alcan yani ve rahat olior deme burda hollandada rahat diorlar bende öle istiom insaAllah tabikide
Benimde yaptıran tanıdıklarım hep çok rahat ettiler. Kaç kişiyi gözümle gördüm doğum sonrası. Allah tan bir mani olmazsa bende alacam epidural, konuştum anestezi uzmanıyla. Acı çekmeden normal doğurabiliyorsak neden yapmayalım değil mi

Kızlar, yarın sabah benim de doğum var kısmetse... Saat 7.00’de hastanede olmamız gerek. Heyecan dorukta. İnşallah hayırlısıyla kucağımıza alırız yavrularımızı...
Allah hayırlısiyla doğumunu yapmanı nasip etsin inşallah darısı başımıza

Dogumdan sonra Agrı sancımız gecsin bol bol göbek eriten detoxlar yapıp youtubedan karın için egzersizlere ufaktan baslarız korsemizi takarız o göbek gidecek :)) hatta watstan grup yaparız herkes bi dogursun bu sefer kendimize bakımlara baslarız insallah ya

Ins xnm.bende kac kez konustum.varyaa insaAllah ise yarar bizde acisiz ederiz varya nekadar guzel olur ya insaAllah
senin mezaman dogum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…