2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Aaaaaa ben şok .. !!! Adam dünden razı bunu söylemeni bekliyormuş . Kız hiç mi kimse yok durumunuzu düzelte bilecek. Çok kötü oldum ya.. ne düşüncesiz biri. Ben söylicek birşey bulamıyorum. İnan Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin. Ya seni düşünmüyorsa o yavruyu düşünsün . Ya madem böyle yapacaksın neden evleniyorsun . İnsanda biraz akıl olur. İnşallah aklına gelen şeyi yapmıyordur olan o sabiye olur.

Afedersniz kızlar surekli böyle şeyler yazıyorum gruba sonra da kendime kızıyorum grubu meşgul ediyo insanların kafasını sisiriyomus gibi hissediyorum.ben bi süre yazmayayim en iyisi.hepinizi seviyorum .Rabbim evlatlarimizin karşısına kıymet bilen insanlar çıkarsın,onlara huzurlu hayatlar yaşatsın maalesef ben evliligimde aradığını bulamayanlardan oldum.kimse benim gibi olmasın inşaallah

Haklisin canım ama karşımda benim için kılını kıpırdatmayan bi adam var.her gece arsız gibi sariliyorum bi kere de o dönüp sarilmıyor ya kendimi inan hiç bu kadar değersiz hissetmemistim
Ne diyeceğimi bilemedim kuzum inan şuan
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin bundan sonrasında inşallah. Bir kadın için biliyorum ki çok onur kırıcı yaşadığın şey .odun adam anlar umarım hatasını çok geç olmadan.

Rabbim ne güzel eş vermiş, çok şükür sağlıklı nur topu gibi bi evlat vermiş daha nolsun yaa ,üç günlük hayatı zehir ediyolar kendimize

Aşşk olsun canım yaaa. Burada hiçkimse senden de yazdıklarından da rahatsız falan olmaz. Emin ol çoğumuzun yaşadığını yaşıyosun sende şuan. Tek farklı yanın bunu cesaretle burada anlatabilmen. Lütfen öyle düşünme , birbirimize de ihtyacımız var. İçinden geldiği gibi davran

Burda hertürlü geyik dönerken senin yorumların çok masum emin ol!

Kuzum benimki kesik kesik kusuyodu, özellikle gaz çıkarırken. Bikaç gün sonra sürekli emdiği süt ağzına gelmeye başladı, halen ds öyle. O kadar sık oluyoki gece korkuyorum. Yatağına eğim verdim ama inan dik tutarken bile ağzına geri geliyor. Dr.da reflü oldugunu söyledi.

Anladım canım. Napmak lazımmış peki?
Benimlkide gaz çıkarırken kusuyo bazen. Gece bende korkyorum her ses çıkarışnda yanındayımm. Çünkü yan yatmıyo benim kız. Kafasını yan çevirip yastık koyuyorm artk bende.

Gazla birlikte kustuğnda fışkırır gbimi geliyo? Bende öyle oluyo ya gazın etksinden basınçdan yada benm kızda reflü

kesinlikle boyle düşünme canim herkesin bjr sikintisi derdi var emin oll sen yazdigin muddetce biz burda sana destek oluruz kimsenin hayati 4 4luk degil kendimden ornek veriyim .ben 4aylikken aldatildigimi ogrendim yikildim bosanmak istedim ama olmadi yavruma kiyamadim . kimine gore bebegin arkasina siginan aciz kadin oldum ama ben sadece yavrumu dusundum ilk zamanlar cok sendeledim cok kotu bir hamilelik gecirdim kimseye belli etmedim ama simdi iyi ki diyorum. cunku bana koca olamasada cocuguma cok cok iyi bir baba .. ben kendimden geçtim cunku sadece kizim icin diyorum mutsuzda degilim kizima olan ilgisi alakasi bana yardimci olmasi cok cok degisti burda yardimci olmayan babalarida gordukce bu konuda sukurler olsun diyorum

