2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Canım ben de biberon kullanıyorum şu ana kadar meme reddi yaşamadım. Ama yaşama ihtimalin çok yüksek o yüzden kaşık biberon siparişi verdim elime geçince deneyimlerimi paylaşacağım

Bence bebek emmeyi seviyorsa bırakmıyor memeyi seviyorsa bırakmaz diye düşünüyorum benim kızım biberon alıyor ama karnı tok olsa bile o memeyi bir iki çekecek

kızlar selam bayadır görüşemiyoruz ben dün işe başladım ve benim cok cok emen kızım dün göğsümü almadı .ne kadar zorlanıyorum. aslında tecrübeliyim oğlumdan ama yinede sanki yıllardır görmemiş gibi eve koştum çalışan annelerin kaderi galiba

Oğlunuzda meme reddi yaşadınızmı peki? Yoksa meme ve biberon birlikte götürebildinz mi acaba ? Birgünde biberona alışamaz sanırım

zaten ek mama alıyordu cnm ama tok da olsa göğsümü hiç reddetmezdi .oğlum emmedi erken doğduğu için kuvezde kalmıştı
Anladım , düzelir umarım . Kaşık biberon falan deneseler belki işe yarar meme reddi olmaması için sizin çalıştığnız dönemde.
Belki keyfi yerinde değldr ondan emmemiştir. :)

İzne ayrılmak için gün sayıyordun yanlış hatırlamıyorsam böbrek şikayetiydi oydu buydu derken işe geri dönüş vakti geldi bile desene. Zaman ne hızlı geçiyor aslında :) bebiş de o an canı istememiştir belki annesi

Selam kızlar ben çok sık girip konuşmaları takip edemiyorum hiç konuşuldu mu bilmiyorum ama benim oğlum iki günde bi sefer kaka yapıyo dün hiç yapmadı bugün de bi sefer az önce yaptı bu normal mi endişe etmeli miyim nolur cevap yazın kızlar

Kızlar sesiniz çıkmıyor, bebekler durmuoo herhalde
Selam kızlar ben çok sık girip konuşmaları takip edemiyorum hiç konuşuldu mu bilmiyorum ama benim oğlum iki günde bi sefer kaka yapıyo dün hiç yapmadı bugün de bi sefer az önce yaptı bu normal mi endişe etmeli miyim nolur cevap yazın kızlar

Canım hiç korkma . Doktor bana anne sutu alan 10 günde 1kere de yapsa 1 günde 10kere de yapsa sıkıntı yok ama 10 günü geçerse sıkıntı dedi

Herkeze slm uzun zamandır giremiyorum bebiş çocuk ev iş güç anca. umarım herkez iyidir bebişlerde tabi. Size sorum olcak bizde herşey yolunda gidiyor ama kilolarla başım belada 75 ile hamileliği bitirdim 69 a düştüm şimdi 72.5 olmuşum. Aksi gibi eşiminde kilo takıntısı var psikolojik galiba çokta iştahlıyım bu aralar

Alin benden de o kadar birkaç gün önce 67 kiloydum şimdi 69 olmuşum hatta 70 e yakın yani benim de yemem arttı şu sıralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…