2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Kızlar bugün birisi yazmıştı Nem için açık kettle kaynatıyorm die. Bugün denedim gerçekten 10dk içinde nemi %50den %70e çıkardı. Termometre var. Anında değişti nem. Sonra da kademeli yavaş yavaş geri düştü Deneyebilirsiniz burun tıkanıklığı şilayeti olanlar

A Albeni7 benim kızın yüzünde kötüydü ben dayanamıyom ağzının içinden opuyorum valla ...aman ne yapalım nazar değmez işte ama su aralar kendı kendine geçti çok şükür ....bir daha mı boyle olacaklar sabahdan aksama öpüyorum ben ..

Kızlar bu yüzdeki pütürler öpmeye bağlıda olabilir. Öpmeyi bırakırsanız bütük ihtimal geçecektir :KK66: bizim evde yasak herkes dişini sıkıyo ama yapcak bişey yok :) çünkü bizde öptüklerinde çıkıyo kesince geçti . .. meriiiii meriiiii
Opmuyoruz canım
Avent sotiieden de memnun olanlar var cnm arkadaşlardan. Ama benmki o değil free flow benmki.
Evt cnm pütür pütür yüzü bir aydır sanırım geçmedi. Ya bende kullanmak istemiyorum aslında da bugün sürmüş bulundum sen yazmadan. Çok iyi geldi bi tek bu geçirdi dedi akraba da.
Offf tecrübesizlik ne kötü
Öyle ya zor iyi geldi mi ilk suruste

Şimdiden anneler günümüz kutlu olsun...
Yavrularımızla kutlayacağımız nice güzel günler görelim inşallah. Allah , bebelerimizin ellerinde çiçeklerle bize doğru koşarak geldikleri anneler günlerini de göstersin... :KK200::KK200::KK200:
Aminnn inşallah canım, hepimizin anneler günü kutlu olsun :KK68::KK36:

Alın bu da benden..
Kaç gündür yazıyorum uykusuzum diye. Sağolsun eşim de uyuyor, en azından bu gece bari yardım etseydi keşke, yarın tatildi nasılsa... Kaç gündür rezilliğimi görüyor, arkadaşının düğününe gitti bu aksamda 23.30da geldi. Ona bile vakti var ama bize yok. Bundan sonra benimde ona vaktim yok..!

Alın bu da benden..
Kaç gündür yazıyorum uykusuzum diye. Sağolsun eşim de uyuyor, en azından bu gece bari yardım etseydi keşke, yarın tatildi nasılsa... Kaç gündür rezilliğimi görüyor, arkadaşının düğününe gitti bu aksamda 23.30da geldi. Ona bile vakti var ama bize yok. Bundan sonra benimde ona vaktim yok..!
Ayy kızlar ne dir sizin bu. Cileniz kocalardan yana. Ayy Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah. Ben bu aralar eşime karşı daha yoğun bir sevgi var içimde bilmiyorum niye. Rabbim bütün kocalarınizin gözünü. Acssin gönüllerine merhamet ve. Sevgi koysun inşallah.

Kızlar birde anneler günü bugün müş ben Fransa'dayim burda 27 Mayıs'ta anneler günü neden aynı günler değil anlamadım. ?

Kızlar birde anneler günü bugün müş ben Fransa'dayim burda 27 Mayıs'ta anneler günü neden aynı günler değil anlamadım. ?
Canm mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanır hep. Şaşırdım doğrusu sizin orda öyle olmasına.
Baktım da netten, Fransa'da mayıs ayının son haftası diyor. İlginç.
Bu vesileyle ben de kutlamış olayım.
Kalbi kalbimize hayat veren tüm annelerin ve başta tabi biz taze annelerin de anneler günü kutlu olsun inşallah:KK200:

Günaydın güzel anneler dünyada ki bütün annelerin anneler günü kutlu olsun. Yani aynı tarih olmasa bile :KK68::KK37:ve ilk hediyem benim güzel kızımdan geldi. Bugün 1h30 2 h00 arası uyudu ve 9h30 ' ta uyandi çok şükür deliksiz bir uyku uyudum bugün . İnşallah hep böyle olur diyecem ama bence dediğim gibi anneler günü hediyesi :KK73::KK31:

Günaydın güzel anneler dünyada ki bütün annelerin anneler günü kutlu olsun. Yani aynı tarih olmasa bile :KK68::KK37:ve ilk hediyem benim güzel kızımdan geldi. Bugün 1h30 2 h00 arası uyudu ve 9h30 ' ta uyandi çok şükür deliksiz bir uyku uyudum bugün . İnşallah hep böyle olur diyecem ama bence dediğim gibi anneler günü hediyesi :KK73::KK31:
Yaa ne güzell, hediye olması daha anlamlı değil mi zaten kuzum:) aradaki o bağ ne kadar mucizevi değil mi.. Belkide bundan sonrası için hep geçerli olur hediyesi prensesin:)

X