Ayy sizi seviyorum ya valla yalnizligimi unutturuyosunuz bana farkında olmadan .. bize gelsenize toplaşıp kısır yaparım size . Ya da uyuma partisi yaparız nöbetleşe çocuklara bakarız
Cnm uyuma partisi baNa uyar.
Canm ya yüzündeki pütürcük için bana sebamed koruyucu yüz kremi önerdi bi akraba. Aldım bakalm bi denicem. Sana da yazarım. Şampuanı da değiştirdm doktır bi bioderma önermişti. Şampuanla daha iki sefer yıkadm. Değişen bişi yok.
Mide gazı çıkıyor bizim kızın da bağırsak gazı zor işte. Göbeğine masaj, bisiklet hareketi, gaz ilacı anca çıkartıo. Baya uğraştırıo.
Uyurken gündüz ben beşiğini salona getiriyorm. Tv sesi oluyor. Çok aşırı açmasam da sesi duyuyor. Sessiz olmuyır. Beyaz gürültü açtığım da oluyor .
Aspiratörü neden önermedi. Sadece serum fizyolojk dökünce geçmio ki. Valla benden çok sümüklü benmki :) bi de benm doktorum gönül rahatlığı ile kullanabilirsin Aspiratörü demişti.
Emzirirken ben eldiveni çıkartyorm bazen. Göğsümü yırtyor ama napım. Bana da demşşti doğumdan sonra ebe. Seni hissetsin eldiven çıkart die.
Ya benm kız gece 4-5saat uyuyor. Uyandırınca emmiyor asla uyumaktan. Altını açıyorm uyansın die ayağını skıorm burnunu sıkıorm ama uyanıo geri uyuo. İki üç pırt çekio. Bunun için de uyandırmayı bıraktım. Benm doktor da kesnlkle uyandır demişti.
Aldn mı cnm. Aventindi.

Canim seninkinde de mi puturcuk var kirmizi böyle demi yanaklarinda elinlecdegince hissediyosun doktor bna kremler var yazarim ama bence gerek yok dedi sende kullanma canım ya cok kucukler bi suru biseyler var o kremlerde, şampuan mustelaya devam edicem ben sanirim

Emzik ben avent sotiie aldim çok ağır böyle ağzının ici gozukuyo emzikten bakinca hala tam tutamiyi ama alıyo sizin dediği niz bu degil sanirim

Sen albeninindw dediği gibi buraya yazmaya cesaret ediyosun canım allah yardimcin olsun disarda olmayi seviyir iste bu illa aldattigi anlamina gelmez kafanda kurma canım benim evde aglayacak olan bebek yerine sen ortami istiyor adam merhamet yok icinde sorumluluk yok ama bu seni sevmiyi anlaminada gelmez sen su an hepimiz gibi deoresyina giriyosjn cjkiyosun gurur inat uğruna gitmesin bosanma kelimesuni cikae aklindan yani sebep vae mi oyle boşanacak yok anlattigin kadariyla geçici olacak inşallah hepimuzde var ilgisizlik tartisma sorumluluk almama ne yapiyisunki sanki demeceler seninki sadece kabullenmiyo sende üstüne gitmiceksin biliyorum cok zor ama gudersen ustune gne uzulen sen oluyosun

Kızlar bu yüzdeki pütürler öpmeye bağlıda olabilir. Öpmeyi bırakırsanız bütük ihtimal geçecektir bizim evde yasak herkes dişini sıkıyo ama yapcak bişey yok :) çünkü bizde öptüklerinde çıkıyo kesince geçti . .. meriiiii

Avent sotiieden de memnun olanlar var cnm arkadaşlardan. Ama benmki o değil free flow benmki.
Evt cnm pütür pütür yüzü bir aydır sanırım geçmedi. Ya bende kullanmak istemiyorum aslında da bugün sürmüş bulundum sen yazmadan. Çok iyi geldi bi tek bu geçirdi dedi akraba da.
Offf tecrübesizlik ne kötü

Bende yastıkla destekliyorum ama yine de dönmüş oluyo sırtüstü. Fışkırma gibi değil canım, ağzına geleni kusamıyo çoğunlukla o yüzden az az çıkıyo. Gazdan dolayı olabilir o dediğin canım. Gün içinde dikkat et bakalım bi istersen beslendikten 1 saat sonra bile ağzına geri çıkıyomu ağlarken felan..

Aaa aşkolsun canım neler yazmıştım böyle burada hepimiz birbirimize destek oluyoruz inan artık dua ediyorum sizler için herkesin sıkıntıları var ve anlatarak biraz olsun rahatliyoruz eminim burada kimse rahatsız değildir anlattıklarından öyle düşünme istediğini yaz rahatla umarım herşey düzelir

Beklentiye sifirlasan o yokmuş gibi davransan ise yarar mı acaba

Cnm yok bizde öpen kmse. Ben bile burnundan öpüyorum doğduğundan beri. Annenin hormonLrından da geçio diolar ama.. Bilemedim ya..
Aminnnn cnm. Rabbim heoşmşzşn evladnı bizlere bağışlasın

Bnde kocadan yana dertli olanlardann Allahim nerden niye evlendim ya nasil birine dustum anlamiyorum adam aileme ablalarima kardesime dusman gunduzlerden annemin yankma gelmesine bi hayiflaniyor misafir cagirdigimda kavga gurultu niye cagiriyormusum yapacak gucum yoksa yapamyacakmisim cocuk evine gelmesinmis biktim resmen ya sanki ev benim evim degil gibi hayattan sogudum resmen sonrada benle irlikde olmak istiyor haliyle bukadar lafa soze istemiyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…