2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Benim kızda aynı memeye yapışık hem seviniyorum hem bunalıyorum bazen kolum yoruluyor

Kızlar her zaman mi öyle yoksa dönem dönem mi? Bebeklerin bazı dönemlerde çok emmek istemesi normal çünkü. Büyüyorlar ve daha çok süt gerekiyor oo yüzden süt artsın diye daha çok emiyorlsr. Bazen bizde öyle yapışık geziyor sonra düzeliyor.

Ay hadi inşallah :) sürekli böyle Olursa evden çıkamam ben :)

Tabiki çok şükür emsin kuzular anne sütü gibisi var mı :) aynen evlat bambaşka bişeymiş :) anne olunca anlarsın dedikleri kadar varmış

Hahaha bende öyle eşim bana süt woman diyor :)
Hahaha iyiymiş o :))

Inşallah canım ya z.yagini bi surw sonra sildin mi peki canım öyle kaldi mi

Kızlar dün 2. Ay aşısı olduk bugün kızım çok kustu süt kesiği şeklinde kusuyor, böyle birşey yaşayan var mı acaba ?

Kızlar dün 2. Ay aşısı olduk bugün kızım çok kustu süt kesiği şeklinde kusuyor, böyle birşey yaşayan var mı acaba ?
Aşıyla ilgili değildir bencede. Süt kesiği gibiyse süt yarıyor fazla yağınımı alıyo derlerdi şuan tam hatırlayamadım. Geçmiş olsun kuzuyada iki ay aşısından ben de korkuyorum. En zor aşıdır demişti ebe bana.

Bizim kızdan üstüne topuk kanı da aldıar abd de yapıldı ama sonuçlar elimizde değil diye önlem amaçlı, çok ağladı yavrum ama şükür ateş vs olmadı canım ben de çok korkuyordum ama fazla sıkıntı olmadı şükür ki.

Dün iki ay asımiz yapıldı biraz sizlandi ama iyi şükür biraz kilomuz az 2600 doğdu şuan 4600 gram boyu 57 cm ayda bir kilo aldı ama doğum kilosu düşük olduğu için kilomuz düşük sizlerin nasıl Bebişler

Selam kızlar iki gündür internetim yoktu nasıl özledim sizi herkes iyidir inşallah daha okuyamadim dön yazıları bi yazıp yemek yapmaya kalkınca benim kız uyudu birazdan uyanır

Kızlaaar bebeği kendi başına uyuyan var mı ? Bu eğitimi ne zaman vermemiz gerekiyor şimdiden başlamalı mıyım bebişim 2 buçuk aylık

Onunla geçmiş olsun canım , kanada da olan anne senmiydin?

He bu arada sen kaç saatte bir veriyorsun asıl önemli olan oymuş. Benim saat aralığı fazla.

Öğlen 1 gibi 75cc akşam 9 75cc bi de yatmadan önce 1 gibi 60 ya da 75 cc veriyorum.

Kizlar sohbetinize giriyorum ama birsey sorabilirmiyim. Mamalari neyle veriyorsunuz biberonla mi? Bizim 2 hafta önce ye kadar kilo problemimiz vardi o yuzden dr mamaya baslatti. Ama ben biberonla verme hatasina düştüğüm için kizim 1 haftada meme reddi yasamaya basladi. Kaşıkla verdim alıştırma bardagi aldim şırınga ile verdim hatta eds sistemini bile denedim biveronu unutturmak icin. Şükürler olsun ki birkac gundur sanki düzeliyoruz gibi. Memeyi neredeyse hic almıyordu agzina degdigi an ac olsada yaygarayi kopariyordu. Kahroldum memeyi birakacak diye. Hep sağıp sağıp verdim ama gogsum nekadar dolu olsa da sağınca cok cikmiyordu ve mecburen mamayi artiriyordum. Kabus gibi birkac hafta yasadim.

Neyse ki umudum artti suan sirf siringayla devam ediyorum. Sagdigim sutu de mamayida onla veriyorum hatta dun hic mama vermedim. Birden kesmeyin diyorlar ama 1kez yaptim hic içmedi bende döktüm.

Merak etttigim o ki herkeste oluyormu acava biberon kullanimi sonucu meme reddi yoksa bebege gore degisiyormu siz boyle bisey yasadiniz mi? Bizimkinin birakacagi mi vardi yoksa :)

Nolur cok uzun emiyor yoruluyorm diye hayiflanmayin inanin emmemesi bin kat daha beter bisey. Hem bebegniz doymuyor agliyor hem siz emziremediginiz icin kahroluyorsunuz.

Allah hepimizin bebeklerine saglik afiyet, bizlere de bol bol süt ve emen bebekler versin :)

Ay canim allah yadimcin olsun bende bi doktora gidicem antibiyotik verirde düşünüyorum simdiden...bende emzirdim hep zorda kalinca sinirli olunca meme alamayınca biberon verdim ama cok.kez degil bi buçuk haftadir hic biberon vrrmedim kimi bebeknikisinidevaliyor kimi reddediyor herkesinki farklı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…